| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| Total | 1 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 10 | 0 | 5 | 5 | 0 | 0 | 5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2022. 11. 18. |
|
Dávid Kornél KA | 46 –80 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 12 | 0 | 1.315 | 7.286 | 0.67 | 2.530 | 23.323.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.56 | 0.11 | 0.67 | 0.11 | 0.78 | 0.810 | 0.22 | 00 | 00 | 0.33 | -0.8-9 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 12 | 0 | 1.315 | 7.286 | 0.67 | 2.530 | 23.323.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.56 | 0.11 | 0.67 | 0.11 | 0.78 | 0.810 | 0.22 | 00 | 00 | 0.33 | -0.8-9 | ||||
| Összesítés | 12 | 0 | 1.315 | 7.286 | 0.67 | 2.530 | 23.323.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.56 | 0.11 | 0.67 | 0.11 | 0.78 | 0.810 | 0.22 | 00 | 00 | 0.33 | -0.8-9 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 88 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 11 | 00 | 00 | 11 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 13 | 0 | 1.215 | 7.294 | 0.57 | 2.330 | 23.323.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.56 | 0.11 | 0.57 | 0.22 | 0.810 | 0.810 | 0.23 | 0.11 | 00 | 0.23 | -0.6-8 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 13 | 0 | 1.215 | 7.294 | 0.57 | 2.330 | 23.323.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.56 | 0.11 | 0.57 | 0.22 | 0.810 | 0.810 | 0.23 | 0.11 | 00 | 0.23 | -0.6-8 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 1.215 | 7.294 | 0.57 | 2.330 | 23.323.3 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 0.22 | 49.749.7 | 0.56 | 0.11 | 0.57 | 0.22 | 0.810 | 0.810 | 0.23 | 0.11 | 00 | 0.23 | -0.6-8 | ||||||