| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 1 | 3.1 | 17.6 | 0.9 | 2.5 | 36 | 0.1 | 0.2 | 50 | 1 | 1.9 | 52.6 | 1.2 | 1.4 | 2.6 | 1.5 | 2 | 2.1 | 1.5 | 1.3 | 0 | 0.4 | 5.4 | |||||||||
| Total | 10 | 1 | 31 | 176 | 9 | 25 | 36 | 1 | 2 | 50 | 10 | 19 | 52.6 | 12 | 14 | 26 | 15 | 20 | 21 | 15 | 13 | 0 | 4 | 54 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 1 | 7 | 40 | 2 | 5.7 | 36 | 0.2 | 0.5 | 50 | 2.3 | 4.3 | 52.6 | 2.7 | 3.2 | 5.9 | 3.4 | 4.5 | 4.8 | 3.4 | 3 | 0 | 0.9 | 12.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 10. 01. |
|
Szolnoki MÁV SE | 69 –63 | 5 | 18 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 5 | 5 | 3 | 3 | 1 | 1 | 1 | 0 | 2 | 6 | ||||
| 3 | 2023. 10. 15. |
|
Kiss Lenke KA | 47 –92 | 1 | 24 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 4 | 2023. 10. 29. |
|
PINKK Pécs | 71 –67 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 8 | 2023. 12. 03. |
|
TARR KSC Szekszárd II. | 62 –67 | 6 | 24 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 1 | 4 | 25 | 3 | 2 | 5 | 1 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 12 | 2024. 01. 20. |
|
Kiss Lenke KA | 75 –47 | * | 5 | 36 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 1 | 6 | 3 | 8 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 8 | |||
| 15 | 2024. 02. 18. |
|
ELTE Fortis | 53 –61 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 16 | 2024. 02. 21. |
|
RADOBASKET Törökbálint | 77 –64 | 6 | 21 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 4 | 4 | 100 | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 13 | 2024. 02. 24. |
|
PINKK Pécs | 72 –54 | 6 | 6 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 14 | 2024. 03. 03. |
|
TFSE-MTK U23 | 70 –63 | 2 | 22 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 4 | 1 | 4 | 0 | 2 | 6 | ||||
| 17 | 2024. 03. 07. |
|
TARR KSC Szekszárd II. | 76 –59 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 0 | 1.213 | 8.391 | 0.56 | 1.213 | 46.146.1 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.78 | 0.33 | 111 | 0.22 | 0.56 | 0.910 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 1.516 | |||
| 2020/2021 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2021/2022 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Piros | 29 | 11 | 0.720 | 11.2325 | 0.310 | 1.750 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 01 | 00 | 0.412 | 0.27 | 0.719 | 0.618 | 1.543 | 1.852 | 0.25 | 0.411 | 01 | 0.25 | -0.3-10 | |||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 1 | 3.131 | 17.6176 | 0.99 | 2.525 | 3636 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 110 | 1.919 | 52.652.6 | 1.212 | 1.414 | 2.626 | 1.515 | 220 | 2.121 | 1.515 | 1.313 | 00 | 0.44 | 5.454 | |||
| 4 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 52 | 12 | 1.264 | 10.3600 | 0.425 | 1.488 | 33.128.4 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.311 | 0.521 | 53.952.4 | 0.733 | 0.524 | 1.257 | 0.635 | 169 | 1.283 | 0.523 | 0.424 | 01 | 0.19 | 1.861 | ||||
| Összesítés | 52 | 12 | 1.264 | 10.3600 | 0.425 | 1.488 | 33.128.4 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.311 | 0.521 | 53.952.4 | 0.733 | 0.524 | 1.257 | 0.635 | 169 | 1.283 | 0.523 | 0.424 | 01 | 0.19 | 1.861 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 66 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 0 | 1.213 | 8.391 | 0.56 | 1.213 | 46.146.1 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.78 | 0.33 | 111 | 0.22 | 0.56 | 0.910 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 1.516 | |||
| 2020/2021 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 0 | 00 | 48 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2021/2022 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 30 | 11 | 0.720 | 11.2337 | 0.310 | 1.750 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 00 | 01 | 00 | 0.412 | 0.27 | 0.619 | 0.618 | 1.544 | 1.854 | 0.25 | 0.411 | 01 | 0.25 | -0.4-11 | |||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 11 | 1 | 2.831 | 16.5182 | 0.89 | 2.325 | 3636 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.910 | 1.719 | 52.652.6 | 1.112 | 1.314 | 2.426 | 1.516 | 1.820 | 222 | 1.415 | 1.314 | 00 | 0.44 | 5.156 | |||
| 4 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 54 | 12 | 1.264 | 10618 | 0.425 | 1.388 | 33.128.4 | 01 | 02 | 5050 | 0.311 | 0.521 | 5452.4 | 0.733 | 0.424 | 1.157 | 0.636 | 170 | 1.286 | 0.523 | 0.425 | 01 | 0.19 | 1.762 | ||||
| Összesítés | 54 | 12 | 1.264 | 10618 | 0.425 | 1.388 | 33.128.4 | 01 | 02 | 5050 | 0.311 | 0.521 | 5452.4 | 0.733 | 0.424 | 1.157 | 0.636 | 170 | 1.286 | 0.523 | 0.425 | 01 | 0.19 | 1.762 | ||||||