| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 9.3 | 26.3 | 1.3 | 3.7 | 36.4 | 2 | 5.3 | 37.5 | 0.7 | 0.7 | 100 | 2 | 0.3 | 2.3 | 0.7 | 1.7 | 1 | 0.7 | 4 | 0 | 0 | 9.7 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 28 | 79 | 4 | 11 | 36.4 | 6 | 16 | 37.5 | 2 | 2 | 100 | 6 | 1 | 7 | 2 | 5 | 3 | 2 | 12 | 0 | 0 | 29 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 14.2 | 40 | 2 | 5.6 | 36.4 | 3 | 8.1 | 37.5 | 1 | 1 | 100 | 3 | 0.5 | 3.5 | 1 | 2.5 | 1.5 | 1 | 6.1 | 0 | 0 | 14.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 24/39 | 61.5% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/9 | 22.2% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/11 | 27.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 5/13 | 38.5% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 5/9 | 55.6% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/9 | 11.1% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 3/4 | 75% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 3/5 | 60% |
| • 3 pontos bal sarok | 3/11 | 27.3% |
| • 3 pontos bal | 10/35 | 28.6% |
| • 3 pontos közép | 5/24 | 20.8% |
| • 3 pontos jobb | 17/36 | 47.2% |
| • 3 pontos jobb sarok | 6/16 | 37.5% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 04. 01. |
|
VBW CEKK Cegléd | 59 –76 | * | 9 | 30 | 3 | 5 | 60 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2023. 04. 05. |
|
PINKK Pécsi 424 | 92 –65 | * | 13 | 18 | 1 | 3 | 33.3 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 4 | 0 | 0 | 15 | |||
| 3 | 2023. 04. 08. |
|
Ludovika Csata | 73 –70 | * | 6 | 31 | 0 | 3 | 0 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 5 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Tippmix Női NB I. A | 22 | 21 | 10.7235 | 29.4646 | 2.146 | 4.6102 | 45.145.1 | 1.941 | 5.5122 | 33.633.6 | 0.920 | 1.328 | 71.471.4 | 1.840 | 0.49 | 2.249 | 122 | 2.453 | 1.839 | 1.636 | 2.554 | 0.13 | 0.48 | 9.1201 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 22 | 21 | 10.7235 | 29.4646 | 2.146 | 4.6102 | 45.145.1 | 1.941 | 5.5122 | 33.633.6 | 0.920 | 1.328 | 71.471.4 | 1.840 | 0.49 | 2.249 | 122 | 2.453 | 1.839 | 1.636 | 2.554 | 0.13 | 0.48 | 9.1201 | ||||
| Összesítés | 22 | 21 | 10.7235 | 29.4646 | 2.146 | 4.6102 | 45.145.1 | 1.941 | 5.5122 | 33.633.6 | 0.920 | 1.328 | 71.471.4 | 1.840 | 0.49 | 2.249 | 122 | 2.453 | 1.839 | 1.636 | 2.554 | 0.13 | 0.48 | 9.1201 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 3 | 3 | 9.328 | 26.379 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 26 | 5.316 | 37.537.5 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 26 | 0.31 | 2.37 | 0.72 | 1.75 | 13 | 0.72 | 412 | 00 | 00 | 9.729 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 3 | 3 | 9.328 | 26.379 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 26 | 5.316 | 37.537.5 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 26 | 0.31 | 2.37 | 0.72 | 1.75 | 13 | 0.72 | 412 | 00 | 00 | 9.729 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 9.328 | 26.379 | 1.34 | 3.711 | 36.436.4 | 26 | 5.316 | 37.537.5 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 26 | 0.31 | 2.37 | 0.72 | 1.75 | 13 | 0.72 | 412 | 00 | 00 | 9.729 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 1010 | 3131 | 22 | 55 | 4040 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 11 | 33 | 00 | 11 | 33 | 00 | 11 | 1212 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 1 | 1 | 1010 | 3131 | 22 | 55 | 4040 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 11 | 33 | 00 | 11 | 33 | 00 | 11 | 1212 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 1010 | 3131 | 22 | 55 | 4040 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 11 | 33 | 00 | 11 | 33 | 00 | 11 | 1212 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out / Magyar Kupa, Női | 26 | 25 | 10.5273 | 29.1756 | 252 | 4.5118 | 44.144.1 | 1.949 | 5.5143 | 34.334.3 | 0.822 | 1.230 | 73.373.3 | 251 | 0.411 | 2.462 | 125 | 2.361 | 1.642 | 1.539 | 2.769 | 0.13 | 0.39 | 9.3242 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 26 | 25 | 10.5273 | 29.1756 | 252 | 4.5118 | 44.144.1 | 1.949 | 5.5143 | 34.334.3 | 0.822 | 1.230 | 73.373.3 | 251 | 0.411 | 2.462 | 125 | 2.361 | 1.642 | 1.539 | 2.769 | 0.13 | 0.39 | 9.3242 | ||||
| Összesítés | 26 | 25 | 10.5273 | 29.1756 | 252 | 4.5118 | 44.144.1 | 1.949 | 5.5143 | 34.334.3 | 0.822 | 1.230 | 73.373.3 | 251 | 0.411 | 2.462 | 125 | 2.361 | 1.642 | 1.539 | 2.769 | 0.13 | 0.39 | 9.3242 | ||||||