MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Simon Enikő Anna

Simon Enikő Anna
0

157 cm Magasság
50 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2005 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 18 0 0.6 7.2 0.3 1.2 22.7 0 0.1 0 0.1 0.1 50.5 0.3 0.2 0.5 0.3 1.4 1.3 0.3 0.2 0 0.1 -0.5
Total 18 0 11 130 5 22 22.7 0 1 0 1 2 50.5 6 3 9 6 25 24 5 4 0 1 -9
40 perc 18 0 3.4 40 1.5 6.8 22.7 0 0.3 0 0.3 0.6 50.5 1.8 0.9 2.8 1.8 7.7 7.4 1.5 1.2 0 0.3 -2.8
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Zónák 2023/2024 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Összesítés

25%
Összesített pontosság
5
sikeres dobás
20
kísérlet

Bontás

2 pontos:5/19 (26,3%)
3 pontos:0/1 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2023. 10. 01. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 69 –63 0 10 0 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2 2 2 2 2 0 0 0 1
2 2023. 10. 07. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 71 –55 0 10 0 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 4 0 2 0 0 0
3 2023. 10. 15. Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 47 –92 2 8 1 2 50 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 4 2 0 0 0 0 -1
4 2023. 10. 29. PINKK Pécs PINKK Pécs 71 –67 0 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
5 2023. 11. 05. TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 59 –70 1 11 0 0 0 0 0 0 1 2 50 1 0 1 0 3 2 1 0 0 0 -1
6 2023. 11. 12. ELTE Fortis ELTE Fortis 79 –57 0 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0 -3
7 2023. 11. 19. RADOBASKET Törökbálint RADOBASKET Törökbálint 40 –101 0 10 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 1 -3
8 2023. 12. 03. TARR KSC Szekszárd II. TARR KSC Szekszárd II. 62 –67 0 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
9 2023. 12. 10. Szegedi Kosárlabda Egylet Szegedi Kosárlabda Egylet 47 –51 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
10 2023. 12. 17. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 68 –65 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 -1
11 2024. 01. 14. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 48 –67 2 7 1 2 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
12 2024. 01. 20. Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 75 –47 0 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 0 0 0 -3
15 2024. 02. 18. ELTE Fortis ELTE Fortis 53 –61 0 17 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 0 0 0 0 -6
16 2024. 02. 21. RADOBASKET Törökbálint RADOBASKET Törökbálint 77 –64 2 8 1 3 33.3 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0 3 0 2 1 0 0 2
13 2024. 02. 24. PINKK Pécs PINKK Pécs 72 –54 2 5 1 2 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
14 2024. 03. 03. TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 70 –63 0 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0 2
17 2024. 03. 07. TARR KSC Szekszárd II. TARR KSC Szekszárd II. 76 –59 2 9 1 2 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0 1
18 2024. 03. 24. Szegedi Kosárlabda Egylet Szegedi Kosárlabda Egylet 52 –50 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Női Amatőr NB I. Piros 18 1 0.713 9162 0.35 0.713 38.538.5 00 0.35 00 0.23 0.24 75.275.2 0.47 0.35 0.712 0.35 1.120 0.713 0.24 0.36 00 0.11 0.36
2023/2024 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Női Amatőr NB I. Zöld 18 0 0.611 7.2130 0.35 1.222 22.722.7 00 0.11 00 0.11 0.12 50.550.5 0.36 0.23 0.59 0.36 1.425 1.324 0.35 0.24 00 0.11 -0.5-9
2 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 36 1 0.724 8.1292 0.310 135 28.628.6 00 0.26 00 0.14 0.26 6767 0.413 0.28 0.621 0.311 1.345 137 0.39 0.310 00 0.12 -0.1-3
Összesítés 36 1 0.724 8.1292 0.310 135 28.628.6 00 0.26 00 0.14 0.26 6767 0.413 0.28 0.621 0.311 1.345 137 0.39 0.310 00 0.12 -0.1-3
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Amatőr Női NB, 17-30. helyért 6 0 00 2.716 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0.32 00 0.32 00 0.32 0.21 00 00 00 00 00
1 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 6 0 00 2.716 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0.32 00 0.32 00 0.32 0.21 00 00 00 00 00
Összesítés 6 0 00 2.716 00 00 00 00 00 00 00 00 00 0.32 00 0.32 00 0.32 0.21 00 00 00 00 00
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Hepp Kupa, Női 1 0 00 1010 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 11 11 00 00 00 00 -1-1
2023/2024 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Hepp Kupa, Női 1 0 00 1010 00 00 00 00 00 00 00 22 00 11 00 11 11 11 11 11 00 00 00 00
2 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 2 0 00 1020 00 00 00 00 00 00 00 12 00 0.51 00 0.51 0.51 12 12 0.51 00 00 00 -0.5-1
Összesítés 2 0 00 1020 00 00 00 00 00 00 00 12 00 0.51 00 0.51 0.51 12 12 0.51 00 00 00 -0.5-1
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2021/2022 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női 19 1 0.713 9.1172 0.35 0.713 38.538.5 00 0.35 00 0.23 0.24 75.275.2 0.47 0.35 0.612 0.35 1.121 0.714 0.24 0.36 00 0.11 0.35
2023/2024 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női 25 0 0.411 6.2156 0.25 0.922 22.722.7 00 01 00 01 0.24 25.225.2 0.49 0.13 0.512 0.37 1.128 126 0.26 0.24 00 01 -0.4-9
2 szezon Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 44 1 0.624 7.6328 0.210 0.835 29.628.6 00 0.26 00 0.14 0.28 53.650.2 0.416 0.28 0.624 0.312 1.149 0.940 0.210 0.210 00 02 -0-4
Összesítés 44 1 0.624 7.6328 0.210 0.835 29.628.6 00 0.26 00 0.14 0.28 53.650.2 0.416 0.28 0.624 0.312 1.149 0.940 0.210 0.210 00 02 -0-4