| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6.7 | 0 | 6.7 | 0 | 0 | 6.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 2 | 0 | 0 | 7 | 0 | 131.98 | -131.98 | 0 | 0 | 7.69 | 1 | 0 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 7 | 2024. 12. 18. |
|
Szolnoki Olajbányász | 88 –99 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 14 | 2025. 04. 09. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 73 –122 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 16 | 1 | 2.540 | 6.4103 | 0.47 | 0.711 | 63.763.7 | 0.58 | 1.727 | 29.629.6 | 0.12 | 0.46 | 33.333.3 | 0.35 | 0.46 | 0.711 | 0.12 | 00 | 0.34 | 0.46 | 0.12 | 0.11 | 0.12 | 2.235 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 36 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 1111 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 99 | |||
| 3 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 20 | 1 | 0.840 | 3.8113 | 0.17 | 0.211 | 63.763.7 | 0.28 | 0.929 | 18.627.6 | 02 | 0.16 | 33.333.3 | 0.36 | 0.16 | 0.412 | 02 | 00 | 0.35 | 0.16 | 02 | 01 | 02 | 0.634 | ||||
| 1 szezon |
|
PTE-PEAC | 1 | 0 | 1111 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 99 | ||||
| Összesítés | 21 | 1 | 3.451 | 5.4123 | 0.17 | 0.211 | 63.763.7 | 0.911 | 2.436 | 36.130.5 | 0.54 | 0.68 | 89.550 | 0.26 | 0.16 | 0.312 | 0.33 | 0.31 | 0.25 | 0.68 | 02 | 01 | 02 | 2.743 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 17 | 1 | 2.440 | 6.1103 | 0.47 | 0.611 | 63.763.7 | 0.58 | 1.627 | 29.629.6 | 0.12 | 0.46 | 33.333.3 | 0.35 | 0.46 | 0.611 | 0.12 | 00 | 0.24 | 0.46 | 0.12 | 0.11 | 0.12 | 2.135 | |||
| 2024/2025 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 00 | 36 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 2 | 0 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2026/2027 |
|
PTE-PEAC | Férfi NB I. B Zöld | 1 | 0 | 1111 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 99 | |||
| 3 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 21 | 1 | 0.840 | 3.7113 | 0.17 | 0.211 | 63.763.7 | 0.28 | 0.929 | 18.227.6 | 02 | 0.16 | 33.333.3 | 0.36 | 0.16 | 0.412 | 02 | 00 | 0.25 | 0.16 | 02 | 01 | 02 | 0.534 | ||||
| 1 szezon |
|
PTE-PEAC | 1 | 0 | 1111 | 1010 | 00 | 00 | 00 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 99 | ||||
| Összesítés | 22 | 1 | 3.351 | 5.3123 | 0.17 | 0.211 | 63.763.7 | 0.911 | 2.436 | 36.230.5 | 0.54 | 0.68 | 9050 | 0.26 | 0.16 | 0.312 | 0.33 | 0.31 | 0.25 | 0.68 | 02 | 01 | 02 | 2.643 | ||||||