| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld | 13 | 11 | 5.977 | 25325 | 1.621 | 3.444 | 47.747.7 | 0.45 | 1.925 | 2020 | 1.520 | 1.823 | 86.986.9 | 3.849 | 1.824 | 5.673 | 2.532 | 2.431 | 2.330 | 2.532 | 226 | 1.418 | 0.56 | 13.9181 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér | 10 | 5 | 3.939 | 23.5235 | 1.313 | 3.838 | 34.234.2 | 0.11 | 0.77 | 14.314.3 | 110 | 1.313 | 76.976.9 | 2.828 | 220 | 4.848 | 1.414 | 1.616 | 1.313 | 110 | 2.929 | 0.33 | 0.33 | 9.393 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila | 8 | 5 | 3.629 | 27.4219 | 0.65 | 2.822 | 22.722.7 | 0.43 | 1.19 | 33.333.3 | 1.310 | 1.915 | 66.766.7 | 1.512 | 0.65 | 2.117 | 18 | 2.822 | 1.613 | 1.19 | 2.419 | 18 | 0.65 | 540 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 612 | 2142 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 510 | 2020 | 24 | 24 | 100100 | 36 | 24 | 510 | 12 | 0.51 | 1.53 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 1122 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 612 | 2142 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 510 | 2020 | 24 | 24 | 100100 | 36 | 24 | 510 | 12 | 0.51 | 1.53 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 1122 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE II. | 33 | 23 | 4.9157 | 24.2821 | 140 | 2.9107 | 35.337.4 | 0.511 | 2.251 | 21.321.6 | 1.444 | 1.755 | 83.480 | 2.895 | 1.653 | 4.4148 | 1.556 | 1.870 | 1.759 | 1.655 | 2.378 | 0.830 | 0.515 | 9.8336 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 2 | 2 | 612 | 2142 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 510 | 2020 | 24 | 24 | 100100 | 36 | 24 | 510 | 12 | 0.51 | 1.53 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 1122 | ||||
| Összesítés | 35 | 25 | 5.1169 | 23.6863 | 0.941 | 2.6110 | 35.137.3 | 0.613 | 2.761 | 20.821.3 | 1.648 | 1.859 | 87.181.3 | 2.8101 | 1.757 | 4.5158 | 1.458 | 1.571 | 1.662 | 1.759 | 2.382 | 0.731 | 0.516 | 10358 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 6 | 4 | 7.545 | 23.3140 | 1.59 | 3.722 | 40.940.9 | 1.27 | 2.716 | 43.843.8 | 16 | 1.59 | 66.766.7 | 3.722 | 0.85 | 4.527 | 1.27 | 2.213 | 1.38 | 1.811 | 212 | 1.710 | 00 | 12.374 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 6 | 2 | 636 | 20.2121 | 212 | 5.231 | 38.738.7 | 0.21 | 1.710 | 1010 | 1.59 | 212 | 7575 | 1.811 | 0.85 | 2.716 | 1.27 | 1.27 | 1.811 | 1.710 | 1.59 | 16 | 1.27 | 7.746 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz | 3 | 1 | 26 | 19.759 | 0.72 | 3.310 | 2020 | 00 | 26 | 00 | 0.72 | 26 | 33.433.4 | 1.34 | 1.34 | 2.78 | 1.75 | 1.75 | 13 | 13 | 2.37 | 0.31 | 0.31 | 2.37 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás | 2 | 0 | 1.53 | 1224 | 00 | 12 | 00 | 00 | 12 | 00 | 1.53 | 24 | 7575 | 00 | 12 | 12 | 1.53 | 36 | 12 | 12 | 1.53 | 0.51 | 00 | 1.53 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE U23 | 17 | 7 | 4.390 | 18.8344 | 123 | 3.365 | 31.635.4 | 0.38 | 1.834 | 18.223.5 | 1.220 | 1.931 | 62.264.5 | 1.737 | 116 | 2.753 | 1.422 | 231 | 1.324 | 1.426 | 1.831 | 0.918 | 0.48 | 6130 | ||||
| Összesítés | 17 | 7 | 4.390 | 18.8344 | 123 | 3.365 | 31.635.4 | 0.38 | 1.834 | 18.223.5 | 1.220 | 1.931 | 62.264.5 | 1.737 | 116 | 2.753 | 1.422 | 231 | 1.324 | 1.426 | 1.831 | 0.918 | 0.48 | 6130 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 77 | 2828 | 22 | 22 | 100100 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 55 | 11 | 66 | 11 | 33 | 33 | 11 | 55 | 22 | 00 | 1818 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 2727 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 11 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 33 | 22 | 55 | 11 | 22 | 00 | 22 | 44 | 22 | 00 | 1414 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Hepp Kupa, Női | 3 | 0 | 4.714 | 23.370 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 1.75 | 2.78 | 62.562.5 | 1.75 | 39 | 4.714 | 0.72 | 1.75 | 26 | 1.75 | 1.75 | 13 | 00 | 927 | |||
| 3 szezon |
|
TFSE U23 | 5 | 2 | 5.927 | 26.1125 | 1.77 | 3.215 | 51.746.7 | 0.42 | 1.47 | 30.828.6 | 1.27 | 1.610 | 78.670 | 3.213 | 212 | 5.225 | 0.94 | 2.210 | 1.79 | 1.68 | 3.614 | 1.77 | 00 | 13.759 | ||||
| Összesítés | 5 | 2 | 5.927 | 26.1125 | 1.77 | 3.215 | 51.746.7 | 0.42 | 1.47 | 30.828.6 | 1.27 | 1.610 | 78.670 | 3.213 | 212 | 5.225 | 0.94 | 2.210 | 1.79 | 1.68 | 3.614 | 1.77 | 00 | 13.759 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 20 | 16 | 6.4129 | 24.6493 | 1.632 | 3.468 | 4747 | 0.713 | 2.243 | 30.230.2 | 1.326 | 1.632 | 81.281.2 | 3.876 | 1.530 | 5.3106 | 240 | 2.447 | 2.141 | 2.244 | 2.243 | 1.530 | 0.36 | 13.6273 | |||
| 2024/2025 |
|
TFSE-MTK U23 | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 17 | 8 | 4.881 | 22.5383 | 1.627 | 4.474 | 36.536.5 | 0.12 | 1.118 | 11.111.1 | 1.221 | 1.627 | 77.877.8 | 2.542 | 1.627 | 4.169 | 1.322 | 1.525 | 1.424 | 1.322 | 2.542 | 0.611 | 0.610 | 9153 | |||
| 2025/2026 |
|
TFSE U23 | Női Amatőr NB I. Lila / Női Amatőr NB I. Lila - Rájátszás első szakasz / Női Amatőr NB I. Lila Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 16 | 6 | 3.352 | 23.3372 | 0.610 | 2.642 | 23.823.8 | 0.24 | 1.321 | 1919 | 1.320 | 2.133 | 60.660.6 | 1.321 | 1.220 | 2.641 | 1.118 | 2.438 | 1.524 | 1.219 | 2.134 | 0.813 | 0.46 | 4.877 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 612 | 2142 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 510 | 2020 | 24 | 24 | 100100 | 36 | 24 | 510 | 12 | 0.51 | 1.53 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 1122 | |||
| 2026/2027 |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 612 | 2142 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 510 | 2020 | 24 | 24 | 100100 | 36 | 24 | 510 | 12 | 0.51 | 1.53 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 1122 | |||
| 4 szezon |
|
TFSE II. | 55 | 32 | 5.1274 | 22.91290 | 1.170 | 3187 | 36.337.4 | 0.521 | 2.492 | 21.222.8 | 1.471 | 1.896 | 79.874 | 2.6145 | 1.681 | 4.2226 | 1.482 | 1.7111 | 1.692 | 1.789 | 2.2123 | 0.955 | 0.423 | 9.6525 | ||||
| 1 szezon |
|
TFSE-Óbudai Kaszások | 2 | 2 | 612 | 2142 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 12 | 510 | 2020 | 24 | 24 | 100100 | 36 | 24 | 510 | 12 | 0.51 | 1.53 | 24 | 24 | 0.51 | 0.51 | 1122 | ||||
| Összesítés | 57 | 34 | 5.3286 | 22.51332 | 171 | 2.7190 | 3637.4 | 0.623 | 2.9102 | 20.822.6 | 1.675 | 1.9100 | 84.275 | 2.7151 | 1.785 | 4.4236 | 1.384 | 1.4112 | 1.695 | 1.793 | 2.1127 | 0.856 | 0.524 | 9.9547 | ||||||