| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 16 | 16 | 8.8 | 30.4 | 2.5 | 5.6 | 45 | 0.6 | 1.9 | 33.3 | 1.9 | 2.9 | 67.4 | 4.2 | 1.3 | 5.4 | 1.7 | 2.2 | 2.6 | 2.9 | 3.3 | 0.4 | 0.6 | 15.1 | |||||||||
| Total | 16 | 16 | 141 | 486 | 40 | 89 | 44.9 | 10 | 30 | 33.3 | 31 | 46 | 67.4 | 67 | 20 | 87 | 27 | 35 | 42 | 47 | 52 | 6 | 9 | 241 | |||||||||
| 40 perc | 16 | 16 | 11.6 | 40 | 3.3 | 7.3 | 45 | 0.8 | 2.5 | 33.3 | 2.6 | 3.8 | 67.4 | 5.5 | 1.6 | 7.2 | 2.2 | 2.9 | 3.5 | 3.9 | 4.3 | 0.5 | 0.7 | 19.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2023. 10. 08. |
|
SZPA-HSE | 81 –64 | * | 7 | 28 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 1 | 4 | 2 | 4 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
| 3 | 2023. 10. 15. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 75 –81 | * | 14 | 39 | 2 | 4 | 50 | 3 | 3 | 100 | 1 | 1 | 100 | 7 | 1 | 8 | 1 | 5 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 22 | |||
| 4 | 2023. 10. 29. |
|
DEAC | 93 –59 | * | 5 | 26 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 13 | |||
| 6 | 2023. 11. 12. |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 69 –64 | * | 13 | 21 | 4 | 8 | 50 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 5 | 2 | 7 | 3 | 3 | 4 | 3 | 2 | 0 | 1 | 21 | |||
| 7 | 2023. 11. 19. |
|
UNI Győr SZESE | 92 –83 | * | 12 | 35 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | 100 | 3 | 1 | 4 | 5 | 0 | 1 | 5 | 6 | 0 | 0 | 30 | |||
| 8 | 2023. 12. 03. |
|
Ajka | 81 –41 | * | 8 | 32 | 2 | 8 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 4 | 25 | 2 | 3 | 5 | 3 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 | 1 | 9 | |||
| 9 | 2023. 12. 10. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 75 –61 | * | 6 | 38 | 3 | 10 | 30 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 5 | 2 | 7 | 5 | 2 | 3 | 4 | 4 | 1 | 3 | 14 | |||
| 11 | 2024. 01. 14. |
|
SZPA-HSE | 58 –71 | * | 7 | 25 | 1 | 4 | 25 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 2 | 100 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 3 | 1 | 4 | 0 | 1 | 11 | |||
| 12 | 2024. 01. 21. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 102 –104 | * | 17 | 37 | 5 | 7 | 71.4 | 0 | 2 | 0 | 7 | 9 | 77.8 | 8 | 2 | 10 | 0 | 1 | 4 | 8 | 4 | 0 | 0 | 32 | |||
| 13 | 2024. 02. 03. |
|
DEAC | 47 –71 | * | 5 | 33 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 2 | 4 | 2 | 3 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 7 | |||
| 5 | 2024. 02. 04. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 81 –74 | * | 2 | 33 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | -1 | |||
| 14 | 2024. 02. 11. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 80 –64 | * | 9 | 28 | 2 | 6 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 2 | 3 | 66.7 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 14 | |||
| 15 | 2024. 02. 18. |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 83 –93 | * | 6 | 20 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 1 | 2 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 6 | |||
| 16 | 2024. 03. 03. |
|
UNI Győr SZESE | 50 –72 | * | 13 | 31 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 9 | 2 | 11 | 0 | 3 | 2 | 2 | 6 | 2 | 0 | 26 | |||
| 17 | 2024. 03. 10. |
|
Ajka | 84 –73 | * | 10 | 29 | 3 | 5 | 60 | 1 | 2 | 50 | 1 | 1 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
| 18 | 2024. 03. 24. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 81 –83 | * | 7 | 31 | 3 | 8 | 37.5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 | 2 | 4 | 0 | 2 | 12 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 1.56 | 11.546 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.31 | 14 | 2525 | 28 | 0.31 | 2.39 | 14 | 0.83 | 3.313 | 14 | 0.52 | 00 | 00 | 2.39 | |||
| 2021/2022 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros | 25 | 3 | 2.461 | 13.9347 | 0.923 | 2.461 | 37.737.7 | 0.12 | 0.37 | 28.628.6 | 0.49 | 0.512 | 7575 | 1.846 | 0.513 | 2.459 | 0.615 | 124 | 1.742 | 0.513 | 0.819 | 00 | 0.24 | 3.997 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 18 | 15 | 7.4134 | 23.8429 | 2.953 | 5.395 | 55.855.8 | 0.23 | 0.916 | 18.818.8 | 1.119 | 1.425 | 7676 | 2.953 | 0.916 | 3.869 | 1.425 | 2.138 | 2.545 | 1.832 | 236 | 00 | 0.11 | 10.9197 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 16 | 8.8141 | 30.4486 | 2.540 | 5.689 | 44.944.9 | 0.610 | 1.930 | 33.333.3 | 1.931 | 2.946 | 67.467.4 | 4.267 | 1.320 | 5.487 | 1.727 | 2.235 | 2.642 | 2.947 | 3.352 | 0.46 | 0.69 | 15.1241 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1020 | 2958 | 36 | 6.513 | 46.246.2 | 00 | 36 | 00 | 48 | 510 | 8080 | 36 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 36 | 36 | 24 | 00 | 0.51 | 1020 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 4 | 0 | 1.56 | 11.546 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.31 | 14 | 2525 | 28 | 0.31 | 2.39 | 14 | 0.83 | 3.313 | 14 | 0.52 | 00 | 00 | 2.39 | ||||
| 4 szezon |
|
ZTE NKK | 61 | 36 | 7.2356 | 24.31320 | 2.3122 | 4.9258 | 47.347.3 | 0.215 | 1.559 | 14.425.4 | 1.867 | 2.493 | 75.572.1 | 3172 | 0.850 | 3.8222 | 168 | 1.7100 | 2.5135 | 2.198 | 2111 | 0.16 | 0.315 | 10555 | ||||
| Összesítés | 65 | 36 | 6362 | 21.71366 | 1.9123 | 4.4267 | 43.646.1 | 0.216 | 1.462 | 16.525.8 | 1.568 | 2.197 | 70.870.1 | 2.8180 | 0.751 | 3.5231 | 172 | 1.5103 | 2.6148 | 1.8102 | 1.7113 | 0.16 | 0.315 | 8.4564 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 11.189 | 31.6253 | 2.117 | 4.334 | 5050 | 1.411 | 2.621 | 52.452.4 | 2.822 | 432 | 68.868.8 | 4.435 | 1.411 | 5.846 | 1.512 | 2.117 | 2.822 | 324 | 3.931 | 0.11 | 0.86 | 18.6149 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE NKK | 8 | 8 | 11.189 | 31.6253 | 2.117 | 4.334 | 5050 | 1.411 | 2.621 | 52.452.4 | 2.822 | 432 | 68.868.8 | 4.435 | 1.411 | 5.846 | 1.512 | 2.117 | 2.822 | 324 | 3.931 | 0.11 | 0.86 | 18.6149 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 11.189 | 31.6253 | 2.117 | 4.334 | 5050 | 1.411 | 2.621 | 52.452.4 | 2.822 | 432 | 68.868.8 | 4.435 | 1.411 | 5.846 | 1.512 | 2.117 | 2.822 | 324 | 3.931 | 0.11 | 0.86 | 18.6149 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 12.525 | 12 | 36 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 0.51 | 2.55 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 48 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 3 | 2 | 9.328 | 2884 | 3.310 | 6.319 | 52.652.6 | 00 | 0.72 | 00 | 2.78 | 3.310 | 8080 | 3.310 | 0.72 | 412 | 1.75 | 39 | 39 | 39 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 13.340 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1224 | 28.557 | 48 | 6.513 | 61.561.5 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 12 | 12 | 100100 | 4.59 | 0.51 | 510 | 24 | 1.53 | 36 | 12 | 24 | 00 | 00 | 17.535 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE NKK | 7 | 4 | 7.856 | 23166 | 2.820 | 5.338 | 52.652.6 | 0.32 | 0.75 | 46.140 | 1.210 | 1.412 | 84.683.3 | 3.323 | 0.64 | 3.827 | 1.410 | 1.512 | 215 | 1.311 | 1.612 | 0.32 | 0.11 | 11.683 | ||||
| Összesítés | 7 | 4 | 7.856 | 23166 | 2.820 | 5.338 | 52.652.6 | 0.32 | 0.75 | 46.140 | 1.210 | 1.412 | 84.683.3 | 3.323 | 0.64 | 3.827 | 1.410 | 1.512 | 215 | 1.311 | 1.612 | 0.32 | 0.11 | 11.683 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 0 | 1.56 | 11.546 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.31 | 14 | 2525 | 28 | 0.31 | 2.39 | 14 | 0.83 | 3.313 | 14 | 0.52 | 00 | 00 | 2.39 | |||
| 2021/2022 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 27 | 3 | 2.465 | 13.8372 | 0.925 | 2.567 | 37.337.3 | 0.12 | 0.37 | 28.628.6 | 0.39 | 0.412 | 7575 | 1.950 | 0.514 | 2.464 | 0.616 | 0.924 | 1.642 | 0.513 | 0.720 | 01 | 0.14 | 3.9105 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 21 | 17 | 7.7162 | 24.4513 | 363 | 5.4114 | 55.355.3 | 0.13 | 0.918 | 16.716.7 | 1.327 | 1.735 | 77.277.2 | 363 | 0.918 | 3.981 | 1.430 | 2.247 | 2.654 | 241 | 243 | 01 | 0.12 | 11.3237 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 26 | 9.8254 | 30.6796 | 2.565 | 5.2136 | 47.847.8 | 0.923 | 2.154 | 42.642.6 | 2.155 | 3.180 | 68.868.8 | 4.3111 | 1.232 | 5.5143 | 1.743 | 2.155 | 2.770 | 2.873 | 3.387 | 0.37 | 0.615 | 16.3425 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE NKK | Női Amatőr NB I. Fehér | 2 | 2 | 1020 | 2958 | 36 | 6.513 | 46.246.2 | 00 | 36 | 00 | 48 | 510 | 8080 | 36 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 36 | 36 | 24 | 00 | 0.51 | 1020 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 4 | 0 | 1.56 | 11.546 | 0.31 | 2.39 | 11.111.1 | 0.31 | 0.83 | 33.333.3 | 0.31 | 14 | 2525 | 28 | 0.31 | 2.39 | 14 | 0.83 | 3.313 | 14 | 0.52 | 00 | 00 | 2.39 | ||||
| 4 szezon |
|
ZTE NKK | 76 | 48 | 7.5501 | 24.51739 | 2.4159 | 4.9330 | 4848.2 | 0.328 | 1.585 | 17.832.9 | 1.999 | 2.5137 | 75.972.3 | 3230 | 0.865 | 3.8295 | 190 | 1.7129 | 2.5172 | 2.1133 | 2154 | 0.19 | 0.322 | 10.4787 | ||||
| Összesítés | 80 | 48 | 6.3507 | 21.91785 | 1.9160 | 4.4339 | 44.247.2 | 0.329 | 1.488 | 19.533 | 1.6100 | 2.2141 | 71.470.9 | 2.8238 | 0.766 | 3.5304 | 194 | 1.5132 | 2.6185 | 1.8137 | 1.7156 | 0.19 | 0.322 | 8.8796 | ||||||