| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 0 | 40 | 0 | 10 | 0 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -20 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 0 | 8 | 0 | 83.33 | -83.33 | 0 | 0 | 28.57 | 2 | 0 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 10. 01. |
|
Alba Fehérvár | 114 –86 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 11 | 2024. 12. 07. |
|
MVM-OSE Lions | 77 –103 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A | 3 | 0 | 00 | 2.78 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A | 20 | 0 | 0.36 | 1.122 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.11 | 0.11 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 11 | 1 | 3.336 | 16.5182 | 0.55 | 0.910 | 50.150.1 | 0.78 | 3.336 | 22.222.2 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 2.831 | 0.33 | 3.134 | 0.55 | 0.89 | 1.112 | 0.44 | 0.56 | 0.78 | 00 | 4.549 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 25 | 23 | 9224 | 20.2505 | 1.436 | 2.461 | 5959 | 1.641 | 4101 | 40.640.6 | 1.229 | 1.640 | 72.572.5 | 4101 | 0.513 | 4.6114 | 0.614 | 1.128 | 374 | 1.537 | 0.718 | 0.819 | 0.38 | 12.1302 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 12.337 | 2781 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 2.78 | 824 | 33.333.3 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 5.316 | 13 | 6.319 | 13 | 1.34 | 39 | 26 | 2.37 | 13 | 0.31 | 16.349 | |||
| 3 szezon |
|
Körmend | 25 | 0 | 0.16 | 1.934 | 00 | 0.23 | 00 | 02 | 0.410 | 8.120 | 00 | 00 | 00 | 02 | 00 | 02 | 01 | 01 | 02 | 00 | 0.11 | 00 | 02 | -0.3-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 11 | 1 | 3.336 | 16.5182 | 0.55 | 0.910 | 50.150.1 | 0.78 | 3.336 | 22.222.2 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 2.831 | 0.33 | 3.134 | 0.55 | 0.89 | 1.112 | 0.44 | 0.56 | 0.78 | 00 | 4.549 | ||||
| 2 szezon |
|
Jászberényi KSE | 28 | 26 | 10.6261 | 23.6586 | 1.440 | 2.468 | 58.158.8 | 2.249 | 6125 | 35.839.2 | 1.434 | 2.148 | 66.370.8 | 4.7117 | 0.816 | 5.4133 | 0.817 | 1.232 | 383 | 1.743 | 1.525 | 0.922 | 0.39 | 14.2351 | ||||
| Összesítés | 64 | 27 | 4.1303 | 11.6802 | 0.545 | 181 | 51.455.6 | 0.959 | 2.8171 | 3134.5 | 0.536 | 0.852 | 6569.2 | 2150 | 0.319 | 2.3169 | 0.323 | 0.642 | 1.297 | 0.647 | 0.732 | 0.430 | 0.111 | 5.3398 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 6 | 0 | 3.722 | 9.255 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.85 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.32 | 212 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 00 | 2.716 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 4 | 1 | 6.526 | 1768 | 28 | 2.510 | 8080 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.313 | 0.52 | 3.815 | 00 | 14 | 1.35 | 0.52 | 0.83 | 14 | 00 | 8.835 | |||
| 2 szezon |
|
Körmend | 2 | 0 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 6 | 0 | 3.722 | 9.255 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 0.85 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.32 | 212 | 0.53 | 0.21 | 0.21 | 00 | 2.716 | ||||
| 1 szezon |
|
Jászberényi KSE | 4 | 1 | 6.526 | 1768 | 28 | 2.510 | 8080 | 0.83 | 2.811 | 27.327.3 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 3.313 | 0.52 | 3.815 | 00 | 14 | 1.35 | 0.52 | 0.83 | 14 | 00 | 8.835 | ||||
| Összesítés | 12 | 1 | 2.548 | 7125 | 0.59 | 0.814 | 68.464.3 | 0.49 | 1.930 | 23.130 | 0.13 | 0.36 | 5050 | 118 | 0.24 | 1.222 | 00 | 0.36 | 0.817 | 0.35 | 0.24 | 0.35 | 00 | 2.449 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Körmend | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 00 | 2.510 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.73 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | -0.5-2 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 22 | 0 | 0.36 | 122 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 01 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-2 | |||
| 2024/2025 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 17 | 1 | 3.458 | 13.9237 | 0.46 | 0.814 | 42.942.9 | 0.814 | 3.153 | 26.426.4 | 0.24 | 0.58 | 5050 | 2.136 | 0.35 | 2.441 | 0.35 | 0.611 | 1.424 | 0.47 | 0.47 | 0.59 | 00 | 3.865 | |||
| 2025/2026 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 29 | 24 | 8.6250 | 19.8573 | 1.544 | 2.471 | 6262 | 1.544 | 3.9112 | 39.339.3 | 130 | 1.442 | 71.471.4 | 3.9114 | 0.515 | 4.4129 | 0.514 | 1.132 | 2.779 | 1.339 | 0.721 | 0.823 | 0.38 | 11.6337 | |||
| 2026/2027 |
|
Jászberényi KSE | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 12.337 | 2781 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 2.78 | 824 | 33.333.3 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 5.316 | 13 | 6.319 | 13 | 1.34 | 39 | 26 | 2.37 | 13 | 0.31 | 16.349 | |||
| 3 szezon |
|
Körmend | 28 | 0 | 0.16 | 1.836 | 00 | 0.23 | 00 | 02 | 0.512 | 5.616.7 | 00 | 00 | 00 | 02 | 00 | 02 | 01 | 01 | 02 | 00 | 0.11 | 00 | 02 | -0.5-4 | ||||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 17 | 1 | 3.458 | 13.9237 | 0.46 | 0.814 | 42.942.9 | 0.814 | 3.153 | 26.426.4 | 0.24 | 0.58 | 5050 | 2.136 | 0.35 | 2.441 | 0.35 | 0.611 | 1.424 | 0.47 | 0.47 | 0.59 | 00 | 3.865 | ||||
| 2 szezon |
|
Jászberényi KSE | 32 | 27 | 10.5287 | 23.4654 | 1.448 | 2.478 | 59.661.5 | 2.152 | 5.9136 | 35.338.2 | 1.435 | 2.150 | 65.670 | 4.6130 | 0.818 | 5.4148 | 0.717 | 1.236 | 2.988 | 1.745 | 1.528 | 0.926 | 0.39 | 14386 | ||||
| Összesítés | 77 | 28 | 4.1351 | 11927 | 0.554 | 195 | 51.756.8 | 0.868 | 2.8201 | 30.733.8 | 0.539 | 0.858 | 6467.2 | 1.9168 | 0.323 | 2.2191 | 0.323 | 0.548 | 1.2114 | 0.652 | 0.636 | 0.435 | 0.111 | 5447 | ||||||