MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Viola Dávid Zsolt

Viola Dávid Zsolt HUN
51

183 cm Magasság
69 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2007 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 1 0 3 8 0 0 0 1 1 100 0 0 0 0 0 0 0 2 4 0 0 0 0 1
Total 1 0 3 8 0 0 0 1 1 100 0 0 0 0 0 0 0 2 4 0 0 0 0 1
40 perc 1 0 15 40 0 0 0 5 5 100 0 0 0 0 0 0 0 10 20 0 0 0 0 5
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
Zónák 2024/2025 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff

Összesítés

100%
Összesített pontosság
1
sikeres dobás
1
kísérlet

Bontás

2 pontos:0/0 (0,0%)
3 pontos:1/1 (100,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
3 2025. 05. 21. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 103 –76 3 8 0 0 0 1 1 100 0 0 0 0 0 0 0 2 4 0 0 0 0 1
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 10 0 0.88 2.323 0.22 0.33 66.766.7 00 0.33 00 0.44 0.88 5050 0.33 00 0.33 0.33 0.77 0.55 0.66 0.22 00 00 0.77
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 5 0 315 4.422 0.42 0.84 5050 0.21 0.84 2525 1.68 210 8080 0.63 00 0.63 0.63 0.63 0.84 1.26 15 00 00 4.422
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 14 1 4.664 13.3186 1.116 2.231 51.651.6 0.57 2.231 22.622.6 0.811 0.913 84.684.6 0.68 0.23 0.811 0.69 0.68 2.130 0.913 0.710 0.11 0.45 4.259
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 7 0 3.726 9.365 0.32 0.75 40.140.1 0.75 2.417 29.429.4 17 1.712 58.358.3 1.39 0.32 1.611 0.11 0.11 1.611 1.39 0.32 00 00 428
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 36 1 3113 7.3296 0.522 143 50.451.2 0.413 1.455 24.623.6 0.930 1.443 69.669.8 0.723 0.15 0.828 0.416 0.519 1.350 134 0.619 01 0.15 3.3116
Összesítés 36 1 3113 7.3296 0.522 143 50.451.2 0.413 1.455 24.623.6 0.930 1.443 69.669.8 0.723 0.15 0.828 0.416 0.519 1.350 134 0.619 01 0.15 3.3116
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 1 0 33 88 00 00 00 11 11 100100 00 00 00 00 00 00 00 22 44 00 00 00 00 11
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros - Playoff 9 0 2.825 9.485 0.33 0.44 7575 0.33 1.816 18.718.7 1.110 1.413 76.976.9 0.44 0.22 0.76 0.65 0.33 1.917 1.110 0.22 0.11 00 3.229
2 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 10 0 2.928 8.793 0.23 0.24 7575 0.74 1.417 4823.5 0.610 0.713 76.976.9 0.24 0.12 0.36 0.35 1.25 2.921 0.610 0.12 0.11 00 2.130
Összesítés 10 0 2.928 8.793 0.23 0.24 7575 0.74 1.417 4823.5 0.610 0.713 76.976.9 0.24 0.12 0.36 0.35 1.25 2.921 0.610 0.12 0.11 00 2.130
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 10 0 0.88 2.323 0.22 0.33 66.766.7 00 0.33 00 0.44 0.88 5050 0.33 00 0.33 0.33 0.77 0.55 0.66 0.22 00 00 0.77
2024/2025 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 6 0 318 530 0.32 0.74 5050 0.32 0.85 4040 1.38 1.710 8080 0.53 00 0.53 0.53 0.85 1.38 16 0.85 00 00 3.823
2025/2026 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 23 1 3.989 11.8271 0.819 1.535 54.354.3 0.410 247 21.321.3 0.921 1.126 80.880.8 0.512 0.25 0.717 0.614 0.511 247 123 0.512 0.12 0.25 3.888
2026/2027 Újbuda MAFC Újbuda MAFC Férfi NB I. B Piros 7 0 3.726 9.365 0.32 0.75 40.140.1 0.75 2.417 29.429.4 17 1.712 58.358.3 1.39 0.32 1.611 0.11 0.11 1.611 1.39 0.32 00 00 428
4 szezon Újbuda MAFC Újbuda MAFC 46 1 2.8141 7.1389 0.425 0.847 51.453.2 0.417 1.472 26.423.6 0.940 1.356 68.771.4 0.727 0.17 0.834 0.421 0.524 1.471 144 0.521 02 0.15 3.1146
Összesítés 46 1 2.8141 7.1389 0.425 0.847 51.453.2 0.417 1.472 26.423.6 0.940 1.356 68.771.4 0.727 0.17 0.834 0.421 0.524 1.471 144 0.521 02 0.15 3.1146