| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 3.7 | 9.2 | 0.2 | 0.7 | 25 | 1 | 2.8 | 35.3 | 0.3 | 0.7 | 49.9 | 0.8 | 0.3 | 1.2 | 0 | 0.3 | 2 | 0.5 | 0.2 | 0.2 | 0 | 2.7 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 22 | 55 | 1 | 4 | 25 | 6 | 17 | 35.3 | 2 | 4 | 49.9 | 5 | 2 | 7 | 0 | 2 | 12 | 3 | 1 | 1 | 0 | 16 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 16 | 40 | 0.7 | 2.9 | 25 | 4.4 | 12.4 | 35.3 | 1.5 | 2.9 | 49.9 | 3.6 | 1.5 | 5.1 | 0 | 1.5 | 8.7 | 2.2 | 0.7 | 0.7 | 0 | 11.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 04. 16. |
|
Újbuda MAFC | 96 –73 | 6 | 13 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 8 | ||||
| 1 | 2025. 04. 19. |
|
Újbuda MAFC | 74 –81 | 3 | 16 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 20 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 1 | 2025. 04. 22. |
|
Újbuda MAFC | 91 –83 | 3 | 7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 2 | 2025. 04. 30. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 88 –75 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 2 | 2025. 05. 03. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 80 –87 | 7 | 14 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 3 | 2025. 05. 13. |
|
DEAC U23 | 86 –75 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A | 3 | 0 | 00 | 2.78 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A | 20 | 0 | 0.36 | 1.122 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 11 | 1 | 3.336 | 16.5182 | 0.55 | 0.910 | 50.150.1 | 0.78 | 3.336 | 22.222.2 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 2.831 | 0.33 | 3.134 | 0.55 | 0.89 | 1.112 | 0.44 | 0.56 | 0.78 | 00 | 4.549 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 25 | 23 | 9224 | 20.2505 | 1.436 | 2.461 | 5959 | 1.641 | 4101 | 40.640.6 | 1.229 | 1.640 | 72.572.5 | 4101 | 0.513 | 4.6114 | 0.614 | 1.128 | 374 | 1.537 | 0.718 | 0.819 | 0.38 | 12.1302 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 6 | 6 | 12.273 | 26.2157 | 16 | 2.213 | 46.146.1 | 2.817 | 848 | 35.435.4 | 1.710 | 2.515 | 66.766.7 | 4.326 | 0.85 | 5.231 | 0.53 | 1.710 | 2.817 | 2.314 | 1.38 | 1.38 | 0.21 | 1484 | |||
| 3 szezon |
|
Körmend | 25 | 0 | 0.16 | 1.934 | 00 | 0.23 | 00 | 02 | 0.410 | 8.120 | 00 | 00 | 00 | 02 | 00 | 02 | 01 | 01 | 02 | 00 | 0.11 | 00 | 02 | -0.3-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 11 | 1 | 3.336 | 16.5182 | 0.55 | 0.910 | 50.150.1 | 0.78 | 3.336 | 22.222.2 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 2.831 | 0.33 | 3.134 | 0.55 | 0.89 | 1.112 | 0.44 | 0.56 | 0.78 | 00 | 4.549 | ||||
| 2 szezon |
|
Jászberényi KSE | 31 | 29 | 10.6297 | 23.2662 | 1.242 | 2.374 | 5356.8 | 2.258 | 6149 | 37.238.9 | 1.439 | 2.155 | 6970.9 | 4.2127 | 0.718 | 4.9145 | 0.517 | 1.438 | 2.991 | 1.951 | 126 | 127 | 0.29 | 13386 | ||||
| Összesítés | 67 | 30 | 4.1339 | 11.4878 | 0.547 | 187 | 47.354 | 0.968 | 2.8195 | 3234.9 | 0.541 | 0.759 | 67.469.5 | 1.9160 | 0.321 | 2.2181 | 0.323 | 0.648 | 1.2105 | 0.755 | 0.533 | 0.535 | 0.111 | 4.9433 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 6 | 0 | 3.722 | 9.255 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.85 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.32 | 212 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 00 | 2.716 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 4 | 1 | 6.526 | 1768 | 28 | 2.510 | 8080 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.313 | 0.52 | 3.815 | 00 | 14 | 1.35 | 0.52 | 0.83 | 14 | 00 | 8.835 | |||
| 2 szezon |
|
Körmend | 2 | 0 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 6 | 0 | 3.722 | 9.255 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.85 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.32 | 212 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 00 | 2.716 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 4 | 1 | 6.526 | 1768 | 28 | 2.510 | 8080 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.313 | 0.52 | 3.815 | 00 | 14 | 1.35 | 0.52 | 0.83 | 14 | 00 | 8.835 | ||||
| Összesítés | 12 | 1 | 2.548 | 7125 | 0.59 | 0.814 | 68.464.3 | 0.49 | 1.930 | 23.130 | 0.13 | 0.36 | 5050 | 118 | 0.24 | 1.222 | 00 | 0.36 | 0.817 | 0.35 | 0.24 | 0.35 | 00 | 2.449 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 00 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.73 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | -0.5-2 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 22 | 0 | 0.36 | 122 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 01 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 17 | 1 | 3.458 | 13.9237 | 0.46 | 0.814 | 42.942.9 | 0.814 | 3.153 | 26.426.4 | 0.24 | 0.58 | 5050 | 2.136 | 0.35 | 2.441 | 0.35 | 0.611 | 1.424 | 0.47 | 0.47 | 0.59 | 00 | 3.865 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 29 | 24 | 8.6250 | 19.8573 | 1.544 | 2.471 | 6262 | 1.544 | 3.9112 | 39.339.3 | 130 | 1.442 | 71.471.4 | 3.9114 | 0.515 | 4.4129 | 0.514 | 1.132 | 2.779 | 1.339 | 0.721 | 0.823 | 0.38 | 11.6337 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 6 | 6 | 12.273 | 26.2157 | 16 | 2.213 | 46.146.1 | 2.817 | 848 | 35.435.4 | 1.710 | 2.515 | 66.766.7 | 4.326 | 0.85 | 5.231 | 0.53 | 1.710 | 2.817 | 2.314 | 1.38 | 1.38 | 0.21 | 1484 | |||
| 3 szezon |
|
Körmend | 28 | 0 | 0.16 | 1.836 | 00 | 0.23 | 00 | 02 | 0.512 | 5.616.7 | 00 | 00 | 00 | 02 | 00 | 02 | 01 | 01 | 02 | 00 | 0.11 | 00 | 02 | -0.5-4 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 17 | 1 | 3.458 | 13.9237 | 0.46 | 0.814 | 42.942.9 | 0.814 | 3.153 | 26.426.4 | 0.24 | 0.58 | 5050 | 2.136 | 0.35 | 2.441 | 0.35 | 0.611 | 1.424 | 0.47 | 0.47 | 0.59 | 00 | 3.865 | ||||
| 2 szezon |
|
Jászberényi KSE | 35 | 30 | 10.4323 | 23730 | 1.350 | 2.384 | 54.559.5 | 2.261 | 5.9160 | 36.738.1 | 1.440 | 257 | 68.470.2 | 4.1140 | 0.720 | 4.8160 | 0.517 | 1.442 | 2.896 | 1.853 | 129 | 1.131 | 0.29 | 12.8421 | ||||
| Összesítés | 80 | 31 | 4.1387 | 10.91003 | 0.556 | 1101 | 47.655.5 | 0.977 | 2.8225 | 31.734.2 | 0.544 | 0.765 | 66.567.7 | 1.7178 | 0.325 | 2203 | 0.223 | 0.654 | 1.2122 | 0.760 | 0.537 | 0.440 | 0.111 | 4.7482 | ||||||