| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 0 | 0.5 | 4.5 | 0.1 | 0.9 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.3 | 100 | 0.4 | 0.5 | 0.9 | 0.1 | 0.4 | 0.4 | 0.3 | 0 | 0.1 | 0.3 | 0.8 | |||||||||
| Total | 8 | 0 | 4 | 36 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 7 | 1 | 3 | 3 | 2 | 0 | 1 | 2 | 6 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 0 | 4.4 | 40 | 1.1 | 7.8 | 14.3 | 0 | 0 | 0 | 2.2 | 2.2 | 100 | 3.3 | 4.4 | 7.8 | 1.1 | 3.3 | 3.3 | 2.2 | 0 | 1.1 | 2.2 | 6.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 0 | 4 | 51 | 41.82 | 87.28 | -45.46 | 25 | 14.29 | 13.1 | 11 | 0.36 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 10/18 | 55.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 04. 19. |
|
Szedeák | 78 –52 | 0 | 4 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | ||||
| 2 | 2025. 04. 23. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 86 –98 | 2 | 1 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2025. 04. 26. |
|
MVM-OSE Lions | 89 –74 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 6 | 2025. 05. 10. |
|
Szedeák | 65 –48 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 7 | 2025. 05. 14. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 90 –80 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 8 | 2025. 05. 17. |
|
MVM-OSE Lions | 85 –75 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 9 | 2025. 05. 21. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 90 –51 | 2 | 15 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 10 | 2025. 05. 24. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 83 –77 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Pécsi NKA | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 0 | 0.88 | 1.818 | 0.44 | 1.111 | 36.436.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.55 | 110 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.44 | 00 | 00 | 1.515 | |||
| 2020/2021 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros | 7 | 0 | 1.712 | 5.941 | 0.64 | 1.712 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.64 | 100100 | 0.75 | 0.64 | 1.39 | 0.11 | 0.32 | 1.410 | 0.64 | 00 | 00 | 00 | 2.316 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros | 16 | 0 | 3.149 | 5.791 | 1.117 | 232 | 53.253.2 | 0.12 | 0.34 | 5050 | 0.69 | 0.69 | 100100 | 0.711 | 0.47 | 1.118 | 00 | 0.812 | 1.626 | 0.58 | 0.58 | 00 | 0.12 | 3.454 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 8 | 7 | 1296 | 24192 | 4.334 | 8.669 | 49.349.3 | 0.86 | 324 | 2525 | 1.310 | 1.613 | 76.976.9 | 4.435 | 3.125 | 7.560 | 1.310 | 432 | 2.419 | 216 | 2.621 | 0.32 | 0.11 | 14.6117 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 14 | 1.745 | 9.6250 | 0.718 | 1.437 | 48.648.6 | 01 | 0.25 | 19.819.8 | 0.26 | 0.37 | 85.985.9 | 1.128 | 0.616 | 1.744 | 0.38 | 0.38 | 1.641 | 0.26 | 0.512 | 0.24 | 0.12 | 3.387 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport | 10 | 1 | 2.626 | 10.5105 | 0.99 | 1.414 | 64.364.3 | 00 | 00 | 00 | 0.88 | 0.99 | 88.988.9 | 0.88 | 0.44 | 1.212 | 0.11 | 0.77 | 110 | 0.99 | 0.33 | 00 | 00 | 3.838 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 26 | 0 | 0.410 | 127 | 0.13 | 0.13 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 01 | 0.12 | 0.13 | 00 | 0.12 | 0.38 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | 0.514 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 6 | 0 | 00 | 2.314 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 00 | 0.53 | 0.74 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | |||
| 5 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 69 | 15 | 2140 | 6.7505 | 0.752 | 1.5106 | 47.549.1 | 03 | 0.19 | 36.933.2 | 0.427 | 0.529 | 9493.1 | 0.857 | 0.536 | 1.393 | 0.111 | 0.430 | 1.289 | 0.427 | 0.327 | 04 | 04 | 2.9210 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 8 | 7 | 1296 | 24192 | 4.334 | 8.669 | 49.349.3 | 0.86 | 324 | 2525 | 1.310 | 1.613 | 76.976.9 | 4.435 | 3.125 | 7.560 | 1.310 | 432 | 2.419 | 216 | 2.621 | 0.32 | 0.11 | 14.6117 | ||||
| 2 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 32 | 0 | 0.210 | 1.741 | 0.13 | 0.14 | 40.874.9 | 00 | 00 | 00 | 0.14 | 0.14 | 100100 | 0.45 | 0.13 | 0.58 | 00 | 0.35 | 0.512 | 02 | 0.23 | 00 | 00 | 0.517 | ||||
| Összesítés | 109 | 22 | 2.8246 | 7.6738 | 189 | 2.1179 | 48.349.7 | 0.19 | 0.433 | 26.527.2 | 0.441 | 0.546 | 87.489.2 | 1.197 | 0.764 | 1.8161 | 0.221 | 0.867 | 1.1120 | 0.545 | 0.651 | 0.16 | 05 | 3.7344 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 6 | 0 | 2.817 | 7.847 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 0.85 | 1.27 | 212 | 0.32 | 1.27 | 1.59 | 16 | 0.21 | 00 | 0.53 | 2.515 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 0 | 1.314 | 3.943 | 0.56 | 1.517 | 35.335.3 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.44 | 0.56 | 0.910 | 0.33 | 0.33 | 1.516 | 0.33 | 0.55 | 0.33 | 0.11 | 2.123 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 0 | 2.412 | 420 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 00 | 0.21 | 00 | 1.26 | 1.68 | 7575 | 15 | 0.21 | 1.26 | 0.42 | 0.21 | 00 | 0.84 | 0.21 | 0.42 | 00 | 4.422 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 3 | 2 | 26 | 1030 | 13 | 26 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 1.75 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 2.78 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NBI. A, Play-out | 8 | 0 | 0.54 | 4.536 | 0.11 | 0.97 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 0.43 | 0.54 | 0.97 | 0.11 | 0.43 | 0.43 | 0.32 | 00 | 0.11 | 0.32 | 0.86 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco KC Szombathely | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 0 | 00 | 0.55 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 5 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 33 | 2 | 1.853 | 6176 | 0.721 | 1.754 | 42.138.9 | 00 | 0.12 | 00 | 0.411 | 0.617 | 62.864.7 | 0.618 | 0.519 | 1.137 | 0.39 | 0.414 | 133 | 0.515 | 0.28 | 0.27 | 0.26 | 2.574 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco KC Szombathely | 11 | 0 | 00 | 0.55 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 44 | 2 | 1.553 | 5.1181 | 0.621 | 1.455 | 41.738.2 | 00 | 02 | 00 | 0.311 | 0.517 | 62.864.7 | 0.519 | 0.519 | 138 | 0.29 | 0.314 | 0.834 | 0.415 | 0.28 | 0.27 | 0.16 | 2.174 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 2 | 3.310 | 1030 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 1.75 | 2.37 | 0.31 | 13 | 13 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 4.313 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 4 | 2 | 1.710 | 6.533 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.85 | 1.27 | 0.21 | 0.53 | 14 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 2.213 | ||||
| 1 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 1.110 | 4.734 | 0.65 | 0.98 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.65 | 0.87 | 0.11 | 0.33 | 0.74 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 1.413 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Pécsi NKA | Férfi NB I. B Zöld | 10 | 0 | 0.88 | 1.818 | 0.44 | 1.111 | 36.436.4 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.55 | 110 | 0.11 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.44 | 00 | 00 | 1.515 | |||
| 2020/2021 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 13 | 0 | 2.229 | 6.888 | 0.912 | 2.532 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 0.45 | 0.79 | 55.655.6 | 0.810 | 0.811 | 1.621 | 0.23 | 0.79 | 1.519 | 0.810 | 0.11 | 00 | 0.23 | 2.431 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 0 | 1.314 | 3.943 | 0.56 | 1.517 | 35.335.3 | 00 | 0.11 | 00 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.44 | 0.56 | 0.910 | 0.33 | 0.33 | 1.516 | 0.33 | 0.55 | 0.33 | 0.11 | 2.123 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 21 | 0 | 2.961 | 5.3111 | 120 | 1.736 | 55.655.6 | 0.12 | 0.25 | 4040 | 0.715 | 0.817 | 88.288.2 | 0.816 | 0.48 | 1.124 | 0.12 | 0.613 | 1.226 | 0.612 | 0.49 | 0.12 | 0.12 | 3.676 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Férfi NB I. B Zöld | 8 | 7 | 1296 | 24192 | 4.334 | 8.669 | 49.349.3 | 0.86 | 324 | 2525 | 1.310 | 1.613 | 76.976.9 | 4.435 | 3.125 | 7.560 | 1.310 | 432 | 2.419 | 216 | 2.621 | 0.32 | 0.11 | 14.6117 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 32 | 18 | 1.961 | 9.7310 | 0.826 | 1.651 | 5151 | 01 | 0.25 | 19.819.8 | 0.26 | 0.27 | 85.985.9 | 131 | 0.722 | 1.753 | 0.310 | 0.311 | 1.549 | 0.26 | 0.414 | 0.25 | 0.12 | 3.4108 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 19 | 1 | 1.630 | 7.6144 | 0.510 | 1.121 | 47.647.6 | 00 | 00 | 00 | 0.510 | 0.611 | 90.990.9 | 0.611 | 0.48 | 119 | 0.12 | 0.510 | 0.714 | 0.611 | 0.23 | 0.11 | 0.12 | 2.344 | |||
| 2025/2026 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Tippmix Zsíros Tibor Férfi Magyar Kupa | 38 | 0 | 0.310 | 0.933 | 0.13 | 0.14 | 74.974.9 | 00 | 00 | 00 | 0.14 | 0.14 | 100100 | 0.12 | 0.12 | 0.14 | 00 | 0.12 | 0.29 | 0.12 | 01 | 00 | 00 | 0.414 | |||
| 2026/2027 |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | Férfi NB I. A csoport | 6 | 0 | 00 | 2.314 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 00 | 0.53 | 0.74 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 0.53 | |||
| 6 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 106 | 19 | 1.8203 | 5.8714 | 0.778 | 1.6168 | 43.746.4 | 03 | 0.111 | 2627.2 | 0.338 | 0.446 | 80.482.6 | 0.777 | 0.660 | 1.2137 | 0.221 | 0.447 | 1.1126 | 0.442 | 0.336 | 0.111 | 0.110 | 2.5297 | ||||
| 1 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 8 | 7 | 1296 | 24192 | 4.334 | 8.669 | 49.349.3 | 0.86 | 324 | 2525 | 1.310 | 1.613 | 76.976.9 | 4.435 | 3.125 | 7.560 | 1.310 | 432 | 2.419 | 216 | 2.621 | 0.32 | 0.11 | 14.6117 | ||||
| 2 szezon |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 44 | 0 | 0.110 | 1.647 | 03 | 0.15 | 28.959.9 | 00 | 00 | 00 | 0.14 | 0.14 | 100100 | 0.46 | 0.13 | 0.59 | 00 | 0.35 | 0.513 | 02 | 0.23 | 00 | 00 | 0.417 | ||||
| Összesítés | 158 | 26 | 2.6309 | 6.9953 | 0.9115 | 2242 | 46.147.5 | 0.19 | 0.435 | 25.125.7 | 0.452 | 0.563 | 79.682.6 | 1118 | 0.788 | 1.8206 | 0.331 | 0.884 | 1.1158 | 0.560 | 0.560 | 0.113 | 0.111 | 3.4431 | ||||||