| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 1 | 2 | 14.5 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0.5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0.5 | 0.5 | 0.5 | 0 | 0 | 0.5 | |||||||||
| Total | 2 | 1 | 4 | 29 | 2 | 8 | 25 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 1 | 5.5 | 40 | 2.8 | 11 | 25 | 0 | 1.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2.8 | 2.8 | 5.5 | 0 | 2.8 | 1.4 | 1.4 | 1.4 | 0 | 0 | 1.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 16. |
|
Zsíros Akadémia | 79 –73 | * | 2 | 16 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | |||
| 2 | 2022. 11. 18. |
|
Dávid Kornél KA | 46 –80 | 2 | 13 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 7 | 3.962 | 15.7251 | 1.829 | 3.658 | 5050 | 00 | 0.47 | 00 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 1.828 | 1.321 | 3.149 | 0.610 | 1.321 | 1.118 | 0.914 | 0.58 | 0.35 | 0.12 | 5.487 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 16 | 7 | 3.962 | 15.7251 | 1.829 | 3.658 | 5050 | 00 | 0.47 | 00 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 1.828 | 1.321 | 3.149 | 0.610 | 1.321 | 1.118 | 0.914 | 0.58 | 0.35 | 0.12 | 5.487 | ||||
| Összesítés | 16 | 7 | 3.962 | 15.7251 | 1.829 | 3.658 | 5050 | 00 | 0.47 | 00 | 0.34 | 0.58 | 5050 | 1.828 | 1.321 | 3.149 | 0.610 | 1.321 | 1.118 | 0.914 | 0.58 | 0.35 | 0.12 | 5.487 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Hepp Kupa, Női | 2 | 1 | 24 | 14.529 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 2 | 1 | 24 | 14.529 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 24 | 14.529 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Százhalombattai KSE | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 18 | 8 | 3.766 | 15.6280 | 1.731 | 3.766 | 4747 | 00 | 0.48 | 00 | 0.24 | 0.48 | 5050 | 1.730 | 1.323 | 2.953 | 0.610 | 1.323 | 1.119 | 0.815 | 0.59 | 0.35 | 0.12 | 4.988 | |||
| 1 szezon |
|
Százhalombattai KSE | 18 | 8 | 3.766 | 15.6280 | 1.731 | 3.766 | 4747 | 00 | 0.48 | 00 | 0.24 | 0.48 | 5050 | 1.730 | 1.323 | 2.953 | 0.610 | 1.323 | 1.119 | 0.815 | 0.59 | 0.35 | 0.12 | 4.988 | ||||
| Összesítés | 18 | 8 | 3.766 | 15.6280 | 1.731 | 3.766 | 4747 | 00 | 0.48 | 00 | 0.24 | 0.48 | 5050 | 1.730 | 1.323 | 2.953 | 0.610 | 1.323 | 1.119 | 0.815 | 0.59 | 0.35 | 0.12 | 4.988 | ||||||