| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 5 | 2.5 | 18.3 | 0.9 | 1.9 | 46.7 | 0.1 | 0.5 | 25 | 0.4 | 0.9 | 42.9 | 2.8 | 0.4 | 3.1 | 0.6 | 1 | 1.5 | 0.9 | 1.1 | 0 | 0.3 | 5.4 | |||||||||
| Total | 8 | 5 | 20 | 146 | 7 | 15 | 46.7 | 1 | 4 | 25 | 3 | 7 | 42.9 | 22 | 3 | 25 | 5 | 8 | 12 | 7 | 9 | 0 | 2 | 43 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 5 | 5.5 | 40 | 1.9 | 4.1 | 46.7 | 0.3 | 1.1 | 25 | 0.8 | 1.9 | 42.9 | 6 | 0.8 | 6.8 | 1.4 | 2.2 | 3.3 | 1.9 | 2.5 | 0 | 0.5 | 11.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 212 | 2023. 04. 13. |
|
DEAC | 83 –65 | * | 4 | 10 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 3 | |||
| 213 | 2023. 04. 16. |
|
DEAC | 55 –74 | * | 3 | 22 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 4 | 0 | 4 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 9 | |||
| 214 | 2023. 04. 19. |
|
DEAC | 77 –54 | * | 4 | 22 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 11 | |||
| 221 | 2023. 05. 03. |
|
NKA Pécs | 83 –59 | * | 3 | 21 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | |||
| 222 | 2023. 05. 06. |
|
NKA Pécs | 77 –93 | * | 0 | 18 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | |||
| 223 | 2023. 05. 09. |
|
NKA Pécs | 93 –79 | 0 | 10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 44 | 33 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 66 | |||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 5 | 2 | 3.216 | 1260 | 15 | 1.89 | 55.655.6 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 0.63 | 1.47 | 42.942.9 | 15 | 00 | 15 | 15 | 15 | 1.26 | 1.47 | 0.63 | 00 | 00 | 4.221 | |||
| 2022/2023 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 26 | 22 | 4.7123 | 19.3502 | 1.743 | 2.975 | 57.357.3 | 0.39 | 127 | 33.333.3 | 0.410 | 0.719 | 52.752.7 | 2.462 | 0.514 | 2.976 | 125 | 1.128 | 1.745 | 0.924 | 1.539 | 0.37 | 0.24 | 8207 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 20 | 3 | 3.774 | 12.7254 | 1.224 | 2.142 | 57.157.1 | 0.35 | 0.714 | 35.735.7 | 0.611 | 0.815 | 73.373.3 | 1.938 | 0.611 | 2.549 | 0.612 | 0.918 | 1.835 | 0.612 | 1.530 | 0.11 | 0.35 | 6.5129 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 23 | 1 | 2.864 | 11254 | 0.715 | 246 | 32.632.6 | 0.37 | 0.819 | 36.836.8 | 0.613 | 1.227 | 48.148.1 | 1.126 | 0.49 | 1.535 | 0.410 | 122 | 0.920 | 0.921 | 0.819 | 0.12 | 0.12 | 3.172 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 20 | 20 | 9.7193 | 25.1501 | 3.671 | 6.5130 | 54.654.6 | 0.47 | 1.122 | 31.831.8 | 1.530 | 2.346 | 65.265.2 | 3.468 | 2.447 | 5.8115 | 0.815 | 1.632 | 2.346 | 1.836 | 2.244 | 0.47 | 0.36 | 14.4288 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 6.720 | 17.753 | 2.37 | 4.714 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 2.78 | 13 | 3.711 | 00 | 26 | 2.37 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 00 | 7.723 | |||
| 5 szezon |
|
Vasas Akadémia | 75 | 28 | 3.7281 | 11.61073 | 1.389 | 2.2174 | 60.351.1 | 0.222 | 0.663 | 34.834.9 | 0.437 | 0.868 | 51.854.4 | 1.3131 | 0.334 | 1.6165 | 0.652 | 0.873 | 1.1106 | 165 | 0.991 | 0.311 | 0.111 | 5.5435 | ||||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 23 | 23 | 8.2213 | 21.4554 | 2.978 | 5.6144 | 52.754.2 | 0.38 | 0.924 | 38.733.3 | 1.333 | 2.554 | 50.361.1 | 376 | 1.750 | 4.7126 | 0.415 | 1.838 | 2.353 | 1.741 | 1.949 | 0.38 | 0.26 | 11311 | ||||
| Összesítés | 98 | 51 | 5494 | 14.41627 | 1.8167 | 3.1318 | 56.452.5 | 0.330 | 0.787 | 36.234.5 | 0.770 | 1.3122 | 5157.4 | 1.8207 | 0.784 | 2.5291 | 0.567 | 1.1111 | 1.5159 | 1.2106 | 1.2140 | 0.319 | 0.117 | 7.1746 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 8 | 0 | 1.19 | 11.995 | 0.43 | 18 | 37.537.5 | 0.11 | 0.65 | 2020 | 00 | 0.32 | 00 | 1.613 | 0.11 | 1.814 | 00 | 0.43 | 0.54 | 0.32 | 0.54 | 0.11 | 0.32 | 216 | |||
| 2022/2023 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 8 | 5 | 2.520 | 18.3146 | 0.97 | 1.915 | 46.746.7 | 0.11 | 0.54 | 2525 | 0.43 | 0.97 | 42.942.9 | 2.822 | 0.43 | 3.125 | 0.65 | 18 | 1.512 | 0.97 | 1.19 | 00 | 0.32 | 5.443 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 6 | 0 | 4.225 | 13.883 | 1.59 | 2.515 | 6060 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 0.74 | 1.38 | 5050 | 1.59 | 0.85 | 2.314 | 16 | 16 | 0.74 | 16 | 1.27 | 00 | 0.32 | 6.539 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 8 | 0 | 1.915 | 7.963 | 0.65 | 1.512 | 41.741.7 | 0.11 | 1.310 | 1010 | 0.32 | 0.86 | 33.333.3 | 1.310 | 0.32 | 1.512 | 0.65 | 0.65 | 0.54 | 0.97 | 1.512 | 00 | 0.11 | 3.326 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 4 | 8.274 | 21.2191 | 2.926 | 654 | 48.248.2 | 0.22 | 1.110 | 2020 | 1.816 | 3.632 | 5050 | 3.733 | 1.715 | 5.348 | 0.76 | 1.312 | 1.211 | 2.623 | 2.321 | 0.33 | 0.44 | 12.3111 | |||
| 4 szezon |
|
Vasas Akadémia | 30 | 5 | 2.469 | 13387 | 0.824 | 1.750 | 49.148 | 0.14 | 0.823 | 17.817.4 | 0.39 | 0.823 | 40.339.1 | 1.854 | 0.411 | 2.265 | 0.616 | 0.822 | 0.824 | 0.822 | 1.132 | 01 | 0.27 | 4.3124 | ||||
| 1 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 9 | 4 | 8.274 | 21.2191 | 2.926 | 654 | 48.248.2 | 0.22 | 1.110 | 2020 | 1.816 | 3.632 | 5050 | 3.733 | 1.715 | 5.348 | 0.76 | 1.312 | 1.211 | 2.623 | 2.321 | 0.33 | 0.44 | 12.3111 | ||||
| Összesítés | 39 | 9 | 3.6143 | 14.6578 | 1.350 | 2.6104 | 48.748.1 | 0.26 | 0.833 | 18.418.2 | 0.625 | 1.455 | 45.445.5 | 2.287 | 0.726 | 2.8113 | 0.622 | 0.934 | 0.935 | 1.145 | 1.353 | 0.14 | 0.311 | 5.9235 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 1 | 0 | 44 | 33 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 66 | |||
| 2021/2022 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 13 | 2 | 1.925 | 11.9155 | 0.68 | 1.317 | 47.147.1 | 0.22 | 0.68 | 2525 | 0.23 | 0.79 | 33.333.3 | 1.418 | 0.11 | 1.519 | 0.45 | 0.68 | 0.810 | 0.79 | 0.57 | 0.11 | 0.22 | 2.837 | |||
| 2022/2023 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 34 | 27 | 4.2143 | 19.1648 | 1.550 | 2.690 | 55.655.6 | 0.310 | 0.931 | 32.332.3 | 0.413 | 0.826 | 5050 | 2.584 | 0.517 | 3101 | 0.930 | 1.136 | 1.757 | 0.931 | 1.448 | 0.27 | 0.26 | 7.4250 | |||
| 2023/2024 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 26 | 3 | 3.899 | 13337 | 1.333 | 2.257 | 57.957.9 | 0.26 | 0.718 | 33.333.3 | 0.615 | 0.923 | 65.265.2 | 1.847 | 0.616 | 2.463 | 0.718 | 0.924 | 1.539 | 0.718 | 1.437 | 01 | 0.37 | 6.5168 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 31 | 1 | 2.579 | 10.2317 | 0.620 | 1.958 | 34.534.5 | 0.38 | 0.929 | 27.627.6 | 0.515 | 1.133 | 45.445.4 | 1.236 | 0.411 | 1.547 | 0.515 | 0.927 | 0.824 | 0.928 | 131 | 0.12 | 0.13 | 3.298 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 29 | 24 | 9.2267 | 23.9692 | 3.397 | 6.3184 | 52.752.7 | 0.39 | 1.132 | 28.128.1 | 1.646 | 2.778 | 5959 | 3.5101 | 2.162 | 5.6163 | 0.721 | 1.544 | 257 | 259 | 2.265 | 0.310 | 0.310 | 13.8399 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 6.720 | 17.753 | 2.37 | 4.714 | 5050 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 2.78 | 13 | 3.711 | 00 | 26 | 2.37 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 00 | 7.723 | |||
| 5 szezon |
|
Vasas Akadémia | 105 | 33 | 3.3350 | 11.41460 | 1.2113 | 2224 | 59.950.4 | 0.226 | 0.686 | 29.730.2 | 0.346 | 0.791 | 49.150.6 | 1.4185 | 0.345 | 1.7230 | 0.568 | 0.795 | 0.9130 | 0.887 | 0.9123 | 0.312 | 0.118 | 5.2559 | ||||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 32 | 27 | 7.9287 | 20.8745 | 2.8104 | 5.5198 | 51.652.5 | 0.310 | 0.934 | 36.329.4 | 1.349 | 2.786 | 48.357 | 3.1109 | 1.665 | 4.6174 | 0.421 | 1.850 | 2.164 | 1.964 | 270 | 0.311 | 0.210 | 10.7422 | ||||
| Összesítés | 137 | 60 | 4.6637 | 14.12205 | 1.7217 | 3422 | 55.551.4 | 0.236 | 0.7120 | 32.130 | 0.695 | 1.3177 | 48.653.7 | 1.9294 | 0.7110 | 2.5404 | 0.589 | 1145 | 1.3194 | 1.1151 | 1.2193 | 0.323 | 0.128 | 6.7981 | ||||||