| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 1.3 | 7.5 | 0.7 | 1.2 | 57.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.7 | 0.2 | 0.8 | 0 | 1.2 | 0.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 8 | 45 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 7.1 | 40 | 3.6 | 6.2 | 57.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 0.9 | 4.4 | 0 | 6.2 | 3.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 07. |
|
ELTE Fortis | 54 –55 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 1 | 2024. 04. 14. |
|
ELTE Fortis | 59 –68 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2024. 05. 08. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 52 –72 | 0 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2024. 05. 15. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 55 –55 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 4 | 2024. 05. 29. |
|
Kecskeméti KC | 69 –62 | 2 | 5 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 4 | 2024. 06. 04. |
|
Kecskeméti KC | 85 –52 | 6 | 9 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 12 | 1 | 112 | 9.2110 | 0.45 | 1.214 | 35.735.7 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.78 | 0.56 | 1.214 | 0.22 | 0.45 | 0.22 | 0.56 | 0.67 | 00 | 0.11 | 1.923 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 12 | 1 | 112 | 9.2110 | 0.45 | 1.214 | 35.735.7 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.78 | 0.56 | 1.214 | 0.22 | 0.45 | 0.22 | 0.56 | 0.67 | 00 | 0.11 | 1.923 | ||||
| Összesítés | 12 | 1 | 112 | 9.2110 | 0.45 | 1.214 | 35.735.7 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.56 | 33.433.4 | 0.78 | 0.56 | 1.214 | 0.22 | 0.45 | 0.22 | 0.56 | 0.67 | 00 | 0.11 | 1.923 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 0 | 1.38 | 7.545 | 0.74 | 1.27 | 57.257.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 00 | 1.27 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 6 | 0 | 1.38 | 7.545 | 0.74 | 1.27 | 57.257.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 00 | 1.27 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 1.38 | 7.545 | 0.74 | 1.27 | 57.257.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.74 | 0.21 | 0.85 | 00 | 1.27 | 0.74 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 77 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 1 | 1.120 | 8.5162 | 0.59 | 1.121 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.36 | 33.433.4 | 0.612 | 0.47 | 119 | 0.12 | 0.612 | 0.36 | 0.36 | 0.47 | 00 | 0.11 | 1.426 | |||
| 1 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 19 | 1 | 1.120 | 8.5162 | 0.59 | 1.121 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.36 | 33.433.4 | 0.612 | 0.47 | 119 | 0.12 | 0.612 | 0.36 | 0.36 | 0.47 | 00 | 0.11 | 1.426 | ||||
| Összesítés | 19 | 1 | 1.120 | 8.5162 | 0.59 | 1.121 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.12 | 0.36 | 33.433.4 | 0.612 | 0.47 | 119 | 0.12 | 0.612 | 0.36 | 0.36 | 0.47 | 00 | 0.11 | 1.426 | ||||||