| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 1.1 | 2 | 0.1 | 0.1 | 100 | 0.3 | 0.7 | 40.1 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0 | 0.1 | 0.1 | 0.1 | 0 | 0 | 0.1 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 8 | 14 | 1 | 1 | 100 | 2 | 5 | 40.1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 22.9 | 40 | 2.9 | 2.9 | 100 | 5.7 | 14.3 | 40.1 | 0 | 0 | 0 | 2.9 | 0 | 2.9 | 2.9 | 2.9 | 0 | 0 | 2.9 | 0 | 0 | 20 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 7 | 0 | 8 | 37 | 102.94 | 75.6 | 27.34 | 66.67 | 66.67 | 26.92 | 7 | 1.14 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/1 | 100% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 10. 01. |
|
Alba Fehérvár | 114 –86 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2024. 10. 30. |
|
ZTE KK | 91 –78 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 11 | 2024. 12. 07. |
|
MVM-OSE Lions | 77 –103 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 14 | 2024. 12. 28. |
|
Alba Fehérvár | 75 –93 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 16 | 2025. 01. 11. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 75 –105 | 6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 22 | 2025. 03. 14. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 81 –97 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 24 | 2025. 03. 29. |
|
MVM-OSE Lions | 103 –71 | 2 | 3 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 1.18 | 214 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.32 | 0.75 | 40.140.1 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 17 | |||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 18 | 0 | 0.713 | 3.258 | 0.11 | 0.12 | 50.550.5 | 0.23 | 0.48 | 37.637.6 | 0.12 | 0.24 | 5050 | 0.23 | 00 | 0.23 | 0.35 | 0.35 | 0.35 | 0.12 | 0.35 | 00 | 00 | 0.815 | |||
| 2026/2027 |
|
Egis Körmend | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 10.732 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Egis Körmend | 28 | 0 | 0.823 | 5.3104 | 0.12 | 0.24 | 33.950.3 | 0.25 | 0.615 | 24.833.4 | 0.34 | 0.36 | 87.566.7 | 0.25 | 00 | 0.25 | 0.16 | 0.37 | 0.48 | 0.13 | 0.16 | 00 | 00 | 0.622 | ||||
| Összesítés | 28 | 0 | 0.823 | 5.3104 | 0.12 | 0.24 | 33.950.3 | 0.25 | 0.615 | 24.833.4 | 0.34 | 0.36 | 87.566.7 | 0.25 | 00 | 0.25 | 0.16 | 0.37 | 0.48 | 0.13 | 0.16 | 00 | 00 | 0.622 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 2 | 0 | 1.53 | 9.519 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 0.51 | |||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NBI. A, Play-out | 7 | 3 | 7.452 | 23.1162 | 1.410 | 1.913 | 7777 | 1.410 | 4.330 | 33.333.3 | 0.32 | 0.43 | 66.766.7 | 1.611 | 00 | 1.611 | 1.39 | 1.18 | 2.719 | 1.410 | 3.122 | 0.32 | 0.11 | 10.674 | |||
| 2 szezon |
|
Körmend | 9 | 3 | 4.555 | 16.3181 | 0.710 | 0.913 | 7777 | 111 | 3.435 | 28.431.4 | 0.12 | 0.23 | 66.766.7 | 1.313 | 00 | 1.313 | 0.69 | 0.89 | 1.921 | 0.710 | 1.823 | 0.12 | 0.32 | 5.575 | ||||
| Összesítés | 9 | 3 | 4.555 | 16.3181 | 0.710 | 0.913 | 7777 | 111 | 3.435 | 28.431.4 | 0.12 | 0.23 | 66.766.7 | 1.313 | 00 | 1.313 | 0.69 | 0.89 | 1.921 | 0.710 | 1.823 | 0.12 | 0.32 | 5.575 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 10 | 0 | 1.111 | 3.535 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.33 | 110 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 00 | 0.33 | 0.11 | 0.22 | 0.22 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.88 | |||
| 2025/2026 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 25 | 3 | 2.665 | 8.8220 | 0.411 | 0.615 | 73.473.4 | 0.513 | 1.538 | 34.234.2 | 0.24 | 0.37 | 57.257.2 | 0.614 | 00 | 0.614 | 0.614 | 0.513 | 124 | 0.512 | 1.127 | 0.12 | 01 | 3.689 | |||
| 2026/2027 |
|
Egis Körmend | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 0.72 | 10.732 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 13 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 3 szezon |
|
Egis Körmend | 38 | 3 | 1.578 | 7.7287 | 0.212 | 0.317 | 52.370.7 | 0.316 | 1.150 | 25.832 | 0.36 | 0.39 | 87.366.7 | 0.418 | 00 | 0.418 | 0.215 | 0.416 | 0.729 | 0.313 | 0.429 | 02 | 02 | 1.597 | ||||
| Összesítés | 38 | 3 | 1.578 | 7.7287 | 0.212 | 0.317 | 52.370.7 | 0.316 | 1.150 | 25.832 | 0.36 | 0.39 | 87.366.7 | 0.418 | 00 | 0.418 | 0.215 | 0.416 | 0.729 | 0.313 | 0.429 | 02 | 02 | 1.597 | ||||||