| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.6 | 0 | 0.6 | 0 | 1.6 | 0.3 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | -1 | |||||||||
| Total | 8 | 0 | 0 | 64 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 0 | 13 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | -8 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 0 | 0 | 40 | 0 | 1.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.1 | 0 | 3.1 | 0 | 8.1 | 1.3 | 0 | 1.3 | 0 | 0 | -5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2 | 2022. 10. 22. |
|
Csata DSE | 141 –35 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 3 | 2022. 10. 30. |
|
Százhalombattai KSE | 57 –94 | 0 | 14 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 4 | 2022. 11. 05. |
|
Sportdarázs | 115 –33 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5 | 2022. 11. 13. |
|
ELTE Fortis | 81 –59 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 7 | 2022. 12. 02. |
|
UNI Győr SZESE | 97 –49 | 0 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 5 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | ||||
| 13 | 2023. 02. 02. |
|
Sportdarázs | 48 –125 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 14 | 2023. 02. 19. |
|
ELTE Fortis | 54 –70 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 15 | 2023. 02. 26. |
|
ZTE NKK | 94 –52 | 0 | 14 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér | 8 | 0 | 00 | 864 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.65 | 00 | 0.65 | 00 | 1.613 | 0.32 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | -1-8 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 00 | 714 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 10 | 0 | 00 | 7.578 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.66 | 00 | 0.66 | 0.83 | 0.813 | 0.43 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.3-5 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 00 | 7.578 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.66 | 00 | 0.66 | 0.83 | 0.813 | 0.43 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.3-5 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1313 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
Radobasket Törökbálint | 1 | 0 | 00 | 1313 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 1313 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér / Hepp Kupa, Női | 9 | 0 | 00 | 8.677 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.65 | 00 | 0.65 | 00 | 1.614 | 0.44 | 00 | 0.33 | 00 | 00 | -0.9-8 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 00 | 714 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 11 | 0 | 00 | 7.891 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.56 | 00 | 0.56 | 0.83 | 0.814 | 0.55 | 00 | 0.23 | 00 | 00 | 0.3-5 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 00 | 7.891 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.56 | 00 | 0.56 | 0.83 | 0.814 | 0.55 | 00 | 0.23 | 00 | 00 | 0.3-5 | ||||||