| Box score | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 2 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 16 | 40 | 8 | 8 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 24 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Amatőr Női NB, Rájátszás az 1-16. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 04. 07. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 53 –74 | 2 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros | 12 | 1 | 3.238 | 11.4137 | 1.214 | 3.238 | 36.836.8 | 0.11 | 0.56 | 16.616.6 | 0.67 | 1.214 | 5050 | 0.810 | 0.33 | 1.113 | 0.89 | 1.113 | 1.822 | 0.810 | 0.810 | 0.11 | 0.33 | 2.732 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 11 | 0 | 0.78 | 5.965 | 0.11 | 0.55 | 2020 | 0.22 | 0.78 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 0.55 | 0.22 | 0.67 | 0.44 | 0.11 | 1.415 | 0.22 | 0.44 | 0.11 | 0.22 | 1.415 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 14 | 1 | 3.650 | 12.9180 | 0.46 | 1.115 | 40.140.1 | 0.811 | 2.130 | 36.736.7 | 0.45 | 0.811 | 45.445.4 | 0.46 | 0.12 | 0.68 | 0.46 | 0.710 | 1.724 | 0.69 | 0.811 | 0.11 | 0.11 | 2.941 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 618 | 1648 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 26 | 1.34 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 3.711 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs-SMAFC | 12 | 1 | 3.238 | 11.4137 | 1.214 | 3.238 | 36.836.8 | 0.11 | 0.56 | 16.616.6 | 0.67 | 1.214 | 5050 | 0.810 | 0.33 | 1.113 | 0.89 | 1.113 | 1.822 | 0.810 | 0.810 | 0.11 | 0.33 | 2.732 | ||||
| 3 szezon |
|
Sopron Basket | 28 | 1 | 3.476 | 11.6293 | 0.49 | 124 | 41.537.5 | 0.817 | 247 | 39.236.2 | 0.37 | 0.513 | 70.553.8 | 0.412 | 0.25 | 0.617 | 0.310 | 0.917 | 1.543 | 0.412 | 0.617 | 0.23 | 0.13 | 2.767 | ||||
| Összesítés | 40 | 2 | 3.4114 | 11.5430 | 0.623 | 1.562 | 39.137.1 | 0.618 | 1.653 | 37.434 | 0.414 | 0.727 | 61.351.8 | 0.522 | 0.28 | 0.730 | 0.419 | 130 | 1.665 | 0.522 | 0.727 | 0.14 | 0.16 | 2.799 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 4 | 0 | 1.87 | 1248 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 0 | 22 | 55 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 00 | 36 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.5-1 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 12 | 612 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 24 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs-SMAFC | 5 | 0 | 1.99 | 8.553 | 0.94 | 1.48 | 63.650 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.32 | 5050 | 0.11 | 0.43 | 0.54 | 0.32 | 0.65 | 0.65 | 0.11 | 0.83 | 00 | 00 | 2.18 | ||||
| 2 szezon |
|
Sopron Basket | 4 | 0 | 0.52 | 4.518 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.52 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 00 | 0.52 | 0.31 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.83 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 1.211 | 6.571 | 0.65 | 0.89 | 69.255.6 | 00 | 0.33 | 00 | 0.11 | 0.12 | 5050 | 0.33 | 0.23 | 0.56 | 0.33 | 0.46 | 0.67 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 1.411 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 1122 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 12 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 3.57 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 22 | 1414 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | -2-2 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 2 | 0 | 36 | 1122 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 1.53 | 12 | 0.51 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 3.57 | ||||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 1 | 0 | 22 | 1414 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | -2-2 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 2.58 | 12.536 | 1.34 | 2.89 | 45.544.4 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 0.83 | 0.52 | 1.33 | 1.55 | 00 | 0.82 | 00 | 00 | 0.85 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 4 | 0 | 1.87 | 1248 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.52 | 1.35 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 00 | 00 | 1.35 | |||
| 2023/2024 |
|
Sportdarázs-SMAFC | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 15 | 1 | 3.146 | 10.9164 | 1.218 | 3.146 | 39.139.1 | 0.11 | 0.46 | 16.616.6 | 0.57 | 0.914 | 5050 | 0.710 | 0.46 | 1.116 | 0.711 | 0.914 | 1.726 | 0.710 | 0.812 | 0.11 | 0.23 | 2.842 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off | 13 | 0 | 0.68 | 5.571 | 0.11 | 0.45 | 2020 | 0.22 | 0.79 | 22.322.3 | 00 | 00 | 00 | 0.45 | 0.22 | 0.57 | 0.45 | 0.22 | 1.216 | 0.22 | 0.34 | 0.11 | 0.22 | 1.114 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 17 | 1 | 3.254 | 12.1206 | 0.58 | 1.118 | 44.544.5 | 0.611 | 1.933 | 33.333.3 | 0.35 | 0.611 | 45.445.4 | 0.58 | 0.12 | 0.610 | 0.46 | 0.712 | 1.526 | 0.59 | 0.712 | 0.12 | 0.11 | 2.543 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 618 | 1648 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 1.34 | 39 | 44.444.4 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 26 | 1.34 | 0.31 | 0.72 | 0.31 | 00 | 3.711 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs-SMAFC | 19 | 1 | 2.453 | 11.5212 | 121 | 2.453 | 40.539.6 | 01 | 0.37 | 10.214.2 | 0.48 | 0.716 | 5050 | 0.511 | 0.69 | 120 | 0.613 | 1.119 | 1.531 | 0.511 | 0.614 | 01 | 0.13 | 247 | ||||
| 3 szezon |
|
Sopron Basket | 33 | 1 | 3.380 | 11.2325 | 0.411 | 0.927 | 43.840.8 | 0.717 | 1.951 | 37.933.3 | 0.37 | 0.413 | 73.153.8 | 0.414 | 0.25 | 0.619 | 0.211 | 120 | 1.446 | 0.312 | 0.618 | 0.24 | 0.13 | 2.468 | ||||
| Összesítés | 52 | 2 | 2.9133 | 11.3537 | 0.632 | 1.580 | 41.740 | 0.418 | 1.358 | 3531 | 0.315 | 0.529 | 6151.7 | 0.425 | 0.414 | 0.839 | 0.424 | 139 | 1.477 | 0.423 | 0.632 | 0.15 | 0.16 | 2.3115 | ||||||