| Box score | Tippmix Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 22 | 22 | 15.3 | 32.8 | 2.7 | 5.2 | 52.6 | 2.5 | 6 | 40.9 | 2.5 | 2.6 | 96.5 | 3.4 | 0.4 | 3.8 | 0.6 | 1.7 | 3 | 3.8 | 3.5 | 0 | 0.2 | 19.2 | |||||||||
| Total | 22 | 22 | 337 | 721 | 60 | 114 | 52.6 | 54 | 132 | 40.9 | 55 | 57 | 96.5 | 74 | 9 | 83 | 14 | 38 | 65 | 83 | 77 | 1 | 5 | 423 | |||||||||
| 40 perc | 22 | 22 | 18.7 | 40 | 3.3 | 6.3 | 52.6 | 3 | 7.3 | 40.9 | 3.1 | 3.2 | 96.5 | 4.1 | 0.5 | 4.6 | 0.8 | 2.1 | 3.6 | 4.6 | 4.3 | 0.1 | 0.3 | 23.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 22 | 22 | 337 | 722 | 128 | 107.73 | 20.27 | 63.35 | 57.32 | 20.21 | 304 | 1.11 |
| Dobástérkép | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 37/61 | 60.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/8 | 37.5% |
| • Közeli 2 pontos közép | 11/22 | 50% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 6/14 | 42.9% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/4 | 50% |
| • 3 pontos bal | 22/46 | 47.8% |
| • 3 pontos közép | 12/26 | 46.2% |
| • 3 pontos jobb | 16/49 | 32.7% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/7 | 28.6% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Tippmix Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A | 22 | 22 | 15.3337 | 32.8721 | 2.760 | 5.2114 | 52.652.6 | 2.554 | 6132 | 40.940.9 | 2.555 | 2.657 | 96.596.5 | 3.474 | 0.49 | 3.883 | 0.614 | 1.738 | 365 | 3.883 | 3.577 | 01 | 0.25 | 19.2423 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 22 | 22 | 15.3337 | 32.8721 | 2.760 | 5.2114 | 52.652.6 | 2.554 | 6132 | 40.940.9 | 2.555 | 2.657 | 96.596.5 | 3.474 | 0.49 | 3.883 | 0.614 | 1.738 | 365 | 3.883 | 3.577 | 01 | 0.25 | 19.2423 | ||||
| Összesítés | 22 | 22 | 15.3337 | 32.8721 | 2.760 | 5.2114 | 52.652.6 | 2.554 | 6132 | 40.940.9 | 2.555 | 2.657 | 96.596.5 | 3.474 | 0.49 | 3.883 | 0.614 | 1.738 | 365 | 3.883 | 3.577 | 01 | 0.25 | 19.2423 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kaposvári KK | Férfi A, Play-out | 1 | 0 | 1313 | 2020 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 66 | 33.333.3 | 55 | 66 | 83.383.3 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 1313 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 1 | 0 | 1313 | 2020 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 66 | 33.333.3 | 55 | 66 | 83.383.3 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 1313 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 1313 | 2020 | 11 | 33 | 33.333.3 | 22 | 66 | 33.333.3 | 55 | 66 | 83.383.3 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 22 | 33 | 22 | 00 | 00 | 1313 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Kaposvári KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 23 | 22 | 15.2350 | 32.2741 | 2.761 | 5.1117 | 52.152.1 | 2.456 | 6138 | 40.640.6 | 2.660 | 2.763 | 95.295.2 | 3.375 | 0.410 | 3.785 | 0.614 | 1.738 | 2.967 | 3.786 | 3.479 | 01 | 0.25 | 19436 | |||
| 1 szezon |
|
Kaposvári KK | 23 | 22 | 15.2350 | 32.2741 | 2.761 | 5.1117 | 52.152.1 | 2.456 | 6138 | 40.640.6 | 2.660 | 2.763 | 95.295.2 | 3.375 | 0.410 | 3.785 | 0.614 | 1.738 | 2.967 | 3.786 | 3.479 | 01 | 0.25 | 19436 | ||||
| Összesítés | 23 | 22 | 15.2350 | 32.2741 | 2.761 | 5.1117 | 52.152.1 | 2.456 | 6138 | 40.640.6 | 2.660 | 2.763 | 95.295.2 | 3.375 | 0.410 | 3.785 | 0.614 | 1.738 | 2.967 | 3.786 | 3.479 | 01 | 0.25 | 19436 | ||||||