| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 0.4 | 2.2 | 0.2 | 0.4 | 50 | 0 | 0.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.2 | 0.4 | 0.6 | 0.2 | 0.2 | 0.2 | 0 | 0.2 | 0 | 0 | 0.8 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 2 | 11 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 7.3 | 40 | 3.6 | 7.3 | 50 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 7.3 | 10.9 | 3.6 | 3.6 | 3.6 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 14.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 5 | 0 | 2 | 31 | 91.19 | 89.94 | 1.24 | 33.33 | 33.33 | 16 | 4 | 0.5 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 10. 01. |
|
Körmend | 114 –86 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 10 | 2024. 12. 01. |
|
Sopron KC | 107 –88 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 13 | 2024. 12. 21. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 123 –84 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 18 | 2025. 02. 01. |
|
ZTE KK | 95 –91 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 22 | 2025. 03. 14. |
|
MVM-OSE Lions | 97 –76 | 2 | 1 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
CKE | Férfi NB I. B Piros | 19 | 14 | 7.2136 | 20.2383 | 1.325 | 2.445 | 55.655.6 | 1.223 | 3.770 | 32.932.9 | 0.917 | 1.324 | 70.970.9 | 1.325 | 0.612 | 1.937 | 0.59 | 1.324 | 2.242 | 1.324 | 0.36 | 0.59 | 00 | 6.5123 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 5 | 0 | 0.42 | 2.211 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.84 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 26 | 16 | 7.7201 | 22.5585 | 1.949 | 3.797 | 50.550.5 | 0.719 | 3.283 | 22.922.9 | 1.846 | 2.359 | 7878 | 1.745 | 1.847 | 3.592 | 0.513 | 126 | 2.976 | 1.745 | 1.129 | 0.37 | 0.13 | 9.1236 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 9.729 | 21.364 | 26 | 3.711 | 54.554.5 | 1.75 | 515 | 33.333.3 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.75 | 0.31 | 26 | 13 | 00 | 2.78 | 0.72 | 1.75 | 00 | 00 | 9.328 | |||
| 1 szezon |
|
CKE | 19 | 14 | 7.2136 | 20.2383 | 1.325 | 2.445 | 55.655.6 | 1.223 | 3.770 | 32.932.9 | 0.917 | 1.324 | 70.970.9 | 1.325 | 0.612 | 1.937 | 0.59 | 1.324 | 2.242 | 1.324 | 0.36 | 0.59 | 00 | 6.5123 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 5 | 0 | 0.42 | 2.211 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.84 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 29 | 16 | 8.7230 | 21.9649 | 1.955 | 3.7108 | 52.550.9 | 1.224 | 4.198 | 29.324.5 | 1.248 | 1.863 | 67.676.2 | 1.750 | 1.148 | 2.898 | 0.816 | 0.526 | 2.884 | 1.247 | 1.434 | 0.17 | 0.13 | 9.2264 | ||||
| Összesítés | 53 | 30 | 6.2368 | 16.51043 | 1.481 | 2.5155 | 53.152.3 | 0.947 | 3169 | 29.927.8 | 0.865 | 1.287 | 68.574.7 | 1.276 | 0.862 | 2138 | 0.526 | 0.651 | 2127 | 0.971 | 0.841 | 0.216 | 03 | 6.4391 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
CKE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 3.927 | 15105 | 0.75 | 1.913 | 38.438.4 | 0.75 | 214 | 35.735.7 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.39 | 0.32 | 1.611 | 0.32 | 0.32 | 2.316 | 0.43 | 0.64 | 0.11 | 00 | 4.129 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 5 | 0 | 15 | 5.226 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 00 | 15 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 8 | 7.481 | 22.7250 | 1.516 | 3.235 | 45.745.7 | 0.89 | 2.325 | 3636 | 222 | 2.528 | 78.678.6 | 2.426 | 1.618 | 444 | 0.78 | 1.314 | 2.730 | 1.517 | 0.910 | 0.33 | 0.33 | 9.8108 | |||
| 1 szezon |
|
CKE | 7 | 7 | 3.927 | 15105 | 0.75 | 1.913 | 38.438.4 | 0.75 | 214 | 35.735.7 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.39 | 0.32 | 1.611 | 0.32 | 0.32 | 2.316 | 0.43 | 0.64 | 0.11 | 00 | 4.129 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 5 | 0 | 15 | 5.226 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 00 | 15 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 8 | 7.481 | 22.7250 | 1.516 | 3.235 | 45.745.7 | 0.89 | 2.325 | 3636 | 222 | 2.528 | 78.678.6 | 2.426 | 1.618 | 444 | 0.78 | 1.314 | 2.730 | 1.517 | 0.910 | 0.33 | 0.33 | 9.8108 | ||||
| Összesítés | 23 | 15 | 4.1113 | 14.3381 | 0.822 | 1.952 | 40.642.3 | 0.615 | 1.641 | 37.136.6 | 0.824 | 0.930 | 80.780 | 1.437 | 0.822 | 2.159 | 0.411 | 0.617 | 1.950 | 0.720 | 0.514 | 0.14 | 0.13 | 5142 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
CKE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 26 | 21 | 6.3163 | 18.8488 | 1.230 | 2.258 | 51.751.7 | 1.128 | 3.284 | 33.333.3 | 0.719 | 126 | 73.173.1 | 1.334 | 0.514 | 1.848 | 0.411 | 126 | 2.258 | 127 | 0.410 | 0.410 | 00 | 5.8152 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 0 | 0.77 | 3.737 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.77 | 0.22 | 0.22 | 0.55 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.99 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 37 | 24 | 7.6282 | 22.6835 | 1.865 | 3.6132 | 49.349.3 | 0.828 | 2.9108 | 25.925.9 | 1.868 | 2.487 | 78.278.2 | 1.971 | 1.865 | 3.7136 | 0.621 | 1.140 | 2.9106 | 1.762 | 1.139 | 0.310 | 0.26 | 9.3344 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 9.729 | 21.364 | 26 | 3.711 | 54.554.5 | 1.75 | 515 | 33.333.3 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.75 | 0.31 | 26 | 13 | 00 | 2.78 | 0.72 | 1.75 | 00 | 00 | 9.328 | |||
| 1 szezon |
|
CKE | 26 | 21 | 6.3163 | 18.8488 | 1.230 | 2.258 | 51.751.7 | 1.128 | 3.284 | 33.333.3 | 0.719 | 126 | 73.173.1 | 1.334 | 0.514 | 1.848 | 0.411 | 126 | 2.258 | 127 | 0.410 | 0.410 | 00 | 5.8152 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 10 | 0 | 0.77 | 3.737 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.77 | 0.22 | 0.22 | 0.55 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.99 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 40 | 24 | 8.6311 | 22899 | 1.971 | 3.6143 | 51.949.7 | 1.233 | 4123 | 30.626.8 | 1.370 | 1.891 | 6876.9 | 1.876 | 166 | 2.8142 | 0.824 | 0.540 | 2.8114 | 1.264 | 1.444 | 0.110 | 0.16 | 9.3372 | ||||
| Összesítés | 76 | 45 | 6.1481 | 16.61424 | 1.3103 | 2.5207 | 50.849.8 | 0.962 | 2.9210 | 31.529.5 | 0.889 | 1.2117 | 69.176.1 | 1.3113 | 0.884 | 2.1197 | 0.537 | 0.668 | 2.1177 | 0.891 | 0.855 | 0.220 | 06 | 6.3533 | ||||||