| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 9 | 0 | 1.1 | 5.3 | 0.3 | 0.4 | 75 | 0.1 | 0.2 | 50 | 0.1 | 0.1 | 100 | 0.4 | 0.1 | 0.6 | 0.1 | 0 | 0.9 | 0.1 | 0.2 | 0 | 0 | 1.9 | |||||||||
| Total | 9 | 0 | 10 | 48 | 3 | 4 | 75 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 0 | 8 | 1 | 2 | 0 | 0 | 17 | |||||||||
| 40 perc | 9 | 0 | 8.3 | 40 | 2.5 | 3.3 | 75 | 0.8 | 1.7 | 50 | 0.8 | 0.8 | 100 | 3.3 | 0.8 | 4.2 | 0.8 | 0 | 6.7 | 0.8 | 1.7 | 0 | 0 | 14.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 9 | 0 | 10 | 73 | 176.06 | 113.96 | 62.1 | 83.33 | 75 | 5.88 | 6 | 1.67 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 4/6 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 3 | 2024. 10. 09. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 91 –81 | 3 | 8 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 4 | 2024. 10. 12. |
|
Atomerőmű SE | 88 –76 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5 | 2024. 10. 19. |
|
DEAC | 80 –85 | 5 | 6 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 7 | 2024. 10. 30. |
|
ZTE KK | 91 –78 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 11 | 2024. 12. 07. |
|
MVM-OSE Lions | 77 –103 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 16 | 2025. 01. 11. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 75 –105 | 2 | 17 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
ZTE KK | 99 –80 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 22 | 2025. 03. 14. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 81 –97 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 24 | 2025. 03. 29. |
|
MVM-OSE Lions | 103 –71 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 39 | 11.735 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 26 | 5050 | 3.310 | 1.34 | 4.714 | 0.72 | 0.31 | 26 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 6.720 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A | 23 | 0 | 1.126 | 3.375 | 0.511 | 0.715 | 73.373.3 | 01 | 0.38 | 12.412.4 | 01 | 0.12 | 49.449.4 | 0.511 | 0.13 | 0.614 | 01 | 0.36 | 0.614 | 01 | 0.12 | 00 | 01 | 1.126 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport | 9 | 0 | 1.110 | 5.348 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.44 | 0.11 | 0.65 | 0.11 | 00 | 0.98 | 0.11 | 0.22 | 00 | 00 | 1.917 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros | 25 | 22 | 14.2355 | 24600 | 5.9148 | 8.6215 | 68.868.8 | 0.13 | 124 | 12.512.5 | 250 | 2.767 | 74.674.6 | 4.8120 | 2.153 | 6.9173 | 126 | 1.127 | 2.562 | 2.254 | 0.922 | 0.37 | 0.25 | 20.2505 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 5.316 | 721 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 13 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 824 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Pécs | 3 | 0 | 39 | 11.735 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 00 | 0.31 | 00 | 13 | 26 | 5050 | 3.310 | 1.34 | 4.714 | 0.72 | 0.31 | 26 | 1.34 | 00 | 00 | 00 | 6.720 | ||||
| 2 szezon |
|
Körmend | 32 | 0 | 1.136 | 4.3123 | 0.414 | 0.519 | 7473.7 | 0.12 | 0.310 | 2719.9 | 0.12 | 0.13 | 77.866.3 | 0.515 | 0.14 | 0.619 | 0.12 | 0.16 | 0.722 | 0.12 | 0.24 | 00 | 01 | 1.543 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 25 | 22 | 14.2355 | 24600 | 5.9148 | 8.6215 | 68.868.8 | 0.13 | 124 | 12.512.5 | 250 | 2.767 | 74.674.6 | 4.8120 | 2.153 | 6.9173 | 126 | 1.127 | 2.562 | 2.254 | 0.922 | 0.37 | 0.25 | 20.2505 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 3 | 1 | 5.316 | 721 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 13 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 824 | ||||
| Összesítés | 63 | 23 | 5416 | 10.3779 | 1.9171 | 2.9248 | 67.869 | 0.16 | 0.436 | 27.616.6 | 0.756 | 1.178 | 62.971.8 | 2.1149 | 0.862 | 2.9211 | 0.532 | 0.435 | 1.493 | 0.963 | 0.226 | 0.18 | 0.17 | 7.6592 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Férfi A, Play-out | 10 | 0 | 1.616 | 5.151 | 0.66 | 1.111 | 54.554.5 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.55 | 0.33 | 0.88 | 0.11 | 0.22 | 1.313 | 0.33 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.818 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 4 | 0 | 1.35 | 312 | 0.52 | 0.83 | 66.766.7 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.52 | 14 | 1.56 | 00 | 0.31 | 00 | 0.52 | 0.31 | 00 | 00 | 2.39 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 6 | 6 | 14.386 | 18.3110 | 636 | 7.545 | 8080 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 1.38 | 2.515 | 53.353.3 | 2.515 | 1.811 | 4.326 | 1.38 | 16 | 2.817 | 2.213 | 0.74 | 0.53 | 00 | 18.8113 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Pécs | 2 | 0 | 00 | 4.59 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 2 szezon |
|
Körmend | 14 | 0 | 1.421 | 4.163 | 0.68 | 0.914 | 59.557.1 | 0.11 | 0.46 | 13.316.7 | 0.22 | 0.55 | 36.840 | 0.57 | 0.77 | 1.214 | 0.11 | 0.23 | 0.713 | 0.45 | 0.23 | 00 | 0.11 | 227 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 6 | 6 | 14.386 | 18.3110 | 636 | 7.545 | 8080 | 0.32 | 1.27 | 28.528.5 | 1.38 | 2.515 | 53.353.3 | 2.515 | 1.811 | 4.326 | 1.38 | 16 | 2.817 | 2.213 | 0.74 | 0.53 | 00 | 18.8113 | ||||
| Összesítés | 22 | 6 | 4.3107 | 7.7182 | 1.844 | 2.560 | 72.173.3 | 0.13 | 0.513 | 22.623.1 | 0.410 | 0.920 | 48.850 | 123 | 0.818 | 1.841 | 0.49 | 0.510 | 1.433 | 0.919 | 0.37 | 0.13 | 01 | 5.7140 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
Körmend | 2 | 0 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA Pécs | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 5 | 0 | 1.89 | 8.844 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 2.211 | 0.84 | 315 | 0.42 | 0.42 | 1.89 | 15 | 00 | 00 | 00 | 420 | |||
| 2023/2024 |
|
Körmend | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi | 34 | 0 | 1.242 | 3.7126 | 0.517 | 0.826 | 65.465.4 | 0.12 | 0.413 | 15.315.3 | 0.12 | 0.14 | 49.749.7 | 0.516 | 0.26 | 0.622 | 0.12 | 0.28 | 0.827 | 0.14 | 0.14 | 00 | 0.12 | 1.344 | |||
| 2024/2025 |
|
Körmend | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 14 | 0 | 1.115 | 4.462 | 0.45 | 0.57 | 71.471.4 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.12 | 0.34 | 5050 | 0.46 | 0.45 | 0.811 | 0.11 | 0.11 | 0.68 | 0.23 | 0.23 | 00 | 00 | 1.926 | |||
| 2025/2026 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 31 | 28 | 14.2441 | 22.9710 | 5.9184 | 8.4260 | 70.870.8 | 0.25 | 131 | 16.116.1 | 1.958 | 2.682 | 70.770.7 | 4.4135 | 2.164 | 6.4199 | 1.134 | 1.133 | 2.579 | 2.267 | 0.826 | 0.310 | 0.25 | 19.9618 | |||
| 2026/2027 |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | Férfi NB I. B Piros | 3 | 1 | 5.316 | 721 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 13 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 824 | |||
| 1 szezon |
|
NKA Pécs | 5 | 0 | 1.89 | 8.844 | 0.63 | 1.68 | 37.537.5 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 2.211 | 0.84 | 315 | 0.42 | 0.42 | 1.89 | 15 | 00 | 00 | 00 | 420 | ||||
| 2 szezon |
|
Körmend | 48 | 0 | 1.257 | 4.1188 | 0.422 | 0.633 | 67.866.7 | 0.13 | 0.316 | 21.818.7 | 0.14 | 0.28 | 49.949.9 | 0.422 | 0.311 | 0.733 | 0.13 | 0.29 | 0.735 | 0.27 | 0.27 | 00 | 02 | 1.670 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 31 | 28 | 14.2441 | 22.9710 | 5.9184 | 8.4260 | 70.870.8 | 0.25 | 131 | 16.116.1 | 1.958 | 2.682 | 70.770.7 | 4.4135 | 2.164 | 6.4199 | 1.134 | 1.133 | 2.579 | 2.267 | 0.826 | 0.310 | 0.25 | 19.9618 | ||||
| 1 szezon |
|
Insedo Veszprém Kosárlabda Klub | 3 | 1 | 5.316 | 721 | 26 | 2.37 | 85.785.7 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.72 | 0.31 | 13 | 13 | 00 | 0.31 | 0.31 | 824 | ||||
| Összesítés | 87 | 29 | 4.7523 | 9.4963 | 1.9215 | 2.7308 | 69.169.8 | 0.19 | 0.449 | 29.318.3 | 0.666 | 198 | 61.167.3 | 1.8172 | 0.780 | 2.5252 | 0.541 | 0.445 | 1.3126 | 0.982 | 0.233 | 0.111 | 0.18 | 7732 | ||||||