| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 0.8 | 8.6 | 0.4 | 0.8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0 | 1 | 0.8 | 1.8 | 0.2 | 0.8 | 0.4 | 0.4 | 0 | 0.4 | 0 | 2 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 4 | 43 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 4 | 9 | 1 | 4 | 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 10 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 3.7 | 40 | 1.9 | 3.7 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.9 | 0 | 4.7 | 3.7 | 8.4 | 0.9 | 3.7 | 1.9 | 1.9 | 0 | 1.9 | 0 | 9.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5 | 2023. 11. 05. |
|
RADOBASKET Törökbálint | 57 –94 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 6 | 2023. 11. 16. |
|
Szolnoki MÁV SE | 68 –74 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2023. 11. 19. |
|
ELTE Fortis | 45 –71 | 0 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 8 | 2023. 12. 02. |
|
TFSE-MTK U23 | 65 –43 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | ||||
| 10 | 2023. 12. 16. |
|
Kiss Lenke KA | 91 –43 | 2 | 16 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 5 | 0 | 0.84 | 8.643 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 15 | 0.84 | 1.89 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 00 | 0.42 | 00 | 210 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 5 | 0 | 0.84 | 8.643 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 15 | 0.84 | 1.89 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 00 | 0.42 | 00 | 210 | ||||
| Összesítés | 5 | 0 | 0.84 | 8.643 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 15 | 0.84 | 1.89 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 0.42 | 00 | 0.42 | 00 | 210 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 0 | 0.32 | 6.338 | 0.21 | 1.38 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 1.38 | 0.32 | 0.53 | 0.53 | 00 | 0.21 | 0.53 | 00 | 16 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 6 | 0 | 0.32 | 6.338 | 0.21 | 1.38 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 1.38 | 0.32 | 0.53 | 0.53 | 00 | 0.21 | 0.53 | 00 | 16 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 0.32 | 6.338 | 0.21 | 1.38 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.85 | 0.53 | 1.38 | 0.32 | 0.53 | 0.53 | 00 | 0.21 | 0.53 | 00 | 16 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 12 | 7.515 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 2 | 0 | 12 | 7.515 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 12 | 7.515 | 0.51 | 12 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 24 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 13 | 0 | 0.68 | 7.496 | 0.34 | 1.114 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.811 | 0.68 | 1.519 | 0.23 | 0.57 | 0.56 | 0.22 | 0.22 | 0.45 | 0.11 | 1.520 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 13 | 0 | 0.68 | 7.496 | 0.34 | 1.114 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.811 | 0.68 | 1.519 | 0.23 | 0.57 | 0.56 | 0.22 | 0.22 | 0.45 | 0.11 | 1.520 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 0.68 | 7.496 | 0.34 | 1.114 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.811 | 0.68 | 1.519 | 0.23 | 0.57 | 0.56 | 0.22 | 0.22 | 0.45 | 0.11 | 1.520 | ||||||