| Box score | Magyar Kupa, Férfi | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | |||||||||||||||||||||||||||||||||
| Fejlett statisztikák | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Magyar Kupa, Férfi | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Magyar Kupa, Férfi | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
CKE | Férfi NB I. B Piros | 19 | 14 | 7.2136 | 20.2383 | 1.325 | 2.445 | 55.655.6 | 1.223 | 3.770 | 32.932.9 | 0.917 | 1.324 | 70.970.9 | 1.325 | 0.612 | 1.937 | 0.59 | 1.324 | 2.242 | 1.324 | 0.36 | 0.59 | 00 | 6.5123 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 5 | 0 | 0.42 | 2.211 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.84 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros | 26 | 16 | 7.7201 | 22.5585 | 1.949 | 3.797 | 50.550.5 | 0.719 | 3.283 | 22.922.9 | 1.846 | 2.359 | 7878 | 1.745 | 1.847 | 3.592 | 0.513 | 126 | 2.976 | 1.745 | 1.129 | 0.37 | 0.13 | 9.1236 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 6 | 3 | 7.545 | 22.5135 | 1.811 | 3.320 | 5555 | 16 | 4.225 | 2424 | 0.85 | 1.59 | 55.555.5 | 212 | 0.32 | 2.314 | 0.85 | 00 | 3.219 | 1.38 | 1.27 | 00 | 00 | 7.847 | |||
| 1 szezon |
|
CKE | 19 | 14 | 7.2136 | 20.2383 | 1.325 | 2.445 | 55.655.6 | 1.223 | 3.770 | 32.932.9 | 0.917 | 1.324 | 70.970.9 | 1.325 | 0.612 | 1.937 | 0.59 | 1.324 | 2.242 | 1.324 | 0.36 | 0.59 | 00 | 6.5123 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 5 | 0 | 0.42 | 2.211 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.42 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.84 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 32 | 19 | 7.6246 | 22.5720 | 1.960 | 3.5117 | 52.651.3 | 0.925 | 3.7108 | 23.523.2 | 1.351 | 1.968 | 6975 | 1.957 | 1.149 | 2.9106 | 0.718 | 0.526 | 395 | 1.553 | 1.136 | 0.17 | 0.13 | 8.5283 | ||||
| Összesítés | 56 | 33 | 5.7384 | 16.81114 | 1.386 | 2.5164 | 53.252.4 | 0.748 | 2.8179 | 26.226.8 | 0.968 | 1.392 | 69.573.9 | 1.383 | 0.863 | 2.1146 | 0.528 | 0.651 | 2.1138 | 1.177 | 0.743 | 0.216 | 03 | 6410 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
CKE | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 3.927 | 15105 | 0.75 | 1.913 | 38.438.4 | 0.75 | 214 | 35.735.7 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.39 | 0.32 | 1.611 | 0.32 | 0.32 | 2.316 | 0.43 | 0.64 | 0.11 | 00 | 4.129 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 5 | 0 | 15 | 5.226 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 00 | 15 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 8 | 7.481 | 22.7250 | 1.516 | 3.235 | 45.745.7 | 0.89 | 2.325 | 3636 | 222 | 2.528 | 78.678.6 | 2.426 | 1.618 | 444 | 0.78 | 1.314 | 2.730 | 1.517 | 0.910 | 0.33 | 0.33 | 9.8108 | |||
| 1 szezon |
|
CKE | 7 | 7 | 3.927 | 15105 | 0.75 | 1.913 | 38.438.4 | 0.75 | 214 | 35.735.7 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.39 | 0.32 | 1.611 | 0.32 | 0.32 | 2.316 | 0.43 | 0.64 | 0.11 | 00 | 4.129 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 5 | 0 | 15 | 5.226 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.42 | 0.84 | 0.21 | 0.21 | 0.84 | 00 | 00 | 00 | 00 | 15 | ||||
| 1 szezon |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 11 | 8 | 7.481 | 22.7250 | 1.516 | 3.235 | 45.745.7 | 0.89 | 2.325 | 3636 | 222 | 2.528 | 78.678.6 | 2.426 | 1.618 | 444 | 0.78 | 1.314 | 2.730 | 1.517 | 0.910 | 0.33 | 0.33 | 9.8108 | ||||
| Összesítés | 23 | 15 | 4.1113 | 14.3381 | 0.822 | 1.952 | 40.642.3 | 0.615 | 1.641 | 37.136.6 | 0.824 | 0.930 | 80.780 | 1.437 | 0.822 | 2.159 | 0.411 | 0.617 | 1.950 | 0.720 | 0.514 | 0.14 | 0.13 | 5142 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
CKE | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 26 | 21 | 6.3163 | 18.8488 | 1.230 | 2.258 | 51.751.7 | 1.128 | 3.284 | 33.333.3 | 0.719 | 126 | 73.173.1 | 1.334 | 0.514 | 1.848 | 0.411 | 126 | 2.258 | 127 | 0.410 | 0.410 | 00 | 5.8152 | |||
| 2024/2025 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 10 | 0 | 0.77 | 3.737 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.77 | 0.22 | 0.22 | 0.55 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.99 | |||
| 2025/2026 |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 37 | 24 | 7.6282 | 22.6835 | 1.865 | 3.6132 | 49.349.3 | 0.828 | 2.9108 | 25.925.9 | 1.868 | 2.487 | 78.278.2 | 1.971 | 1.865 | 3.7136 | 0.621 | 1.140 | 2.9106 | 1.762 | 1.139 | 0.310 | 0.26 | 9.3344 | |||
| 2026/2027 |
|
PVSK-Panthers | Férfi NB I. B Piros | 6 | 3 | 7.545 | 22.5135 | 1.811 | 3.320 | 5555 | 16 | 4.225 | 2424 | 0.85 | 1.59 | 55.555.5 | 212 | 0.32 | 2.314 | 0.85 | 00 | 3.219 | 1.38 | 1.27 | 00 | 00 | 7.847 | |||
| 1 szezon |
|
CKE | 26 | 21 | 6.3163 | 18.8488 | 1.230 | 2.258 | 51.751.7 | 1.128 | 3.284 | 33.333.3 | 0.719 | 126 | 73.173.1 | 1.334 | 0.514 | 1.848 | 0.411 | 126 | 2.258 | 127 | 0.410 | 0.410 | 00 | 5.8152 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 10 | 0 | 0.77 | 3.737 | 0.22 | 0.66 | 33.333.3 | 0.11 | 0.33 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 0.33 | 0.44 | 0.77 | 0.22 | 0.22 | 0.55 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.99 | ||||
| 2 szezon |
|
PVSK-Panthers | 43 | 27 | 7.6327 | 22.5970 | 1.876 | 3.5152 | 5250 | 0.934 | 3.5133 | 24.825.6 | 1.373 | 1.996 | 69.376 | 283 | 167 | 3150 | 0.726 | 0.540 | 3125 | 1.570 | 1.146 | 0.110 | 0.16 | 8.6391 | ||||
| Összesítés | 79 | 48 | 5.5497 | 16.91495 | 1.2108 | 2.4216 | 50.850 | 0.763 | 2.7220 | 27.628.6 | 0.992 | 1.2122 | 70.175.4 | 1.4120 | 0.885 | 2.1205 | 0.539 | 0.668 | 2.2188 | 197 | 0.757 | 0.220 | 06 | 6552 | ||||||