| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 2.7 | 21 | 1 | 2.8 | 35.3 | 0.2 | 0.3 | 50.2 | 0.2 | 0.3 | 50.2 | 0.7 | 1.8 | 2.5 | 2 | 1.2 | 1.7 | 0.3 | 1.2 | 0 | 0.2 | 5.3 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 16 | 126 | 6 | 17 | 35.3 | 1 | 2 | 50.2 | 1 | 2 | 50.2 | 4 | 11 | 15 | 12 | 7 | 10 | 2 | 7 | 0 | 1 | 32 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 5.1 | 40 | 1.9 | 5.4 | 35.3 | 0.3 | 0.6 | 50.2 | 0.3 | 0.6 | 50.2 | 1.3 | 3.5 | 4.8 | 3.8 | 2.2 | 3.2 | 0.6 | 2.2 | 0 | 0.3 | 10.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 07. |
|
ELTE Fortis | 54 –55 | 2 | 23 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 1 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 1 | 2024. 04. 14. |
|
ELTE Fortis | 59 –68 | 6 | 27 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 3 | 2024. 05. 08. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 52 –72 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2024. 05. 15. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 55 –55 | 4 | 25 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 1 | 2 | 3 | 1 | 3 | 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 4 | 2024. 05. 29. |
|
Kecskeméti KC | 69 –62 | 0 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 4 | 2024. 06. 04. |
|
Kecskeméti KC | 85 –52 | 4 | 19 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 9 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 0 | 0.916 | 10.6180 | 0.47 | 0.814 | 5050 | 00 | 0.46 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.611 | 0.47 | 1.118 | 0.611 | 0.814 | 0.813 | 0.11 | 0.46 | 00 | 00 | 1.525 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 17 | 0 | 0.916 | 10.6180 | 0.47 | 0.814 | 5050 | 00 | 0.46 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.611 | 0.47 | 1.118 | 0.611 | 0.814 | 0.813 | 0.11 | 0.46 | 00 | 00 | 1.525 | ||||
| Összesítés | 17 | 0 | 0.916 | 10.6180 | 0.47 | 0.814 | 5050 | 00 | 0.46 | 00 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.611 | 0.47 | 1.118 | 0.611 | 0.814 | 0.813 | 0.11 | 0.46 | 00 | 00 | 1.525 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 0 | 2.716 | 21126 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.74 | 1.811 | 2.515 | 212 | 1.27 | 1.710 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.21 | 5.332 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 6 | 0 | 2.716 | 21126 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.74 | 1.811 | 2.515 | 212 | 1.27 | 1.710 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.21 | 5.332 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 2.716 | 21126 | 16 | 2.817 | 35.335.3 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.74 | 1.811 | 2.515 | 212 | 1.27 | 1.710 | 0.32 | 1.27 | 00 | 0.21 | 5.332 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 22 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 1 | 0 | 22 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 22 | 2121 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 24 | 0 | 1.434 | 13.6327 | 0.614 | 1.433 | 42.442.4 | 01 | 0.410 | 1010 | 0.13 | 0.24 | 75.175.1 | 0.615 | 0.819 | 1.434 | 125 | 124 | 124 | 0.13 | 0.614 | 01 | 01 | 2.458 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 24 | 0 | 1.434 | 13.6327 | 0.614 | 1.433 | 42.442.4 | 01 | 0.410 | 1010 | 0.13 | 0.24 | 75.175.1 | 0.615 | 0.819 | 1.434 | 125 | 124 | 124 | 0.13 | 0.614 | 01 | 01 | 2.458 | ||||
| Összesítés | 24 | 0 | 1.434 | 13.6327 | 0.614 | 1.433 | 42.442.4 | 01 | 0.410 | 1010 | 0.13 | 0.24 | 75.175.1 | 0.615 | 0.819 | 1.434 | 125 | 124 | 124 | 0.13 | 0.614 | 01 | 01 | 2.458 | ||||||