| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Fehér | 9 | 0 | 1.816 | 9.485 | 0.44 | 1.917 | 23.523.5 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 0.98 | 0.44 | 1.312 | 0.98 | 0.22 | 1.917 | 0.76 | 0.98 | 0.22 | 0.22 | 3.229 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 9 | 0 | 1.816 | 9.485 | 0.44 | 1.917 | 23.523.5 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 0.98 | 0.44 | 1.312 | 0.98 | 0.22 | 1.917 | 0.76 | 0.98 | 0.22 | 0.22 | 3.229 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 1.816 | 9.485 | 0.44 | 1.917 | 23.523.5 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 0.98 | 0.44 | 1.312 | 0.98 | 0.22 | 1.917 | 0.76 | 0.98 | 0.22 | 0.22 | 3.229 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 1 | 0 | 22 | 66 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 0 | 22 | 66 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 22 | 66 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 22 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Fehér / Női Amatőr NB I. Rájátszás | 10 | 0 | 1.818 | 9.191 | 0.44 | 1.919 | 2121 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 0.44 | 0.88 | 5050 | 0.99 | 0.44 | 1.313 | 0.99 | 0.44 | 1.818 | 0.88 | 0.88 | 0.22 | 0.22 | 3.131 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 10 | 0 | 1.818 | 9.191 | 0.44 | 1.919 | 2121 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 0.44 | 0.88 | 5050 | 0.99 | 0.44 | 1.313 | 0.99 | 0.44 | 1.818 | 0.88 | 0.88 | 0.22 | 0.22 | 3.131 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 1.818 | 9.191 | 0.44 | 1.919 | 2121 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 0.44 | 0.88 | 5050 | 0.99 | 0.44 | 1.313 | 0.99 | 0.44 | 1.818 | 0.88 | 0.88 | 0.22 | 0.22 | 3.131 | ||||||