| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 4.5 | 16 | 1.5 | 3.5 | 42.9 | 0 | 0.5 | 0 | 1.5 | 3 | 50 | 4.5 | 0.5 | 5 | 0.5 | 1.5 | 3.5 | 2.5 | 0 | 0 | 0 | 7 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 9 | 32 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 1 | 0 | 3 | 6 | 50 | 9 | 1 | 10 | 1 | 3 | 7 | 5 | 0 | 0 | 0 | 14 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 11.3 | 40 | 3.8 | 8.8 | 42.9 | 0 | 1.3 | 0 | 3.8 | 7.5 | 50 | 11.3 | 1.3 | 12.5 | 1.3 | 3.8 | 8.8 | 6.3 | 0 | 0 | 0 | 17.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 16. |
|
Zsíros Akadémia | 79 –73 | * | 5 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 75 | 7 | 1 | 8 | 1 | 2 | 5 | 4 | 0 | 0 | 0 | 12 | |||
| 2 | 2022. 11. 18. |
|
Dávid Kornél KA | 46 –80 | 4 | 11 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 6 | 3.455 | 14.9239 | 1.625 | 4.166 | 37.937.9 | 00 | 0.47 | 00 | 0.35 | 0.47 | 71.571.5 | 1.118 | 0.34 | 1.422 | 0.34 | 1.625 | 2.336 | 1.118 | 0.46 | 0.11 | 0.35 | 1.931 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 16 | 6 | 3.455 | 14.9239 | 1.625 | 4.166 | 37.937.9 | 00 | 0.47 | 00 | 0.35 | 0.47 | 71.571.5 | 1.118 | 0.34 | 1.422 | 0.34 | 1.625 | 2.336 | 1.118 | 0.46 | 0.11 | 0.35 | 1.931 | ||||
| Összesítés | 16 | 6 | 3.455 | 14.9239 | 1.625 | 4.166 | 37.937.9 | 00 | 0.47 | 00 | 0.35 | 0.47 | 71.571.5 | 1.118 | 0.34 | 1.422 | 0.34 | 1.625 | 2.336 | 1.118 | 0.46 | 0.11 | 0.35 | 1.931 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 4.59 | 1632 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 36 | 5050 | 4.59 | 0.51 | 510 | 0.51 | 1.53 | 3.57 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 714 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 2 | 1 | 4.59 | 1632 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 36 | 5050 | 4.59 | 0.51 | 510 | 0.51 | 1.53 | 3.57 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 714 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 4.59 | 1632 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 0.51 | 00 | 1.53 | 36 | 5050 | 4.59 | 0.51 | 510 | 0.51 | 1.53 | 3.57 | 2.55 | 00 | 00 | 00 | 714 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 18 | 7 | 3.664 | 15.1271 | 1.628 | 4.173 | 38.438.4 | 00 | 0.48 | 00 | 0.48 | 0.713 | 61.661.6 | 1.527 | 0.35 | 1.832 | 0.35 | 1.628 | 2.443 | 1.323 | 0.36 | 0.11 | 0.35 | 2.545 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 18 | 7 | 3.664 | 15.1271 | 1.628 | 4.173 | 38.438.4 | 00 | 0.48 | 00 | 0.48 | 0.713 | 61.661.6 | 1.527 | 0.35 | 1.832 | 0.35 | 1.628 | 2.443 | 1.323 | 0.36 | 0.11 | 0.35 | 2.545 | ||||
| Összesítés | 18 | 7 | 3.664 | 15.1271 | 1.628 | 4.173 | 38.438.4 | 00 | 0.48 | 00 | 0.48 | 0.713 | 61.661.6 | 1.527 | 0.35 | 1.832 | 0.35 | 1.628 | 2.443 | 1.323 | 0.36 | 0.11 | 0.35 | 2.545 | ||||||