| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 1 | 2 | 6.5 | 0.9 | 2.3 | 40 | 0 | 0.2 | 0 | 0.2 | 0.4 | 50 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0.7 | 1 | 0.7 | 0.3 | 0.5 | 0.1 | 0.3 | 1.1 | |||||||||
| Total | 11 | 1 | 22 | 72 | 10 | 25 | 40 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 3 | 0 | 3 | 8 | 11 | 8 | 3 | 5 | 1 | 3 | 12 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 1 | 12.2 | 40 | 5.6 | 13.9 | 40 | 0 | 1.1 | 0 | 1.1 | 2.2 | 50 | 1.7 | 0 | 1.7 | 4.4 | 6.1 | 4.4 | 1.7 | 2.8 | 0.6 | 1.7 | 6.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 10. 02. |
|
SZPA-HSE | 66 –77 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 2 | 2023. 10. 07. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 99 –78 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2023. 10. 15. |
|
DEAC | 84 –43 | 2 | 7 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 4 | 2023. 10. 29. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 67 –63 | 2 | 6 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 5 | 2023. 11. 06. |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 93 –63 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 8 | 2023. 12. 03. |
|
UNI Győr SZESE | 71 –81 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -3 | ||||
| 10 | 2023. 12. 14. |
|
SZPA-HSE | 75 –69 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 11 | 2024. 01. 14. |
|
Bajai Női Kosárlabda Klub | 77 –74 | * | 0 | 11 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -5 | |||
| 12 | 2024. 01. 19. |
|
DEAC | 64 –112 | 6 | 10 | 3 | 4 | 75 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 13 | 2024. 01. 28. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 99 –48 | 8 | 14 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 8 | ||||
| 14 | 2024. 02. 12. |
|
BKG PRIMA Szigetszentmiklós II. | 54 –90 | 4 | 9 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 0 | 4.326 | 11.871 | 1.811 | 5.231 | 35.535.5 | 00 | 0.21 | 00 | 0.74 | 0.74 | 100100 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 0.53 | 212 | 1.710 | 1.27 | 0.21 | 00 | 0.32 | 2.314 | |||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 1 | 1.422 | 4.572 | 0.610 | 1.625 | 4040 | 00 | 0.12 | 00 | 0.12 | 0.34 | 5050 | 0.23 | 00 | 0.23 | 0.58 | 0.711 | 0.58 | 0.23 | 0.35 | 0.11 | 0.23 | 0.812 | |||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 44 | 1717 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 44 | 44 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 3 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 23 | 1 | 3.252 | 11.1160 | 0.821 | 2.657 | 31.836.8 | 00 | 0.44 | 00 | 1.610 | 1.612 | 97.583.3 | 0.79 | 0.35 | 114 | 0.311 | 1.625 | 0.718 | 1.112 | 0.26 | 01 | 0.25 | 229 | ||||
| Összesítés | 23 | 1 | 3.252 | 11.1160 | 0.821 | 2.657 | 31.836.8 | 00 | 0.44 | 00 | 1.610 | 1.612 | 97.583.3 | 0.79 | 0.35 | 114 | 0.311 | 1.625 | 0.718 | 1.112 | 0.26 | 01 | 0.25 | 229 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 7 | 0 | 4.330 | 1070 | 1.913 | 4.129 | 44.844.8 | 00 | 0.32 | 00 | 0.64 | 0.75 | 8080 | 1.18 | 0.96 | 214 | 0.64 | 17 | 0.43 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 535 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 7 | 0 | 4.330 | 1070 | 1.913 | 4.129 | 44.844.8 | 00 | 0.32 | 00 | 0.64 | 0.75 | 8080 | 1.18 | 0.96 | 214 | 0.64 | 17 | 0.43 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 535 | ||||
| Összesítés | 7 | 0 | 4.330 | 1070 | 1.913 | 4.129 | 44.844.8 | 00 | 0.32 | 00 | 0.64 | 0.75 | 8080 | 1.18 | 0.96 | 214 | 0.64 | 17 | 0.43 | 17 | 0.96 | 00 | 0.11 | 535 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 0 | 4.326 | 11.871 | 1.811 | 5.231 | 35.535.5 | 00 | 0.21 | 00 | 0.74 | 0.74 | 100100 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 0.53 | 212 | 1.710 | 1.27 | 0.21 | 00 | 0.32 | 2.314 | |||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 1 | 2.252 | 5.9142 | 123 | 2.354 | 42.642.6 | 00 | 0.24 | 00 | 0.26 | 0.49 | 66.666.6 | 0.511 | 0.26 | 0.717 | 0.512 | 0.818 | 0.511 | 0.410 | 0.511 | 01 | 0.24 | 247 | |||
| 2024/2025 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Zöld | 1 | 0 | 44 | 1717 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 44 | 44 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 00 | 22 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 3 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 31 | 1 | 3.582 | 11.6230 | 0.934 | 2.886 | 33.239.5 | 00 | 0.46 | 00 | 1.614 | 1.717 | 97.582.3 | 0.817 | 0.411 | 1.128 | 0.315 | 1.632 | 0.721 | 1.219 | 0.212 | 01 | 0.26 | 2.464 | ||||
| Összesítés | 31 | 1 | 3.582 | 11.6230 | 0.934 | 2.886 | 33.239.5 | 00 | 0.46 | 00 | 1.614 | 1.717 | 97.582.3 | 0.817 | 0.411 | 1.128 | 0.315 | 1.632 | 0.721 | 1.219 | 0.212 | 01 | 0.26 | 2.464 | ||||||