MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Kovács Levente Hetény

Kovács Levente Hetény HUN
7

190 cm Magasság
96 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2004 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 10 3 9.5 23.1 3.3 7 47.1 0.1 1.5 6.7 2.6 5.5 47.3 4.1 2.8 6.9 0.8 2.4 3.3 4.5 4.1 0 0.4 15.4
Total 10 3 95 231 33 70 47.1 1 15 6.7 26 55 47.3 41 28 69 8 24 33 45 41 0 4 154
40 perc 10 3 16.5 40 5.7 12.1 47.1 0.2 2.6 6.7 4.5 9.5 47.3 7.1 4.8 11.9 1.4 4.2 5.7 7.8 7.1 0 0.7 26.7
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2024/2025 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

40%
Összesített pontosság
34
sikeres dobás
85
kísérlet

Bontás

2 pontos:33/70 (47,1%)
3 pontos:1/15 (6,7%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 04. 16. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 96 –73 5 20 2 4 50 0 1 0 1 2 50 4 1 5 2 1 2 3 7 0 0 17
1 2025. 04. 19. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 74 –81 5 22 2 6 33.3 0 2 0 1 3 33.3 4 3 7 0 4 3 3 5 0 1 8
1 2025. 04. 22. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 91 –83 8 26 4 9 44.4 0 1 0 0 1 0 7 2 9 1 3 4 1 8 0 0 17
2 2025. 04. 30. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 87 –90 9 18 3 4 75 0 1 0 3 5 60 8 3 11 0 2 4 3 2 0 0 19
2 2025. 05. 03. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 76 –75 8 19 1 3 33.3 1 3 33.3 3 5 60 5 2 7 1 1 2 3 5 0 1 17
2 2025. 05. 06. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 90 –74 11 28 4 9 44.4 0 2 0 3 7 42.9 3 3 6 0 2 2 6 2 0 1 12
2 2025. 05. 09. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 70 –86 * 12 18 4 8 50 0 2 0 4 8 50 2 3 5 0 3 4 5 2 0 0 11
2 2025. 05. 11. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 98 –80 * 16 25 6 9 66.7 0 2 0 4 7 57.1 3 4 7 2 2 4 8 3 0 0 26
3 2025. 05. 17. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 91 –93 * 14 34 6 13 46.2 0 1 0 2 7 28.6 3 4 7 2 6 4 5 5 0 1 14
3 2025. 05. 21. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 103 –76 7 21 1 5 20 0 0 0 5 10 50 2 3 5 0 0 4 8 2 0 0 13
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 23 1 5114 15.6359 122 2.251 43.243.2 0.410 1.126 38.538.5 1.740 2.659 67.867.8 1.739 0.818 2.557 1.432 1.841 2.456 2.353 3.172 01 0.38 9.7224
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 24 15 9215 24.4585 2.561 5.3128 47.747.7 0.513 2.355 23.623.6 2.354 4.6110 49.149.1 3.482 0.819 4.2101 1.229 2.970 3.584 4.6111 4.3104 0.12 0.38 13.6327
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 10 6 14.2142 20.2202 4.141 7.979 51.951.9 0.88 2.828 28.628.6 3.636 550 7272 4.141 2.424 6.565 1.111 1.717 2.525 4.545 3.535 0.11 0.55 21210
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 7 1 15105 23.6165 321 5.136 58.358.3 0.96 3.625 2424 6.445 9.768 66.266.2 3.323 17 4.330 1.913 2.920 2.719 749 5.639 0.11 0.11 22.9160
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 64 23 10.8576 20.91311 2.6145 5.1294 51.549.3 0.737 2.4134 26.927.6 3.5175 5.5287 64.161 3.1185 1.268 4.4253 1.485 2.3148 2.8184 4.6258 4.1250 0.15 0.322 16.8921
Összesítés 64 23 10.8576 20.91311 2.6145 5.1294 51.549.3 0.737 2.4134 26.927.6 3.5175 5.5287 64.161 3.1185 1.268 4.4253 1.485 2.3148 2.8184 4.6258 4.1250 0.15 0.322 16.8921
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 10 3 9.595 23.1231 3.333 770 47.147.1 0.11 1.515 6.76.7 2.626 5.555 47.347.3 4.141 2.828 6.969 0.88 2.424 3.333 4.545 4.141 00 0.44 15.4154
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 5 0 6.633 11.457 1.89 3.618 5050 00 1.26 00 315 3.618 83.383.3 3.216 15 4.221 0.84 1.68 2.211 2.211 2.211 00 0.21 10.854
3 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 16 3 5.4128 11.5288 1.742 3.588 48.147.7 01 0.921 3.74.8 1.941 373 61.556.2 2.457 1.333 3.790 0.512 1.332 1.844 2.256 2.152 00 0.25 8.7208
Összesítés 16 3 5.4128 11.5288 1.742 3.588 48.147.7 01 0.921 3.74.8 1.941 373 61.556.2 2.457 1.333 3.790 0.512 1.332 1.844 2.256 2.152 00 0.25 8.7208
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 24 1 4.8114 15359 0.922 2.151 43.243.2 0.410 1.126 38.538.5 1.740 2.559 67.867.8 1.639 0.818 2.457 1.332 1.741 2.356 2.253 372 01 0.38 9.3224
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 34 18 9.1310 24816 2.894 5.8198 47.547.5 0.414 2.170 2020 2.480 4.9165 48.548.5 3.6123 1.447 5170 1.137 2.894 3.4117 4.6156 4.3145 0.12 0.412 14.1481
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 15 6 11.7175 17.3259 3.350 6.597 51.551.5 0.58 2.334 23.523.5 3.451 4.568 7575 3.857 1.929 5.786 115 1.725 2.436 3.756 3.146 0.11 0.46 17.6264
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 7 1 15105 23.6165 321 5.136 58.358.3 0.96 3.625 2424 6.445 9.768 66.266.2 3.323 17 4.330 1.913 2.920 2.719 749 5.639 0.11 0.11 22.9160
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 80 26 10.1704 19.91599 2.5187 4.9382 51.249 0.638 2.2155 24.724.5 3.5216 5.4360 64.260 3.1242 1.3101 4.3343 1.397 2.2180 2.7228 4.4314 4302 0.15 0.327 161129
Összesítés 80 26 10.1704 19.91599 2.5187 4.9382 51.249 0.638 2.2155 24.724.5 3.5216 5.4360 64.260 3.1242 1.3101 4.3343 1.397 2.2180 2.7228 4.4314 4302 0.15 0.327 161129

Játékosképek