MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Popovic Nikola

Popovic Nikola
19

211 cm Magasság
112 kg Súly
Center Poszt
1997 Születési év
Box score Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 10 9 11.4 23.3 4.6 6.6 69.7 0.3 0.7 42.9 1.3 2.1 61.9 3.9 3 6.9 0.4 1.3 1.8 2 2.1 0.1 0 18.4
Total 10 9 114 233 46 66 69.7 3 7 42.9 13 21 61.9 39 30 69 4 13 18 20 21 1 0 184
40 perc 10 9 19.6 40 7.9 11.3 69.7 0.5 1.2 42.9 2.2 3.6 61.9 6.7 5.2 11.8 0.7 2.2 3.1 3.4 3.6 0.2 0 31.6
Fejlett statisztikák Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Total 10 9 114 237 132.65 108.44 24.21 68.67 69.18 19.79 96 1.19
Dobástérkép Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért
Zónák 2024/2025 szezon
•  Gyűrű 147/206 71.4%
•  Közeli 2 pontos bal 2/6 33.3%
•  Közeli 2 pontos közép 4/9 44.4%
•  Közeli 2 pontos jobb 4/7 57.1%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 1/1 100%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/3 0%
•  3 pontos bal sarok 2/3 66.7%
•  3 pontos bal 0/7 0%
•  3 pontos közép 2/9 22.2%
•  3 pontos jobb 0/3 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
147/206
71.4%
2/6
33.3%
4/9
44.4%
4/7
57.1%
1/1
100%
0/0
0%
0/1
0%
0/0
0%
0/3
0%
2/3   66.7%
0/7
0%
2/9
22.2%
0/3
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért

Összesítés

63.6%
Összesített pontosság
42
sikeres dobás
66
kísérlet

Bontás

2 pontos:39/59 (66,1%)
3 pontos:3/7 (42,9%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2164 2025. 04. 19. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 101 –76 * 15 23 7 8 87.5 0 0 0 1 2 50 4 1 5 0 0 1 1 3 1 0 23
2164 2025. 04. 22. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 120 –112 * 13 33 5 8 62.5 1 2 50 0 0 0 6 5 11 0 0 2 0 2 0 0 22
2164 2025. 04. 25. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 110 –74 * 12 21 6 6 100 0 0 0 0 0 0 4 2 6 0 1 2 1 3 0 0 21
2164 2025. 04. 28. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 95 –102 * 20 27 10 11 90.9 0 0 0 0 0 0 4 7 11 2 2 4 0 4 0 0 34
2165 2025. 05. 03. ZTE KK ZTE KK 94 –62 * 4 12 2 2 100 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 0 1 3 0 0 0 9
2165 2025. 05. 06. ZTE KK ZTE KK 77 –97 8 19 2 3 66.7 1 2 50 1 1 100 2 0 2 0 0 2 1 2 0 0 11
2165 2025. 05. 09. ZTE KK ZTE KK 85 –64 * 11 26 3 6 50 1 1 100 2 4 50 4 2 6 1 1 0 3 2 0 0 17
3 2025. 05. 17. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 73 –93 * 12 27 4 9 44.4 0 2 0 4 4 100 6 7 13 0 3 2 3 2 0 0 20
3 2025. 05. 20. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 81 –79 * 6 22 3 8 37.5 0 0 0 0 2 0 5 3 8 0 2 3 2 1 0 0 8
3 2025. 05. 23. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 79 –98 * 13 23 4 5 80 0 0 0 5 8 62.5 2 3 5 1 4 1 6 2 0 0 19
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Férfi NB I. A csoport 26 25 10.5274 21547 4.3112 6.4167 67.167.1 01 0.615 6.66.6 1.847 2.770 67.267.2 4.1106 1.642 5.7148 0.512 1.232 252 2.462 2.154 0.37 0.24 16.7433
1 szezon Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 26 25 10.5274 21547 4.3112 6.4167 67.167.1 01 0.615 6.66.6 1.847 2.770 67.267.2 4.1106 1.642 5.7148 0.512 1.232 252 2.462 2.154 0.37 0.24 16.7433
Összesítés 26 25 10.5274 21547 4.3112 6.4167 67.167.1 01 0.615 6.66.6 1.847 2.770 67.267.2 4.1106 1.642 5.7148 0.512 1.232 252 2.462 2.154 0.37 0.24 16.7433
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco KC Szombathely Falco KC Szombathely Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 10 9 11.4114 23.3233 4.646 6.666 69.769.7 0.33 0.77 42.942.9 1.313 2.121 61.961.9 3.939 330 6.969 0.44 1.313 1.818 220 2.121 0.11 00 18.4184
1 szezon Falco KC Szombathely Falco KC Szombathely 10 9 11.4114 23.3233 4.646 6.666 69.769.7 0.33 0.77 42.942.9 1.313 2.121 61.961.9 3.939 330 6.969 0.44 1.313 1.818 220 2.121 0.11 00 18.4184
Összesítés 10 9 11.4114 23.3233 4.646 6.666 69.769.7 0.33 0.77 42.942.9 1.313 2.121 61.961.9 3.939 330 6.969 0.44 1.313 1.818 220 2.121 0.11 00 18.4184
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Magyar Kupa, Férfi 3 3 15.346 26.379 618 8.325 7272 00 1.75 00 3.310 412 83.383.3 3.711 3.711 7.322 13 0.72 39 412 2.78 0.31 0.31 25.376
1 szezon Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 3 3 15.346 26.379 618 8.325 7272 00 1.75 00 3.310 412 83.383.3 3.711 3.711 7.322 13 0.72 39 412 2.78 0.31 0.31 25.376
Összesítés 3 3 15.346 26.379 618 8.325 7272 00 1.75 00 3.310 412 83.383.3 3.711 3.711 7.322 13 0.72 39 412 2.78 0.31 0.31 25.376
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi 39 37 11.1434 22859 4.5176 6.6258 68.268.2 0.14 0.727 14.814.8 1.870 2.6103 6868 4156 2.183 6.1239 0.519 1.247 279 2.494 2.183 0.29 0.15 17.8693
1 szezon Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 39 37 11.1434 22859 4.5176 6.6258 68.268.2 0.14 0.727 14.814.8 1.870 2.6103 6868 4156 2.183 6.1239 0.519 1.247 279 2.494 2.183 0.29 0.15 17.8693
Összesítés 39 37 11.1434 22859 4.5176 6.6258 68.268.2 0.14 0.727 14.814.8 1.870 2.6103 6868 4156 2.183 6.1239 0.519 1.247 279 2.494 2.183 0.29 0.15 17.8693

Játékoshírek