| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 0 | 3.9 | 17.7 | 0.7 | 1.6 | 43.8 | 0.7 | 2.4 | 29.2 | 0.4 | 0.6 | 66.7 | 2.2 | 0.3 | 2.5 | 0.3 | 1.7 | 2.3 | 0.7 | 1.7 | 0.1 | 0.2 | 4.7 | |||||||||
| Total | 10 | 0 | 39 | 177 | 7 | 16 | 43.8 | 7 | 24 | 29.2 | 4 | 6 | 66.7 | 22 | 3 | 25 | 3 | 17 | 23 | 7 | 17 | 1 | 2 | 47 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 0 | 8.8 | 40 | 1.6 | 3.6 | 43.8 | 1.6 | 5.4 | 29.2 | 0.9 | 1.4 | 66.7 | 5 | 0.7 | 5.6 | 0.7 | 3.8 | 5.2 | 1.6 | 3.8 | 0.2 | 0.5 | 10.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 10. 02. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 66 –77 | 4 | 31 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | ||||
| 2 | 2023. 10. 08. |
|
ZTE NKK | 81 –64 | 6 | 22 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 3 | 2023. 10. 15. |
|
UNI Győr SZESE | 73 –77 | 10 | 26 | 3 | 4 | 75 | 1 | 4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 4 | 2023. 10. 26. |
|
Ajka | 57 –55 | 6 | 29 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 2 | 1 | 4 | 0 | 1 | 5 | ||||
| 6 | 2023. 11. 12. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 82 –75 | 2 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 7 | 2023. 11. 19. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 75 –67 | 8 | 27 | 1 | 2 | 50 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 8 | 2023. 12. 01. |
|
DEAC | 68 –46 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 9 | 2023. 12. 11. |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 66 –54 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 10 | 2023. 12. 14. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 75 –69 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 17 | 2024. 03. 10. |
|
DEAC | 46 –62 | 1 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 1 | 6 | 1 | 1 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 7 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
SZPA-HSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 0 | 339 | 13.6177 | 0.57 | 1.216 | 43.743.7 | 0.57 | 1.824 | 29.129.1 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 1.722 | 0.23 | 1.925 | 0.23 | 1.317 | 1.823 | 0.57 | 1.317 | 0.11 | 0.22 | 3.647 | |||
| 1 szezon |
|
SZPA-HSE | 13 | 0 | 339 | 13.6177 | 0.57 | 1.216 | 43.743.7 | 0.57 | 1.824 | 29.129.1 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 1.722 | 0.23 | 1.925 | 0.23 | 1.317 | 1.823 | 0.57 | 1.317 | 0.11 | 0.22 | 3.647 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 339 | 13.6177 | 0.57 | 1.216 | 43.743.7 | 0.57 | 1.824 | 29.129.1 | 0.34 | 0.56 | 66.766.7 | 1.722 | 0.23 | 1.925 | 0.23 | 1.317 | 1.823 | 0.57 | 1.317 | 0.11 | 0.22 | 3.647 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
SZPA-HSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 3.57 | 2652 | 12 | 48 | 2525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 24 | 12 | 0.51 | 36 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 1 szezon |
|
SZPA-HSE | 2 | 0 | 3.57 | 2652 | 12 | 48 | 2525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 24 | 12 | 0.51 | 36 | 00 | 00 | 3.57 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 3.57 | 2652 | 12 | 48 | 2525 | 0.51 | 2.55 | 2020 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | 24 | 1.53 | 24 | 12 | 0.51 | 36 | 00 | 00 | 3.57 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
SZPA-HSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 15 | 0 | 3.146 | 15.3229 | 0.69 | 1.624 | 37.537.5 | 0.58 | 1.929 | 27.627.6 | 0.34 | 0.46 | 66.766.7 | 1.523 | 0.46 | 1.929 | 0.46 | 1.421 | 1.725 | 0.58 | 1.523 | 0.11 | 0.12 | 3.654 | |||
| 1 szezon |
|
SZPA-HSE | 15 | 0 | 3.146 | 15.3229 | 0.69 | 1.624 | 37.537.5 | 0.58 | 1.929 | 27.627.6 | 0.34 | 0.46 | 66.766.7 | 1.523 | 0.46 | 1.929 | 0.46 | 1.421 | 1.725 | 0.58 | 1.523 | 0.11 | 0.12 | 3.654 | ||||
| Összesítés | 15 | 0 | 3.146 | 15.3229 | 0.69 | 1.624 | 37.537.5 | 0.58 | 1.929 | 27.627.6 | 0.34 | 0.46 | 66.766.7 | 1.523 | 0.46 | 1.929 | 0.46 | 1.421 | 1.725 | 0.58 | 1.523 | 0.11 | 0.12 | 3.654 | ||||||