MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Gyuró Roberta

Gyuró Roberta
0

179 cm Magasság
68 kg Súly
Erőcsatár Poszt
2006 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Rájátszás
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 3 0 1.3 14 0 1.7 0 0 0 0 1.3 2 66.7 1 0.3 1.3 0.7 1 1 1.3 0 0 0.3 1.3
Total 3 0 4 42 0 5 0 0 0 0 4 6 66.7 3 1 4 2 3 3 4 0 0 1 4
40 perc 3 0 3.8 40 0 4.8 0 0 0 0 3.8 5.7 66.7 2.9 1 3.8 1.9 2.9 2.9 3.8 0 0 1 3.8
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Rájátszás
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Rájátszás
Zónák 2022/2023 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Rájátszás

Összesítés

0%
Összesített pontosság
0
sikeres dobás
5
kísérlet

Bontás

2 pontos:0/5 (0,0%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Rájátszás
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2023. 03. 26. Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 65 –80 1 6 0 0 0 0 0 0 1 2 50 0 0 0 0 1 0 2 0 0 0 1
3 2023. 04. 06. Sportdarázs Sportdarázs 36 –81 2 7 0 3 0 0 0 0 2 2 100 1 0 1 0 1 0 1 0 0 1 0
5 2023. 04. 23. Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 73 –67 1 29 0 2 0 0 0 0 1 2 50 2 1 3 2 1 3 1 0 0 0 3
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 Női Amatőr NB I. Piros 2 0 0.51 16.533 00 24 00 00 0.51 00 0.51 12 5050 12 24 36 12 2.55 24 0.51 24 0.51 0.51 24
2023/2024 Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 Női Amatőr NB I. Piros 13 4 1.520 17.8232 0.56 2.533 18.218.2 00 0.68 00 0.68 1.114 57.157.1 226 0.811 2.837 0.810 2.836 1.925 1.215 0.56 00 0.79 0.811
2025/2026 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Női Amatőr NB I. Piros 14 6 1.927 17.6246 0.811 2.434 32.432.4 00 0.46 00 0.45 0.69 55.555.5 2.130 1.115 3.245 114 1.217 1.420 114 0.811 00 0.34 4.461
2026/2027 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 1.53 14.529 0.51 12 5050 00 00 00 0.51 24 2525 24 12 36 1.53 0.51 12 1.53 0.51 00 00 5.511
2 szezon Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 15 4 121 17.2265 0.26 2.337 10.216.2 00 0.69 00 0.69 116 53.756.2 1.528 1.415 2.943 0.912 2.641 229 0.816 1.210 0.31 0.610 1.415
2 szezon Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 16 6 1.730 16275 0.612 1.736 37.533.3 00 0.26 00 0.46 1.313 32.446.1 2.134 117 3.151 1.317 0.918 1.222 1.317 0.612 00 0.14 4.972
Összesítés 31 10 1.451 16.6540 0.418 273 21.924.7 00 0.415 00 0.515 1.229 41.851.7 1.862 1.232 394 1.129 1.759 1.651 133 0.922 0.11 0.414 3.287
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 Női Amatőr NB I. Rájátszás 3 0 1.34 1442 00 1.75 00 00 00 00 1.34 26 66.766.7 13 0.31 1.34 0.72 13 13 1.34 00 00 0.31 1.34
2023/2024 Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 Amatőr Női NB, 1-16. helyért 2 0 36 21.543 1.53 48 37.537.5 00 00 00 00 00 00 24 0.51 2.55 0.51 1.53 1.53 00 0.51 00 00 2.55
2025/2026 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Amatőr Női NB, 1-16. helyért 7 0 1.913 15.1106 0.75 1.18 62.562.5 00 00 00 0.43 0.64 75.175.1 1.712 0.75 2.417 17 1.18 0.75 0.96 17 00 00 5.438
2 szezon Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 5 0 2.210 17.885 0.83 2.813 26.523.1 00 00 00 0.74 16 66.766.7 1.57 0.42 1.99 0.63 1.36 1.36 0.74 0.31 00 0.21 1.99
1 szezon Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 7 0 1.913 15.1106 0.75 1.18 62.562.5 00 00 00 0.43 0.64 75.175.1 1.712 0.75 2.417 17 1.18 0.75 0.96 17 00 00 5.438
Összesítés 12 0 2.123 16.9191 0.78 2.321 32.538.1 00 00 00 0.67 0.910 68.570 1.619 0.57 2.126 0.710 1.214 1.111 0.710 0.58 00 0.11 3.147
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 Hepp Kupa, Női 1 0 00 22 00 00 00 00 00 00 00 44 00 11 00 11 00 00 00 22 00 00 00 -1-1
2023/2024 Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 Hepp Kupa, Női 1 0 55 1414 22 44 5050 00 00 00 11 22 5050 11 22 33 00 33 11 22 00 00 00 44
2025/2026 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Hepp Kupa, Női 1 1 00 2323 00 33 00 00 11 00 00 00 00 33 00 33 11 11 00 11 11 11 00 22
2 szezon Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 2 0 2.55 816 12 24 5050 00 00 00 0.51 36 16.716.7 12 12 24 00 1.53 0.51 24 00 00 00 1.53
1 szezon Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 1 1 00 2323 00 33 00 00 11 00 00 00 00 33 00 33 11 11 00 11 11 11 00 22
Összesítés 3 1 1.75 1339 0.72 2.37 28.628.6 00 0.31 00 0.31 26 16.716.7 1.75 0.72 2.37 0.31 1.34 0.31 1.75 0.31 0.31 00 1.75
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 Női Amatőr NB I. Piros / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női 6 0 0.85 12.877 00 1.59 00 00 0.21 00 0.85 212 41.741.7 16 0.85 1.811 0.74 1.38 1.27 1.27 0.74 0.21 0.32 1.27
2023/2024 Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 16 4 1.931 18.1289 0.711 2.845 24.524.5 00 0.58 00 0.69 116 56.256.2 1.931 0.914 2.845 0.711 2.642 1.829 1.117 0.47 00 0.69 1.320
2025/2026 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 22 7 1.840 17375 0.716 245 35.635.6 00 0.37 00 0.48 0.613 61.661.6 245 0.920 365 122 1.226 1.125 121 0.919 01 0.24 4.6101
2026/2027 Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 1.53 14.529 0.51 12 5050 00 00 00 0.51 24 2525 24 12 36 1.53 0.51 12 1.53 0.51 00 00 5.511
2 szezon Mecsek-PVSK U23 Mecsek-PVSK U23 22 4 1.436 15.4366 0.311 2.254 1620.4 00 0.39 00 0.714 1.528 46.550 1.537 0.919 2.356 0.715 250 1.536 1.124 0.611 0.11 0.411 1.227
2 szezon Pécsi VSK 1919 Pécsi VSK 1919 24 7 1.743 15.8404 0.617 1.547 40.336.2 00 0.27 00 0.49 1.317 33.353 249 122 371 1.325 0.827 1.127 1.224 0.720 01 0.14 5112
Összesítés 46 11 1.579 15.6770 0.528 1.8101 2627.7 00 0.216 00 0.623 1.445 40.451.1 1.786 0.941 2.6127 140 1.477 1.363 1.248 0.631 0.12 0.315 3.1139