| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 5 | 1 | 2.8 | 21.6 | 0.8 | 1.8 | 44.4 | 0.4 | 1.6 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2.6 | 0.8 | 3.4 | 1.8 | 3.8 | 1.8 | 0.6 | 1.2 | 0 | 0.4 | 3.8 | |||||||||
| Total | 5 | 1 | 14 | 108 | 4 | 9 | 44.4 | 2 | 8 | 25 | 0 | 0 | 0 | 13 | 4 | 17 | 9 | 19 | 9 | 3 | 6 | 0 | 2 | 19 | |||||||||
| 40 perc | 5 | 1 | 5.2 | 40 | 1.5 | 3.3 | 44.4 | 0.7 | 3 | 25 | 0 | 0 | 0 | 4.8 | 1.5 | 6.3 | 3.3 | 7 | 3.3 | 1.1 | 2.2 | 0 | 0.7 | 7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 09. |
|
Dávid Kornél KA | 74 –99 | 5 | 22 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 3 | 4 | 4 | 2 | 0 | 0 | 0 | 9 | ||||
| 2 | 2022. 10. 22. |
|
Csata DSE | 141 –35 | 0 | 21 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -7 | ||||
| 3 | 2022. 10. 30. |
|
Százhalombattai KSE | 57 –94 | 3 | 20 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5 | 2022. 11. 13. |
|
ELTE Fortis | 81 –59 | 4 | 26 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 6 | 2022. 11. 20. |
|
ZTE NKK | 57 –87 | * | 2 | 19 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
PINKK SE | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 0.72 | 4.714 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | |||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér | 5 | 1 | 2.814 | 21.6108 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 2.613 | 0.84 | 3.417 | 1.89 | 3.819 | 1.89 | 0.63 | 1.26 | 00 | 0.42 | 3.819 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK SE | 3 | 0 | 0.72 | 4.714 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Radobasket Törökbálint | 5 | 1 | 2.814 | 21.6108 | 0.84 | 1.89 | 44.444.4 | 0.42 | 1.68 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 2.613 | 0.84 | 3.417 | 1.89 | 3.819 | 1.89 | 0.63 | 1.26 | 00 | 0.42 | 3.819 | ||||
| Összesítés | 8 | 1 | 1.716 | 13.1122 | 0.65 | 1.110 | 53.150 | 0.22 | 19 | 20.722.2 | 00 | 00 | 00 | 1.313 | 0.44 | 1.717 | 0.99 | 2.120 | 1.211 | 0.33 | 0.66 | 00 | 0.43 | 1.919 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 2222 | 00 | 88 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 33 | 55 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | -6-6 | |||
| 1 szezon |
|
Radobasket Törökbálint | 1 | 1 | 33 | 2222 | 00 | 88 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 33 | 55 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | -6-6 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 33 | 2222 | 00 | 88 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 33 | 55 | 11 | 00 | 11 | 00 | 11 | -6-6 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
PINKK SE | Női Amatőr NB I. Piros | 3 | 0 | 0.72 | 4.714 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | |||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 6 | 2 | 2.817 | 21.7130 | 0.74 | 2.817 | 23.523.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 2.213 | 0.85 | 318 | 212 | 424 | 1.710 | 0.53 | 1.27 | 00 | 0.53 | 2.213 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK SE | 3 | 0 | 0.72 | 4.714 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Radobasket Törökbálint | 6 | 2 | 2.817 | 21.7130 | 0.74 | 2.817 | 23.523.5 | 0.53 | 1.710 | 3030 | 00 | 00 | 00 | 2.213 | 0.85 | 318 | 212 | 424 | 1.710 | 0.53 | 1.27 | 00 | 0.53 | 2.213 | ||||
| Összesítés | 9 | 2 | 1.819 | 13.2144 | 0.55 | 1.618 | 31.627.8 | 0.33 | 111 | 2527.3 | 00 | 00 | 00 | 1.113 | 0.45 | 1.518 | 112 | 2.225 | 1.212 | 0.33 | 0.67 | 00 | 0.44 | 1.113 | ||||||