| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 0 | 1.8 | 8.8 | 0.5 | 1.3 | 37.5 | 0.2 | 1 | 16.7 | 0.3 | 0.3 | 100 | 1 | 0.3 | 1.3 | 0.2 | 0.3 | 0.5 | 0.2 | 0 | 0 | 0.2 | 1.5 | |||||||||
| Total | 6 | 0 | 11 | 53 | 3 | 8 | 37.5 | 1 | 6 | 16.7 | 2 | 2 | 100 | 6 | 2 | 8 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 9 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 0 | 8.3 | 40 | 2.3 | 6 | 37.5 | 0.8 | 4.5 | 16.7 | 1.5 | 1.5 | 100 | 4.5 | 1.5 | 6 | 0.8 | 1.5 | 2.3 | 0.8 | 0 | 0 | 0.8 | 6.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 08. |
|
SZPA-HSE | 59 –78 | 3 | 5 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 2 | 2022. 10. 22. |
|
Törekvés SE | 68 –74 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 3 | 2022. 10. 29. |
|
UNI Győr SZESE | 52 –68 | 6 | 22 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 5 | 1 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 4 | 2022. 11. 06. |
|
Százhalombattai KSE | 71 –66 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5 | 2022. 11. 13. |
|
Radobasket Törökbálint | 81 –59 | 2 | 6 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 7 | 2022. 12. 04. |
|
Csata DSE | 37 –78 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
DEAC DSI | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 0 | 1.611 | 7.653 | 0.64 | 1.712 | 33.333.3 | 0.11 | 17 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.75 | 1.39 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 1.39 | |||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér | 6 | 0 | 1.811 | 8.853 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 0.32 | 1.38 | 0.21 | 0.32 | 0.53 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 1.59 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC DSI | 7 | 0 | 1.611 | 7.653 | 0.64 | 1.712 | 33.333.3 | 0.11 | 17 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.75 | 1.39 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 1.39 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 6 | 0 | 1.811 | 8.853 | 0.53 | 1.38 | 37.537.5 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 16 | 0.32 | 1.38 | 0.21 | 0.32 | 0.53 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 1.59 | ||||
| Összesítés | 13 | 0 | 1.722 | 8.2106 | 0.57 | 1.520 | 35.135 | 0.22 | 113 | 15.515.4 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.810 | 0.57 | 1.317 | 0.22 | 0.45 | 0.34 | 0.11 | 0.34 | 0.11 | 0.22 | 1.418 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 99 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | |||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 1 | 0 | 44 | 99 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 99 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 44 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
DEAC DSI | Női Amatőr NB I. Piros | 7 | 0 | 1.611 | 7.653 | 0.64 | 1.712 | 33.333.3 | 0.11 | 17 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.75 | 1.39 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 1.39 | |||
| 2022/2023 |
|
ELTE Fortis | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 7 | 0 | 2.115 | 8.962 | 0.75 | 1.410 | 5050 | 0.11 | 17 | 14.314.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 17 | 0.32 | 1.39 | 0.11 | 0.32 | 0.43 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 1.913 | |||
| 1 szezon |
|
DEAC DSI | 7 | 0 | 1.611 | 7.653 | 0.64 | 1.712 | 33.333.3 | 0.11 | 17 | 14.314.3 | 00 | 00 | 00 | 0.64 | 0.75 | 1.39 | 0.11 | 0.43 | 0.11 | 00 | 0.64 | 0.11 | 0.11 | 1.39 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE Fortis | 7 | 0 | 2.115 | 8.962 | 0.75 | 1.410 | 5050 | 0.11 | 17 | 14.314.3 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 17 | 0.32 | 1.39 | 0.11 | 0.32 | 0.43 | 0.11 | 00 | 00 | 0.11 | 1.913 | ||||
| Összesítés | 14 | 0 | 1.926 | 8.2115 | 0.69 | 1.622 | 40.940.9 | 0.12 | 114 | 14.314.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.811 | 0.57 | 1.318 | 0.12 | 0.45 | 0.34 | 0.11 | 0.34 | 0.11 | 0.12 | 1.622 | ||||||