| Box score | Magyar Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 100/166 | 60.2% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/5 | 20% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/10 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/5 | 20% |
| • 3 pontos közép | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Tippmix Női NB I. A | 21 | 18 | 12.3259 | 32.5683 | 5105 | 9.1191 | 5555 | 0.13 | 0.613 | 23.123.1 | 1.940 | 2.756 | 71.471.4 | 5105 | 2.960 | 7.9165 | 0.919 | 2.348 | 2.349 | 362 | 1.328 | 0.919 | 0.715 | 18.7392 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 21 | 18 | 12.3259 | 32.5683 | 5105 | 9.1191 | 5555 | 0.13 | 0.613 | 23.123.1 | 1.940 | 2.756 | 71.471.4 | 5105 | 2.960 | 7.9165 | 0.919 | 2.348 | 2.349 | 362 | 1.328 | 0.919 | 0.715 | 18.7392 | ||||
| Összesítés | 21 | 18 | 12.3259 | 32.5683 | 5105 | 9.1191 | 5555 | 0.13 | 0.613 | 23.123.1 | 1.940 | 2.756 | 71.471.4 | 5105 | 2.960 | 7.9165 | 0.919 | 2.348 | 2.349 | 362 | 1.328 | 0.919 | 0.715 | 18.7392 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Női NB I. A csoport, Play-out | 3 | 3 | 15.346 | 27.382 | 618 | 7.723 | 78.378.3 | 00 | 0.72 | 00 | 3.310 | 4.714 | 71.471.4 | 3.310 | 26 | 5.316 | 13 | 13 | 1.75 | 39 | 0.31 | 0.31 | 00 | 20.762 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 3 | 3 | 15.346 | 27.382 | 618 | 7.723 | 78.378.3 | 00 | 0.72 | 00 | 3.310 | 4.714 | 71.471.4 | 3.310 | 26 | 5.316 | 13 | 13 | 1.75 | 39 | 0.31 | 0.31 | 00 | 20.762 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 15.346 | 27.382 | 618 | 7.723 | 78.378.3 | 00 | 0.72 | 00 | 3.310 | 4.714 | 71.471.4 | 3.310 | 26 | 5.316 | 13 | 13 | 1.75 | 39 | 0.31 | 0.31 | 00 | 20.762 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 24 | 21 | 12.7305 | 31.9765 | 5.1123 | 8.9214 | 57.557.5 | 0.13 | 0.615 | 2020 | 2.150 | 2.970 | 71.471.4 | 4.8115 | 2.766 | 7.5181 | 0.922 | 2.151 | 2.254 | 371 | 1.229 | 0.820 | 0.615 | 18.9454 | |||
| 1 szezon |
|
BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós | 24 | 21 | 12.7305 | 31.9765 | 5.1123 | 8.9214 | 57.557.5 | 0.13 | 0.615 | 2020 | 2.150 | 2.970 | 71.471.4 | 4.8115 | 2.766 | 7.5181 | 0.922 | 2.151 | 2.254 | 371 | 1.229 | 0.820 | 0.615 | 18.9454 | ||||
| Összesítés | 24 | 21 | 12.7305 | 31.9765 | 5.1123 | 8.9214 | 57.557.5 | 0.13 | 0.615 | 2020 | 2.150 | 2.970 | 71.471.4 | 4.8115 | 2.766 | 7.5181 | 0.922 | 2.151 | 2.254 | 371 | 1.229 | 0.820 | 0.615 | 18.9454 | ||||||