| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 0 | 1.5 | 7.5 | 0.4 | 1.3 | 28.6 | 0.3 | 0.8 | 33.4 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0.4 | 0.8 | 0.7 | 1.1 | 0.8 | 0.2 | 0.5 | 0 | 0.3 | 1.2 | |||||||||
| Total | 11 | 0 | 17 | 82 | 4 | 14 | 28.6 | 3 | 9 | 33.4 | 0 | 0 | 0 | 5 | 4 | 9 | 8 | 12 | 9 | 2 | 5 | 0 | 3 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 0 | 8.3 | 40 | 2 | 6.8 | 28.6 | 1.5 | 4.4 | 33.4 | 0 | 0 | 0 | 2.4 | 2 | 4.4 | 3.9 | 5.9 | 4.4 | 1 | 2.4 | 0 | 1.5 | 6.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 10. 06. |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 79 –69 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2023. 10. 15. |
|
SZPA-HSE | 73 –77 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5 | 2023. 11. 05. |
|
DEAC | 87 –89 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 6 | 2023. 11. 12. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 62 –67 | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 7 | 2023. 11. 19. |
|
ZTE NKK | 92 –83 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 8 | 2023. 12. 03. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 71 –81 | 3 | 9 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 12 | 2024. 01. 21. |
|
SZPA-HSE | 85 –59 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 15 | 2024. 02. 18. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 78 –62 | 0 | 23 | 0 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 16 | 2024. 03. 03. |
|
ZTE NKK | 50 –72 | 9 | 15 | 3 | 5 | 60 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 9 | ||||
| 17 | 2024. 03. 10. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 75 –61 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 18 | 2024. 03. 24. |
|
Ajka | 91 –51 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér | 13 | 0 | 1.317 | 6.382 | 0.34 | 1.114 | 28.628.6 | 0.23 | 0.79 | 33.433.4 | 00 | 00 | 00 | 0.45 | 0.34 | 0.79 | 0.68 | 0.912 | 0.79 | 0.22 | 0.45 | 00 | 0.23 | 113 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 1 | 5.172 | 11.2157 | 1.420 | 2.433 | 60.660.6 | 0.57 | 2.433 | 21.221.2 | 0.811 | 1.217 | 64.764.7 | 114 | 0.710 | 1.724 | 0.710 | 0.710 | 1.622 | 0.710 | 0.69 | 00 | 0.11 | 570 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros | 6 | 6 | 1378 | 34204 | 3.521 | 954 | 38.938.9 | 1.38 | 6.740 | 2020 | 212 | 3.320 | 6060 | 3.823 | 1.27 | 530 | 2.515 | 5.231 | 318 | 3.823 | 3.219 | 0.21 | 16 | 10.362 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 11 | 2222 | 00 | 22 | 00 | 00 | 66 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 33 | 00 | 22 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 3 szezon |
|
ETO Basket II. | 28 | 2 | 2.590 | 13.2261 | 0.624 | 1.849 | 3249 | 0.210 | 348 | 8.120.8 | 0.612 | 0.718 | 80.766.7 | 0.820 | 116 | 1.836 | 0.819 | 0.522 | 1.834 | 0.312 | 116 | 00 | 0.14 | 1.782 | ||||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 6 | 6 | 1378 | 34204 | 3.521 | 954 | 38.938.9 | 1.38 | 6.740 | 2020 | 212 | 3.320 | 6060 | 3.823 | 1.27 | 530 | 2.515 | 5.231 | 318 | 3.823 | 3.219 | 0.21 | 16 | 10.362 | ||||
| Összesítés | 34 | 8 | 5.1168 | 18.4465 | 1.345 | 3.6103 | 36.343.7 | 0.518 | 3.988 | 13.120.5 | 0.924 | 1.438 | 68.363.2 | 1.643 | 123 | 2.666 | 1.234 | 1.753 | 2.152 | 1.235 | 1.535 | 01 | 0.310 | 3.8144 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 2.618 | 7.754 | 0.43 | 0.64 | 75.175.1 | 0.64 | 214 | 28.628.6 | 00 | 00 | 00 | 0.75 | 00 | 0.75 | 0.64 | 0.75 | 17 | 00 | 0.32 | 00 | 0.11 | 1.913 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 2 | 7.459 | 21.6173 | 1.915 | 3.629 | 51.751.7 | 18 | 4.536 | 22.222.2 | 0.65 | 0.65 | 100100 | 1.814 | 0.54 | 2.318 | 1.613 | 1.19 | 1.613 | 0.43 | 1.310 | 00 | 0.43 | 6.552 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 4 | 4 | 2184 | 32128 | 3.313 | 10.341 | 31.731.7 | 3.514 | 936 | 38.938.9 | 416 | 728 | 57.157.1 | 3.815 | 0.83 | 4.518 | 416 | 3.313 | 2.510 | 5.823 | 312 | 00 | 0.31 | 19.578 | |||
| 2 szezon |
|
UNI Győr SZESE | 15 | 2 | 577 | 14.7227 | 1.218 | 2.133 | 54.954.6 | 0.812 | 3.350 | 24.224 | 0.35 | 0.35 | 100100 | 1.219 | 0.34 | 1.523 | 1.117 | 0.914 | 1.320 | 0.23 | 0.812 | 00 | 0.34 | 4.265 | ||||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 4 | 4 | 2184 | 32128 | 3.313 | 10.341 | 31.731.7 | 3.514 | 936 | 38.938.9 | 416 | 728 | 57.157.1 | 3.815 | 0.83 | 4.518 | 416 | 3.313 | 2.510 | 5.823 | 312 | 00 | 0.31 | 19.578 | ||||
| Összesítés | 19 | 6 | 10.3161 | 20.4355 | 1.931 | 4.874 | 38.441.9 | 1.726 | 5.286 | 32.730.2 | 1.521 | 2.533 | 60.763.6 | 2.134 | 0.47 | 2.541 | 2.133 | 1.727 | 1.730 | 226 | 1.524 | 00 | 0.35 | 9.3143 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI-Győr SZESE | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 2.55 | 8.517 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 0.51 | 48 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2 szezon |
|
UNI-Győr SZESE | 3 | 0 | 1.35 | 4.818 | 0.31 | 0.82 | 33.350 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 0.82 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 14 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 1.35 | 4.818 | 0.31 | 0.82 | 33.350 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 00 | 00 | 00 | 0.82 | 0.31 | 13 | 0.31 | 0.31 | 14 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 21 | 0 | 1.735 | 6.5137 | 0.37 | 0.919 | 36.936.9 | 0.37 | 1.123 | 30.430.4 | 00 | 00 | 00 | 0.511 | 0.24 | 0.715 | 0.612 | 0.817 | 0.816 | 0.12 | 0.37 | 00 | 0.24 | 1.226 | |||
| 2024/2025 |
|
UNI Győr SZESE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 3 | 5.7136 | 14.5347 | 1.536 | 2.663 | 57.257.2 | 0.716 | 3.277 | 20.820.8 | 0.716 | 0.922 | 72.872.8 | 1.229 | 0.615 | 1.844 | 124 | 0.820 | 1.639 | 0.513 | 0.820 | 00 | 0.24 | 5.1123 | |||
| 2025/2026 |
|
Fo-PU-Mix VESC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 17-20. helyért | 10 | 10 | 16.2162 | 33.2332 | 3.434 | 9.595 | 35.835.8 | 2.222 | 7.676 | 28.928.9 | 2.828 | 4.848 | 58.358.3 | 3.838 | 110 | 4.848 | 3.131 | 4.444 | 2.828 | 4.646 | 3.131 | 0.11 | 0.77 | 14140 | |||
| 2026/2027 |
|
ETO Basket II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 11 | 2222 | 00 | 22 | 00 | 00 | 66 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 33 | 00 | 22 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 3 szezon |
|
ETO Basket II. | 46 | 4 | 2.8172 | 14.3506 | 0.643 | 1.884 | 33.251.2 | 0.323 | 3.4106 | 9.721.7 | 0.617 | 0.623 | 8773.9 | 0.941 | 0.921 | 1.862 | 0.937 | 0.537 | 1.858 | 0.215 | 1.129 | 00 | 0.18 | 1.8148 | ||||
| 1 szezon |
|
Fo-PU-Mix VESC | 10 | 10 | 16.2162 | 33.2332 | 3.434 | 9.595 | 35.835.8 | 2.222 | 7.676 | 28.928.9 | 2.828 | 4.848 | 58.358.3 | 3.838 | 110 | 4.848 | 3.131 | 4.444 | 2.828 | 4.646 | 3.131 | 0.11 | 0.77 | 14140 | ||||
| Összesítés | 56 | 14 | 6.1334 | 19838 | 1.377 | 3.8179 | 34.843 | 0.845 | 4.5182 | 17.924.7 | 1.145 | 1.771 | 66.563.4 | 1.679 | 131 | 2.6110 | 1.468 | 1.581 | 286 | 1.361 | 1.660 | 01 | 0.315 | 4.8288 | ||||||