| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 7 | 22 | 3.5 | 5.5 | 63.6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 5 | 0.5 | 1.5 | 2 | 0.5 | 1 | 0 | 0.5 | 9.5 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 14 | 44 | 7 | 11 | 63.6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 6 | 10 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 19 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 12.7 | 40 | 6.4 | 10 | 63.6 | 0 | 1.8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 5.5 | 9.1 | 0.9 | 2.7 | 3.6 | 0.9 | 1.8 | 0 | 0.9 | 17.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 16. |
|
Zsíros Akadémia | 79 –73 | 10 | 24 | 5 | 6 | 83.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 13 | ||||
| 2 | 2022. 11. 18. |
|
Dávid Kornél KA | 46 –80 | * | 4 | 20 | 2 | 5 | 40 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 6 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 17 | 14 | 4.577 | 21.9373 | 1.627 | 5.186 | 31.431.4 | 0.24 | 1.423 | 17.417.4 | 0.611 | 0.814 | 78.578.5 | 234 | 1.628 | 3.662 | 0.813 | 2.135 | 2.847 | 0.916 | 1.322 | 0.35 | 0.24 | 4.679 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 17 | 14 | 4.577 | 21.9373 | 1.627 | 5.186 | 31.431.4 | 0.24 | 1.423 | 17.417.4 | 0.611 | 0.814 | 78.578.5 | 234 | 1.628 | 3.662 | 0.813 | 2.135 | 2.847 | 0.916 | 1.322 | 0.35 | 0.24 | 4.679 | ||||
| Összesítés | 17 | 14 | 4.577 | 21.9373 | 1.627 | 5.186 | 31.431.4 | 0.24 | 1.423 | 17.417.4 | 0.611 | 0.814 | 78.578.5 | 234 | 1.628 | 3.662 | 0.813 | 2.135 | 2.847 | 0.916 | 1.322 | 0.35 | 0.24 | 4.679 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 714 | 2244 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 36 | 510 | 0.51 | 1.53 | 24 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 9.519 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 2 | 1 | 714 | 2244 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 36 | 510 | 0.51 | 1.53 | 24 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 9.519 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 714 | 2244 | 3.57 | 5.511 | 63.663.6 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 36 | 510 | 0.51 | 1.53 | 24 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 9.519 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 19 | 15 | 4.891 | 21.9417 | 1.834 | 5.197 | 3535 | 0.24 | 1.325 | 1616 | 0.611 | 0.714 | 78.578.5 | 238 | 1.834 | 3.872 | 0.714 | 238 | 2.751 | 0.917 | 1.324 | 0.35 | 0.35 | 5.298 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 19 | 15 | 4.891 | 21.9417 | 1.834 | 5.197 | 3535 | 0.24 | 1.325 | 1616 | 0.611 | 0.714 | 78.578.5 | 238 | 1.834 | 3.872 | 0.714 | 238 | 2.751 | 0.917 | 1.324 | 0.35 | 0.35 | 5.298 | ||||
| Összesítés | 19 | 15 | 4.891 | 21.9417 | 1.834 | 5.197 | 3535 | 0.24 | 1.325 | 1616 | 0.611 | 0.714 | 78.578.5 | 238 | 1.834 | 3.872 | 0.714 | 238 | 2.751 | 0.917 | 1.324 | 0.35 | 0.35 | 5.298 | ||||||