| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 9 | 17.8 | 25.3 | 3.3 | 6.3 | 52.6 | 1.5 | 5.5 | 27.3 | 6.7 | 8.2 | 81.6 | 2.9 | 0.3 | 3.3 | 1.8 | 2.5 | 3.2 | 6.4 | 2.4 | 0.1 | 0.2 | 20.8 | |||||||||
| Total | 12 | 9 | 214 | 304 | 40 | 76 | 52.6 | 18 | 66 | 27.3 | 80 | 98 | 81.6 | 35 | 4 | 39 | 22 | 30 | 38 | 77 | 29 | 1 | 2 | 250 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 9 | 28.2 | 40 | 5.3 | 10 | 52.6 | 2.4 | 8.7 | 27.3 | 10.5 | 12.9 | 81.6 | 4.6 | 0.5 | 5.1 | 2.9 | 3.9 | 5 | 10.1 | 3.8 | 0.1 | 0.3 | 32.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 12 | 9 | 214 | 323 | 117 | 97.91 | 19.09 | 58.47 | 47.18 | 32.82 | 213 | 1 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 108/168 | 64.3% |
| • Közeli 2 pontos bal | 10/24 | 41.7% |
| • Közeli 2 pontos közép | 8/16 | 50% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 12/17 | 70.6% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 2/7 | 28.6% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/7 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/5 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos bal sarok | 12/21 | 57.1% |
| • 3 pontos bal | 30/92 | 32.6% |
| • 3 pontos közép | 12/46 | 26.1% |
| • 3 pontos jobb | 27/87 | 31% |
| • 3 pontos jobb sarok | 8/20 | 40% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2164 | 2025. 04. 19. |
|
Sopron KC | 94 –66 | * | 18 | 23 | 4 | 4 | 100 | 2 | 5 | 40 | 4 | 5 | 80 | 3 | 0 | 3 | 5 | 1 | 3 | 4 | 4 | 1 | 0 | 30 | |||
| 2164 | 2025. 04. 21. |
|
Sopron KC | 78 –73 | * | 22 | 31 | 4 | 8 | 50 | 3 | 8 | 37.5 | 5 | 7 | 71.4 | 4 | 0 | 4 | 2 | 5 | 4 | 7 | 2 | 0 | 1 | 21 | |||
| 2164 | 2025. 04. 25. |
|
Sopron KC | 74 –64 | * | 10 | 27 | 3 | 6 | 50 | 0 | 6 | 0 | 4 | 4 | 100 | 4 | 0 | 4 | 3 | 3 | 3 | 6 | 3 | 0 | 0 | 14 | |||
| 2164 | 2025. 04. 28. |
|
Sopron KC | 85 –87 | * | 29 | 29 | 8 | 10 | 80 | 2 | 8 | 25 | 7 | 9 | 77.8 | 5 | 0 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 0 | 0 | 0 | 31 | |||
| 2165 | 2025. 05. 03. |
|
Szolnoki Olajbányász | 88 –96 | * | 15 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 4 | 0 | 13 | 15 | 86.7 | 3 | 1 | 4 | 3 | 2 | 4 | 12 | 0 | 0 | 0 | 24 | |||
| 2165 | 2025. 05. 06. |
|
Szolnoki Olajbányász | 94 –91 | 22 | 25 | 5 | 9 | 55.6 | 2 | 6 | 33.3 | 6 | 8 | 75 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 2 | 5 | 2 | 0 | 0 | 20 | ||||
| 2165 | 2025. 05. 09. |
|
Szolnoki Olajbányász | 100 –82 | 19 | 27 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 6 | 33.3 | 11 | 14 | 78.6 | 4 | 0 | 4 | 2 | 1 | 4 | 8 | 5 | 0 | 1 | 28 | ||||
| 2165 | 2025. 05. 12. |
|
Szolnoki Olajbányász | 90 –86 | 13 | 11 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 7 | 9 | 77.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 5 | 2 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 3 | 2025. 05. 17. |
|
ZTE KK | 94 –73 | * | 27 | 30 | 6 | 11 | 54.5 | 3 | 6 | 50 | 6 | 6 | 100 | 2 | 0 | 2 | 3 | 3 | 3 | 7 | 4 | 0 | 0 | 32 | |||
| 3 | 2025. 05. 20. |
|
ZTE KK | 79 –73 | * | 9 | 31 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 6 | 0 | 5 | 8 | 62.5 | 6 | 2 | 8 | 1 | 6 | 4 | 6 | 2 | 0 | 0 | 7 | |||
| 3 | 2025. 05. 23. |
|
ZTE KK | 82 –66 | * | 10 | 20 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 6 | 7 | 85.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 13 | |||
| 3 | 2025. 05. 26. |
|
ZTE KK | 79 –89 | * | 20 | 27 | 4 | 11 | 36.4 | 2 | 7 | 28.6 | 6 | 6 | 100 | 1 | 1 | 2 | 1 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 25 | 24 | 21.3533 | 28.6716 | 4.2105 | 7.2180 | 58.358.3 | 2.871 | 8200 | 35.535.5 | 4.4110 | 5.6141 | 7878 | 4.3108 | 0.614 | 4.9122 | 1.537 | 2.666 | 2.767 | 5.9147 | 376 | 0.26 | 0.12 | 24.8620 | |||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1751 | 25.777 | 4.313 | 824 | 54.254.2 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 3.310 | 4.313 | 76.976.9 | 2.78 | 13 | 3.711 | 26 | 2.37 | 2.37 | 5.316 | 2.37 | 00 | 00 | 19.358 | |||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 28 | 27 | 19.2584 | 27.2793 | 4.3118 | 7.6204 | 56.157.8 | 2.376 | 6.8217 | 3335 | 3.9120 | 5154 | 77.577.9 | 3.5116 | 0.817 | 4.3133 | 1.743 | 2.573 | 2.574 | 5.6163 | 2.783 | 0.16 | 02 | 22.1678 | ||||
| Összesítés | 28 | 27 | 19.2584 | 27.2793 | 4.3118 | 7.6204 | 56.157.8 | 2.376 | 6.8217 | 3335 | 3.9120 | 5154 | 77.577.9 | 3.5116 | 0.817 | 4.3133 | 1.743 | 2.573 | 2.574 | 5.6163 | 2.783 | 0.16 | 02 | 22.1678 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 12 | 9 | 17.8214 | 25.3304 | 3.340 | 6.376 | 52.652.6 | 1.518 | 5.566 | 27.327.3 | 6.780 | 8.298 | 81.681.6 | 2.935 | 0.34 | 3.339 | 1.822 | 2.530 | 3.238 | 6.477 | 2.429 | 0.11 | 0.22 | 20.8250 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 12 | 9 | 17.8214 | 25.3304 | 3.340 | 6.376 | 52.652.6 | 1.518 | 5.566 | 27.327.3 | 6.780 | 8.298 | 81.681.6 | 2.935 | 0.34 | 3.339 | 1.822 | 2.530 | 3.238 | 6.477 | 2.429 | 0.11 | 0.22 | 20.8250 | ||||
| Összesítés | 12 | 9 | 17.8214 | 25.3304 | 3.340 | 6.376 | 52.652.6 | 1.518 | 5.566 | 27.327.3 | 6.780 | 8.298 | 81.681.6 | 2.935 | 0.34 | 3.339 | 1.822 | 2.530 | 3.238 | 6.477 | 2.429 | 0.11 | 0.22 | 20.8250 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 3 | 22.367 | 3399 | 3.310 | 6.720 | 5050 | 39 | 8.325 | 3636 | 6.720 | 824 | 83.383.3 | 412 | 0.72 | 4.714 | 2.37 | 3.711 | 26 | 721 | 4.313 | 0.31 | 00 | 27.382 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 3 | 3 | 22.367 | 3399 | 3.310 | 6.720 | 5050 | 39 | 8.325 | 3636 | 6.720 | 824 | 83.383.3 | 412 | 0.72 | 4.714 | 2.37 | 3.711 | 26 | 721 | 4.313 | 0.31 | 00 | 27.382 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 22.367 | 3399 | 3.310 | 6.720 | 5050 | 39 | 8.325 | 3636 | 6.720 | 824 | 83.383.3 | 412 | 0.72 | 4.714 | 2.37 | 3.711 | 26 | 721 | 4.313 | 0.31 | 00 | 27.382 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 40 | 36 | 20.3814 | 281119 | 3.9155 | 6.9276 | 56.256.2 | 2.598 | 7.3291 | 33.733.7 | 5.3210 | 6.6263 | 79.879.8 | 3.9155 | 0.520 | 4.4175 | 1.666 | 2.7107 | 2.8111 | 6.1245 | 3118 | 0.28 | 0.14 | 23.8952 | |||
| 2026/2027 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 1751 | 25.777 | 4.313 | 824 | 54.254.2 | 1.75 | 5.717 | 29.429.4 | 3.310 | 4.313 | 76.976.9 | 2.78 | 13 | 3.711 | 26 | 2.37 | 2.37 | 5.316 | 2.37 | 00 | 00 | 19.358 | |||
| 2 szezon |
|
Atomerőmű SE | 43 | 39 | 18.7865 | 26.81196 | 4.1168 | 7.4300 | 55.156 | 2.1103 | 6.5308 | 31.833.4 | 4.3220 | 5.5276 | 78.779.7 | 3.3163 | 0.723 | 4186 | 1.872 | 2.5114 | 2.6118 | 5.7261 | 2.6125 | 0.18 | 0.14 | 21.61010 | ||||
| Összesítés | 43 | 39 | 18.7865 | 26.81196 | 4.1168 | 7.4300 | 55.156 | 2.1103 | 6.5308 | 31.833.4 | 4.3220 | 5.5276 | 78.779.7 | 3.3163 | 0.723 | 4186 | 1.872 | 2.5114 | 2.6118 | 5.7261 | 2.6125 | 0.18 | 0.14 | 21.61010 | ||||||