| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 14 | 6 | 3.4 | 20 | 1.5 | 3.7 | 40.4 | 0.1 | 0.7 | 9.9 | 0.1 | 0.1 | 100 | 1.5 | 0.9 | 2.4 | 0.3 | 1.6 | 1 | 0.3 | 1.9 | 0 | 0.1 | 3.7 | |||||||||
| Total | 14 | 6 | 47 | 280 | 21 | 52 | 40.4 | 1 | 10 | 9.9 | 2 | 2 | 100 | 21 | 13 | 34 | 4 | 23 | 14 | 4 | 26 | 0 | 1 | 52 | |||||||||
| 40 perc | 14 | 6 | 6.7 | 40 | 3 | 7.4 | 40.4 | 0.1 | 1.4 | 9.9 | 0.3 | 0.3 | 100 | 3 | 1.9 | 4.9 | 0.6 | 3.3 | 2 | 0.6 | 3.7 | 0 | 0.1 | 7.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 10. 01. |
|
Ajka | 54 –69 | * | 4 | 29 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | |||
| 2 | 2023. 10. 08. |
|
DEAC | 76 –67 | * | 4 | 33 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 5 | 7 | 1 | 4 | 3 | 0 | 5 | 0 | 0 | 9 | |||
| 4 | 2023. 10. 29. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 67 –63 | * | 0 | 12 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||
| 6 | 2023. 11. 12. |
|
UNI Győr SZESE | 62 –67 | 8 | 28 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 7 | 2023. 11. 19. |
|
SZPA-HSE | 75 –67 | * | 0 | 17 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | |||
| 9 | 2023. 12. 10. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 91 –84 | * | 2 | 21 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | |||
| 10 | 2023. 12. 17. |
|
Ajka | 78 –55 | 2 | 15 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 11 | 2024. 01. 14. |
|
DEAC | 86 –50 | * | 2 | 28 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | |||
| 13 | 2024. 01. 28. |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 99 –48 | 4 | 14 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5 | 2024. 02. 04. |
|
ZTE NKK | 81 –74 | 2 | 14 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 15 | 2024. 02. 18. |
|
UNI Győr SZESE | 78 –62 | 4 | 9 | 2 | 2 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 12 | 2024. 02. 25. |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 68 –70 | 4 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 16 | 2024. 03. 08. |
|
SZPA-HSE | 56 –66 | 11 | 21 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 14 | ||||
| 18 | 2024. 03. 24. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 90 –62 | 0 | 17 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | -4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 10 | 0 | 1.919 | 7.777 | 0.77 | 1.414 | 5050 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.77 | 0.77 | 1.414 | 0.44 | 0.99 | 0.33 | 0.11 | 0.88 | 00 | 00 | 2.727 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Fehér | 14 | 6 | 3.447 | 20280 | 1.521 | 3.752 | 40.440.4 | 0.11 | 0.710 | 9.99.9 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 1.521 | 0.913 | 2.434 | 0.34 | 1.623 | 114 | 0.34 | 1.926 | 00 | 0.11 | 3.752 | |||
| 2 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 24 | 6 | 2.666 | 13.9357 | 1.128 | 2.666 | 4342.4 | 0.12 | 0.614 | 15.414.2 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 1.128 | 0.820 | 1.948 | 0.38 | 1.332 | 0.717 | 0.25 | 1.334 | 00 | 01 | 3.279 | ||||
| Összesítés | 24 | 6 | 2.666 | 13.9357 | 1.128 | 2.666 | 4342.4 | 0.12 | 0.614 | 15.414.2 | 0.24 | 0.24 | 100100 | 1.128 | 0.820 | 1.948 | 0.38 | 1.332 | 0.717 | 0.25 | 1.334 | 00 | 01 | 3.279 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 6 | 2 | 0.74 | 1166 | 0.32 | 1.38 | 2525 | 00 | 0.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.32 | 16 | 00 | 1.710 | 0.85 | 0.32 | 0.53 | 00 | 00 | -0.7-4 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 2 | 3.424 | 17.9125 | 17 | 2.417 | 41.241.2 | 0.43 | 1.39 | 33.433.4 | 0.11 | 0.43 | 33.333.3 | 17 | 0.43 | 1.410 | 0.43 | 1.611 | 1.39 | 0.32 | 1.712 | 00 | 00 | 3.122 | |||
| 2 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 13 | 4 | 228 | 14.4191 | 0.79 | 1.925 | 35.436 | 0.23 | 0.912 | 2425 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.811 | 0.45 | 1.216 | 0.23 | 1.621 | 1.114 | 0.34 | 1.115 | 00 | 00 | 1.218 | ||||
| Összesítés | 13 | 4 | 228 | 14.4191 | 0.79 | 1.925 | 35.436 | 0.23 | 0.912 | 2425 | 0.11 | 0.23 | 33.333.3 | 0.811 | 0.45 | 1.216 | 0.23 | 1.621 | 1.114 | 0.34 | 1.115 | 00 | 00 | 1.218 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | -1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 612 | 19.539 | 2.55 | 48 | 62.562.5 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 0.51 | 1.53 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 7.515 | |||
| 2 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 3 | 0 | 312 | 11.342 | 1.35 | 2.59 | 5055.6 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 13 | 1.33 | 0.31 | 0.31 | 0.82 | 00 | 0.51 | 3.314 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 312 | 11.342 | 1.35 | 2.59 | 5055.6 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 100100 | 0.52 | 0.31 | 0.83 | 13 | 1.33 | 0.31 | 0.31 | 0.82 | 00 | 0.51 | 3.314 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 17 | 2 | 1.423 | 8.6146 | 0.59 | 1.423 | 39.139.1 | 0.11 | 0.47 | 14.314.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.611 | 0.59 | 1.220 | 0.35 | 1.221 | 0.58 | 0.23 | 0.712 | 00 | 0.11 | 1.322 | |||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 8 | 3.683 | 19.3444 | 1.433 | 3.377 | 42.942.9 | 0.24 | 0.819 | 2121 | 0.25 | 0.37 | 71.471.4 | 1.330 | 0.717 | 247 | 0.49 | 1.535 | 124 | 0.37 | 1.739 | 00 | 01 | 3.989 | |||
| 2 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 40 | 10 | 2.5106 | 13.9590 | 142 | 2.4100 | 41.842 | 0.15 | 0.626 | 18.819.2 | 0.27 | 0.29 | 79.477.8 | 141 | 0.626 | 1.667 | 0.314 | 1.456 | 0.832 | 0.210 | 1.251 | 00 | 0.12 | 2.6111 | ||||
| Összesítés | 40 | 10 | 2.5106 | 13.9590 | 142 | 2.4100 | 41.842 | 0.15 | 0.626 | 18.819.2 | 0.27 | 0.29 | 79.477.8 | 141 | 0.626 | 1.667 | 0.314 | 1.456 | 0.832 | 0.210 | 1.251 | 00 | 0.12 | 2.6111 | ||||||