| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 7.2 | 35 | 2.3 | 5.5 | 42.4 | 0.2 | 1.2 | 14.3 | 2 | 3.3 | 60 | 2.7 | 1.2 | 3.8 | 2.5 | 4 | 3 | 2.5 | 3.3 | 0 | 0 | 9.8 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 43 | 210 | 14 | 33 | 42.4 | 1 | 7 | 14.3 | 12 | 20 | 60 | 16 | 7 | 23 | 15 | 24 | 18 | 15 | 20 | 0 | 0 | 59 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 8.2 | 40 | 2.7 | 6.3 | 42.4 | 0.2 | 1.3 | 14.3 | 2.3 | 3.8 | 60 | 3 | 1.3 | 4.4 | 2.9 | 4.6 | 3.4 | 2.9 | 3.8 | 0 | 0 | 11.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 07. |
|
ELTE Fortis | 54 –55 | * | 8 | 37 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 3 | 5 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 1 | 2024. 04. 14. |
|
ELTE Fortis | 59 –68 | * | 4 | 34 | 2 | 5 | 40 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 3 | 4 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 4 | |||
| 3 | 2024. 05. 08. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 52 –72 | * | 5 | 38 | 1 | 5 | 20 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 1 | 7 | 1 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | |||
| 3 | 2024. 05. 15. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 55 –55 | * | 5 | 29 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 13 | |||
| 4 | 2024. 05. 29. |
|
Kecskeméti KC | 69 –62 | * | 6 | 38 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 1 | 5 | 5 | 2 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 4 | 2024. 06. 04. |
|
Kecskeméti KC | 85 –52 | * | 15 | 34 | 5 | 10 | 50 | 0 | 0 | 0 | 5 | 5 | 100 | 5 | 2 | 7 | 8 | 0 | 4 | 5 | 7 | 0 | 0 | 37 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 16 | 12.5200 | 33.6537 | 580 | 8.4135 | 59.359.3 | 00 | 116 | 00 | 2.540 | 4.166 | 60.660.6 | 3.353 | 1.931 | 5.384 | 3.860 | 4.674 | 2.946 | 4.979 | 3.962 | 0.58 | 0.58 | 20.1322 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 16 | 16 | 12.9207 | 32.1513 | 4.673 | 8.5136 | 53.753.7 | 0.610 | 2.946 | 21.721.7 | 1.931 | 3.962 | 5050 | 2.743 | 1.219 | 3.962 | 3.556 | 4.267 | 2.235 | 3.860 | 3.455 | 0.58 | 0.58 | 15.7251 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 00 | 33 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 1515 | 3939 | 44 | 77 | 57.157.1 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 77 | 57.157.1 | 66 | 11 | 77 | 11 | 66 | 33 | 55 | 22 | 22 | 00 | 1919 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 32 | 32 | 12.7407 | 32.81050 | 4.8153 | 8.5271 | 56.556.5 | 0.310 | 1.962 | 16.116.1 | 2.271 | 4128 | 55.555.5 | 396 | 1.650 | 4.6146 | 3.6116 | 4.4141 | 2.581 | 4.3139 | 3.7117 | 0.516 | 0.516 | 17.9573 | ||||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 2 | 1 | 7.515 | 2142 | 24 | 48 | 5050 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 24 | 3.57 | 57.157.1 | 36 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 3.57 | 1.53 | 2.55 | 24 | 12 | 00 | 918 | ||||
| Összesítés | 34 | 33 | 10.1422 | 26.91092 | 3.4157 | 6.2279 | 54.456.3 | 0.411 | 1.765 | 23.616.9 | 2.175 | 3.8135 | 56.355.6 | 3102 | 151 | 4153 | 2.1117 | 4148 | 284 | 3.4144 | 2.8121 | 0.818 | 0.316 | 13.5591 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 6 | 7.243 | 35210 | 2.314 | 5.533 | 42.442.4 | 0.21 | 1.27 | 14.314.3 | 212 | 3.320 | 6060 | 2.716 | 1.27 | 3.823 | 2.515 | 424 | 318 | 2.515 | 3.320 | 00 | 00 | 9.859 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 6 | 6 | 11.871 | 33.5201 | 5.332 | 8.350 | 6464 | 00 | 318 | 00 | 1.27 | 1.59 | 77.877.8 | 2.817 | 16 | 3.823 | 5.332 | 3.722 | 2.213 | 2.515 | 848 | 0.74 | 0.32 | 22.2133 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 3 | 0 | 1.75 | 8.325 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 13 | 00 | 13 | 0.31 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 12 | 12 | 9.5114 | 34.3411 | 3.846 | 6.983 | 55.455.4 | 0.11 | 2.125 | 44 | 1.619 | 2.429 | 65.565.5 | 2.833 | 1.113 | 3.846 | 3.947 | 3.846 | 2.631 | 2.530 | 5.768 | 0.34 | 0.22 | 16192 | ||||
| 1 szezon |
|
Radobasket | 3 | 0 | 1.75 | 8.325 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 1.34 | 00 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 13 | 00 | 13 | 0.31 | ||||
| Összesítés | 15 | 12 | 6.9119 | 25.6436 | 2.848 | 5.591 | 50.552.7 | 0.11 | 1.526 | 3.73.9 | 1.220 | 1.831 | 63.664.5 | 2.337 | 0.713 | 350 | 2.748 | 3.151 | 2.336 | 1.831 | 4.171 | 0.24 | 0.45 | 10.8193 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 3535 | 55 | 1010 | 5050 | 00 | 11 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 33 | 11 | 11 | 00 | 11 | 00 | 55 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 2828 | 22 | 99 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 11 | 66 | 22 | 33 | 00 | 22 | 11 | 11 | 00 | 88 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 2 | 2 | 816 | 31.563 | 3.57 | 9.519 | 36.836.8 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 24 | 5050 | 36 | 12 | 48 | 24 | 36 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 12 | 00 | 6.513 | ||||
| Összesítés | 2 | 2 | 816 | 31.563 | 3.57 | 9.519 | 36.836.8 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 24 | 5050 | 36 | 12 | 48 | 24 | 36 | 0.51 | 1.53 | 0.51 | 12 | 00 | 6.513 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 23 | 11253 | 34782 | 4.399 | 7.7178 | 55.655.6 | 01 | 124 | 4.24.2 | 2.352 | 3.888 | 59.159.1 | 370 | 1.739 | 4.7109 | 3.377 | 4.4101 | 2.865 | 4.195 | 3.682 | 0.49 | 0.38 | 16.8386 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 23 | 12.3284 | 32.3742 | 4.7107 | 8.5195 | 54.954.9 | 0.410 | 2.864 | 15.615.6 | 1.740 | 3.273 | 54.854.8 | 2.865 | 1.126 | 491 | 3.990 | 492 | 2.148 | 3.377 | 4.5104 | 0.613 | 0.410 | 17392 | |||
| 2025/2026 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 4 | 0 | 1.35 | 728 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 00 | 0.52 | 00 | 0.21 | 0.52 | 49.949.9 | 14 | 00 | 14 | 0.21 | 1.56 | 1.35 | 0.21 | 1.35 | 00 | 0.83 | -0-0 | |||
| 2026/2027 |
|
Radobasket | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 1515 | 3939 | 44 | 77 | 57.157.1 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 77 | 57.157.1 | 66 | 11 | 77 | 11 | 66 | 33 | 55 | 22 | 22 | 00 | 1919 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 46 | 46 | 11.7537 | 33.11524 | 4.5206 | 8.1373 | 55.255.2 | 0.211 | 1.988 | 12.512.5 | 292 | 3.5161 | 57.157.1 | 2.9135 | 1.465 | 4.3200 | 3.6167 | 4.2193 | 2.5113 | 3.7172 | 4186 | 0.522 | 0.418 | 16.9778 | ||||
| 2 szezon |
|
Radobasket | 5 | 1 | 8.120 | 2367 | 2.36 | 4.616 | 48.737.5 | 0.51 | 1.24 | 4025 | 2.15 | 3.89 | 56.755.5 | 3.510 | 0.51 | 411 | 0.62 | 3.812 | 2.18 | 2.66 | 1.67 | 12 | 0.43 | 9.519 | ||||
| Összesítés | 51 | 47 | 9.9557 | 28.11591 | 3.4212 | 6.4389 | 52.854.5 | 0.412 | 1.692 | 23.413 | 2.197 | 3.6170 | 56.957.1 | 3.2145 | 166 | 4.2211 | 2.1169 | 4205 | 2.3121 | 3.2178 | 2.8193 | 0.724 | 0.421 | 13.2797 | ||||||