| Box score | Női Amatőr NB I. Rájátszás | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 0 | 2 | 14.5 | 0.6 | 1.9 | 33.3 | 0 | 0.8 | 0 | 0.8 | 1 | 75 | 1.3 | 0.5 | 1.8 | 0.4 | 2 | 2 | 0.8 | 0.9 | 0 | 0 | 1.5 | |||||||||
| Total | 8 | 0 | 16 | 116 | 5 | 15 | 33.3 | 0 | 6 | 0 | 6 | 8 | 75 | 10 | 4 | 14 | 3 | 16 | 16 | 6 | 7 | 0 | 0 | 12 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 0 | 5.5 | 40 | 1.7 | 5.2 | 33.3 | 0 | 2.1 | 0 | 2.1 | 2.8 | 75 | 3.4 | 1.4 | 4.8 | 1 | 5.5 | 5.5 | 2.1 | 2.4 | 0 | 0 | 4.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Rájátszás | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Rájátszás | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Rájátszás | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2023. 03. 26. |
|
PINKK-PVSK U23 | 65 –80 | 2 | 8 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 2 | 2023. 04. 02. |
|
MAFC | 79 –59 | 2 | 7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 3 | 2023. 04. 11. |
|
Csata DSE | 106 –31 | 0 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 4 | 2023. 04. 15. |
|
Sportdarázs | 43 –84 | 1 | 23 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 5 | 2023. 04. 23. |
|
PINKK-PVSK U23 | 73 –67 | 3 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 6 | 2023. 04. 30. |
|
MAFC | 75 –72 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 7 | 2023. 05. 06. |
|
Csata DSE | 40 –113 | 8 | 28 | 3 | 6 | 50 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 0 | 5 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 8 | 2023. 05. 13. |
|
Sportdarázs | 78 –66 | 0 | 13 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | -1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld | 11 | 0 | 2.629 | 11.1122 | 1.112 | 2.629 | 41.441.4 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.78 | 0.78 | 1.516 | 0.55 | 0.89 | 222 | 0.56 | 0.56 | 00 | 0.11 | 3.134 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 11 | 0 | 2.629 | 11.1122 | 1.112 | 2.629 | 41.441.4 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.78 | 0.78 | 1.516 | 0.55 | 0.89 | 222 | 0.56 | 0.56 | 00 | 0.11 | 3.134 | ||||
| Összesítés | 11 | 0 | 2.629 | 11.1122 | 1.112 | 2.629 | 41.441.4 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.22 | 0.44 | 5050 | 0.78 | 0.78 | 1.516 | 0.55 | 0.89 | 222 | 0.56 | 0.56 | 00 | 0.11 | 3.134 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 8 | 0 | 216 | 14.5116 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 00 | 0.86 | 00 | 0.86 | 18 | 7575 | 1.310 | 0.54 | 1.814 | 0.43 | 216 | 216 | 0.86 | 0.97 | 00 | 00 | 1.512 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 8 | 0 | 216 | 14.5116 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 00 | 0.86 | 00 | 0.86 | 18 | 7575 | 1.310 | 0.54 | 1.814 | 0.43 | 216 | 216 | 0.86 | 0.97 | 00 | 00 | 1.512 | ||||
| Összesítés | 8 | 0 | 216 | 14.5116 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 00 | 0.86 | 00 | 0.86 | 18 | 7575 | 1.310 | 0.54 | 1.814 | 0.43 | 216 | 216 | 0.86 | 0.97 | 00 | 00 | 1.512 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 44 | 2020 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 11 | 44 | 11 | 11 | 00 | 00 | 55 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 1 | 0 | 44 | 2020 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 11 | 44 | 11 | 11 | 00 | 00 | 55 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 44 | 2020 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 11 | 11 | 44 | 11 | 11 | 00 | 00 | 55 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Nyíregyházi Kosársuli | Női Amatőr NB I. Zöld / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 20 | 0 | 2.449 | 12.9258 | 119 | 2.449 | 38.838.8 | 0.11 | 0.47 | 14.314.3 | 0.48 | 0.612 | 66.766.7 | 0.919 | 0.613 | 1.632 | 0.59 | 1.326 | 2.142 | 0.613 | 0.714 | 00 | 0.11 | 2.551 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 20 | 0 | 2.449 | 12.9258 | 119 | 2.449 | 38.838.8 | 0.11 | 0.47 | 14.314.3 | 0.48 | 0.612 | 66.766.7 | 0.919 | 0.613 | 1.632 | 0.59 | 1.326 | 2.142 | 0.613 | 0.714 | 00 | 0.11 | 2.551 | ||||
| Összesítés | 20 | 0 | 2.449 | 12.9258 | 119 | 2.449 | 38.838.8 | 0.11 | 0.47 | 14.314.3 | 0.48 | 0.612 | 66.766.7 | 0.919 | 0.613 | 1.632 | 0.59 | 1.326 | 2.142 | 0.613 | 0.714 | 00 | 0.11 | 2.551 | ||||||