| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 4 | 0 | 1 | 8 | 0.5 | 2.3 | 22.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0.8 | 1 | 0.3 | 1.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | -0.8 | |||||||||
| Total | 4 | 0 | 4 | 32 | 2 | 9 | 22.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 1 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | |||||||||
| 40 perc | 4 | 0 | 5 | 40 | 2.5 | 11.3 | 22.2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 3.8 | 5 | 1.3 | 6.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | -3.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 09. |
|
Dávid Kornél KA | 74 –99 | 0 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 2 | 2022. 10. 22. |
|
Csata DSE | 141 –35 | 2 | 13 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
| 13 | 2023. 02. 02. |
|
Sportdarázs | 48 –125 | 2 | 5 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 15 | 2023. 02. 26. |
|
ZTE NKK | 94 –52 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 14 | 832 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.31 | 1.35 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -0.8-3 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 0 | 48 | 714 | 24 | 36 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 24 | 2.55 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 00 | 6.513 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 6 | 0 | 2.512 | 7.546 | 1.36 | 2.615 | 47.640 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 1.47 | 1.89 | 0.11 | 0.65 | 0.31 | 00 | 0.52 | 00 | 0.11 | 2.910 | ||||
| Összesítés | 6 | 0 | 2.512 | 7.546 | 1.36 | 2.615 | 47.640 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 1.47 | 1.89 | 0.11 | 0.65 | 0.31 | 00 | 0.52 | 00 | 0.11 | 2.910 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Amatőr Női NB, 17-30. helyért | 2 | 0 | 00 | 8.517 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | |||
| 1 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 2 | 0 | 00 | 8.517 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 00 | 8.517 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 24 | 00 | 24 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Radobasket Törökbálint | Női Amatőr NB I. Fehér | 4 | 0 | 14 | 832 | 0.52 | 2.39 | 22.222.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.83 | 14 | 0.31 | 1.35 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | -0.8-3 | |||
| 2023/2024 |
|
RADOBASKET Törökbálint | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 17-30. helyért / Hepp Kupa, Női | 5 | 0 | 1.68 | 6.231 | 0.84 | 1.47 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 15 | 0.84 | 1.89 | 00 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 315 | |||
| 2 szezon |
|
RADOBASKET Törökbálint | 9 | 0 | 1.312 | 7.163 | 0.76 | 1.816 | 35.637.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.66 | 0.87 | 1.413 | 0.11 | 0.76 | 0.11 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.112 | ||||
| Összesítés | 9 | 0 | 1.312 | 7.163 | 0.76 | 1.816 | 35.637.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.66 | 0.87 | 1.413 | 0.11 | 0.76 | 0.11 | 00 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.112 | ||||||