| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 0 | 0 | 3.4 | 0 | 0.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.4 | 0.4 | 0 | 0.4 | 0.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -0.4 | |||||||||
| Total | 5 | 0 | 0 | 17 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 0 | 0 | 40 | 0 | 4.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4.7 | 4.7 | 0 | 4.7 | 2.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás a 17-30. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 14. |
|
ELTE Fortis | 59 –68 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 3 | 2024. 05. 08. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 52 –72 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2024. 05. 15. |
|
Szegedi Kosárlabda Egylet | 55 –55 | 0 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 4 | 2024. 05. 29. |
|
Kecskeméti KC | 69 –62 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 4 | 2024. 06. 04. |
|
Kecskeméti KC | 85 –52 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 0 | 0.12 | 3.763 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.11 | 0.24 | 0.12 | 0.24 | 0.35 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.46 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 0 | 0.11 | 3.545 | 00 | 0.23 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.23 | 0.22 | 0.45 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 30 | 0 | 0.13 | 3.6108 | 01 | 0.14 | 20.325 | 00 | 00 | 00 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.26 | 0.13 | 0.39 | 0.12 | 0.14 | 0.26 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | 0.39 | ||||
| Összesítés | 30 | 0 | 0.13 | 3.6108 | 01 | 0.14 | 20.325 | 00 | 00 | 00 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.26 | 0.13 | 0.39 | 0.12 | 0.14 | 0.26 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | 0.39 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Amatőr Női NB, 17-26. helyért | 5 | 0 | 00 | 4.623 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.84 | 00 | 0.63 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.63 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 6 | 0 | 00 | 2.323 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.44 | 00 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 00 | 2.323 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.22 | 0.44 | 00 | 0.33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 2 | 0 | 00 | 510 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 510 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 0 | 0.12 | 3.465 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.11 | 0.24 | 0.12 | 0.24 | 0.35 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.36 | |||
| 2024/2025 |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-26. helyért / Hepp Kupa, Női | 19 | 0 | 0.11 | 476 | 00 | 0.24 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.35 | 0.12 | 0.47 | 0.24 | 0.11 | 0.24 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.35 | |||
| 2 szezon |
|
Kanizsai Vadmacskák SE | 38 | 0 | 0.13 | 3.7141 | 01 | 0.15 | 2020 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.28 | 0.13 | 0.311 | 0.26 | 0.15 | 0.29 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | 0.311 | ||||
| Összesítés | 38 | 0 | 0.13 | 3.7141 | 01 | 0.15 | 2020 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | 5050 | 0.28 | 0.13 | 0.311 | 0.26 | 0.15 | 0.29 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | 0.311 | ||||||