| Box score | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 4 | 10.9 | 24.1 | 1.4 | 3.2 | 43.8 | 1.9 | 5.5 | 34.5 | 2.4 | 2.8 | 85.7 | 0.8 | 0.1 | 0.9 | 0.2 | 1.7 | 2.4 | 2.8 | 2 | 0.1 | 0.1 | 9.4 | |||||||||
| Total | 10 | 4 | 109 | 241 | 14 | 32 | 43.8 | 19 | 55 | 34.5 | 24 | 28 | 85.7 | 8 | 1 | 9 | 2 | 17 | 24 | 28 | 20 | 1 | 1 | 94 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 4 | 18.1 | 40 | 2.3 | 5.3 | 43.8 | 3.2 | 9.1 | 34.5 | 4 | 4.6 | 85.7 | 1.3 | 0.2 | 1.5 | 0.3 | 2.8 | 4 | 4.6 | 3.3 | 0.2 | 0.2 | 15.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 4 | 109 | 241 | 102.9 | 101.92 | 0.98 | 56.77 | 48.85 | 22.92 | 113 | 0.96 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 26/41 | 63.4% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/7 | 14.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 3/7 | 42.9% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/10 | 20% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/4 | 25% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 13/23 | 56.5% |
| • 3 pontos bal | 13/50 | 26% |
| • 3 pontos közép | 6/18 | 33.3% |
| • 3 pontos jobb | 15/47 | 31.9% |
| • 3 pontos jobb sarok | 7/14 | 50% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport, rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A | 20 | 0 | 9.4188 | 21.2424 | 1.223 | 2.549 | 46.946.9 | 1.835 | 4.997 | 36.136.1 | 1.937 | 2.345 | 82.282.2 | 0.816 | 0.24 | 120 | 0.612 | 0.918 | 2.855 | 2.550 | 2.652 | 00 | 0.12 | 10.4208 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 20 | 0 | 9.4188 | 21.2424 | 1.223 | 2.549 | 46.946.9 | 1.835 | 4.997 | 36.136.1 | 1.937 | 2.345 | 82.282.2 | 0.816 | 0.24 | 120 | 0.612 | 0.918 | 2.855 | 2.550 | 2.652 | 00 | 0.12 | 10.4208 | ||||
| Összesítés | 20 | 0 | 9.4188 | 21.2424 | 1.223 | 2.549 | 46.946.9 | 1.835 | 4.997 | 36.136.1 | 1.937 | 2.345 | 82.282.2 | 0.816 | 0.24 | 120 | 0.612 | 0.918 | 2.855 | 2.550 | 2.652 | 00 | 0.12 | 10.4208 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki Olajbányász | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 4 | 10.9109 | 24.1241 | 1.414 | 3.232 | 43.843.8 | 1.919 | 5.555 | 34.534.5 | 2.424 | 2.828 | 85.785.7 | 0.88 | 0.11 | 0.99 | 0.22 | 1.717 | 2.424 | 2.828 | 220 | 0.11 | 0.11 | 9.494 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 10 | 4 | 10.9109 | 24.1241 | 1.414 | 3.232 | 43.843.8 | 1.919 | 5.555 | 34.534.5 | 2.424 | 2.828 | 85.785.7 | 0.88 | 0.11 | 0.99 | 0.22 | 1.717 | 2.424 | 2.828 | 220 | 0.11 | 0.11 | 9.494 | ||||
| Összesítés | 10 | 4 | 10.9109 | 24.1241 | 1.414 | 3.232 | 43.843.8 | 1.919 | 5.555 | 34.534.5 | 2.424 | 2.828 | 85.785.7 | 0.88 | 0.11 | 0.99 | 0.22 | 1.717 | 2.424 | 2.828 | 220 | 0.11 | 0.11 | 9.494 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki Olajbányász | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 0 | 8.726 | 20.361 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 0.31 | 2.78 | 2.78 | 3.711 | 00 | 00 | 11.735 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 3 | 0 | 8.726 | 20.361 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 0.31 | 2.78 | 2.78 | 3.711 | 00 | 00 | 11.735 | ||||
| Összesítés | 3 | 0 | 8.726 | 20.361 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 1.75 | 4.313 | 38.538.5 | 1.75 | 1.75 | 100100 | 0.72 | 00 | 0.72 | 0.31 | 0.31 | 2.78 | 2.78 | 3.711 | 00 | 00 | 11.735 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Szolnoki Olajbányász | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 33 | 4 | 9.8323 | 22726 | 1.240 | 2.788 | 45.545.5 | 1.859 | 5165 | 35.835.8 | 266 | 2.478 | 84.684.6 | 0.826 | 0.25 | 0.931 | 0.515 | 1.136 | 2.687 | 2.686 | 2.583 | 01 | 0.13 | 10.2337 | |||
| 1 szezon |
|
Szolnoki Olajbányász | 33 | 4 | 9.8323 | 22726 | 1.240 | 2.788 | 45.545.5 | 1.859 | 5165 | 35.835.8 | 266 | 2.478 | 84.684.6 | 0.826 | 0.25 | 0.931 | 0.515 | 1.136 | 2.687 | 2.686 | 2.583 | 01 | 0.13 | 10.2337 | ||||
| Összesítés | 33 | 4 | 9.8323 | 22726 | 1.240 | 2.788 | 45.545.5 | 1.859 | 5165 | 35.835.8 | 266 | 2.478 | 84.684.6 | 0.826 | 0.25 | 0.931 | 0.515 | 1.136 | 2.687 | 2.686 | 2.583 | 01 | 0.13 | 10.2337 | ||||||