| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 19.7 | 34.8 | 5.3 | 10.3 | 51.6 | 1.2 | 4.2 | 28 | 5.5 | 6.8 | 80.5 | 3.2 | 0.5 | 3.7 | 2.5 | 3.2 | 3.5 | 7.5 | 5.8 | 0.2 | 0.2 | 26.8 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 118 | 209 | 32 | 62 | 51.6 | 7 | 25 | 28 | 33 | 41 | 80.5 | 19 | 3 | 22 | 15 | 19 | 21 | 45 | 35 | 1 | 1 | 161 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 22.6 | 40 | 6.1 | 11.9 | 51.6 | 1.3 | 4.8 | 28 | 6.3 | 7.8 | 80.5 | 3.6 | 0.6 | 4.2 | 2.9 | 3.6 | 4 | 8.6 | 6.7 | 0.2 | 0.2 | 30.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 52/95 | 54.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 3/12 | 25% |
| • Közeli 2 pontos közép | 8/25 | 32% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/12 | 16.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 4/10 | 40% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/19 | 15.8% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/9 | 11.1% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/4 | 25% |
| • 3 pontos bal | 6/12 | 50% |
| • 3 pontos közép | 3/7 | 42.9% |
| • 3 pontos jobb | 2/19 | 10.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 03. 19. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 65 –68 | * | 21 | 35 | 7 | 13 | 53.8 | 0 | 2 | 0 | 7 | 9 | 77.8 | 7 | 0 | 7 | 3 | 6 | 4 | 8 | 2 | 0 | 0 | 25 | |||
| 2 | 2022. 03. 26. |
|
VBW CEKK Cegléd | 92 –80 | * | 22 | 38 | 3 | 7 | 42.9 | 3 | 7 | 42.9 | 7 | 10 | 70 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 7 | 8 | 0 | 0 | 27 | |||
| 3 | 2022. 04. 01. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 74 –65 | * | 17 | 35 | 4 | 9 | 44.4 | 2 | 5 | 40 | 3 | 4 | 75 | 3 | 0 | 3 | 4 | 2 | 4 | 8 | 9 | 0 | 0 | 30 | |||
| 4 | 2022. 04. 09. |
|
ELTE BEAC Újbuda | 76 –92 | * | 24 | 36 | 6 | 13 | 46.2 | 1 | 4 | 25 | 9 | 10 | 90 | 4 | 2 | 6 | 3 | 1 | 3 | 8 | 4 | 1 | 1 | 34 | |||
| 5 | 2022. 04. 16. |
|
VBW CEKK Cegléd | 73 –71 | * | 20 | 32 | 7 | 10 | 70 | 1 | 4 | 25 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 4 | 4 | 4 | 7 | 9 | 0 | 0 | 33 | |||
| 6 | 2022. 04. 23. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 76 –70 | * | 14 | 33 | 5 | 10 | 50 | 0 | 3 | 0 | 4 | 4 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5 | 4 | 7 | 3 | 0 | 0 | 12 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
PINKK Pécsi 424 | Tippmix Női NB I. A | 18 | 17 | 14.1254 | 30.6550 | 4.174 | 10.3185 | 4040 | 0.712 | 2.444 | 27.327.3 | 3.970 | 5.9107 | 65.465.4 | 2.749 | 0.610 | 3.359 | 1.628 | 3.257 | 2.850 | 5.8104 | 4.480 | 0.11 | 0.47 | 16.1289 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK Pécsi 424 | 18 | 17 | 14.1254 | 30.6550 | 4.174 | 10.3185 | 4040 | 0.712 | 2.444 | 27.327.3 | 3.970 | 5.9107 | 65.465.4 | 2.749 | 0.610 | 3.359 | 1.628 | 3.257 | 2.850 | 5.8104 | 4.480 | 0.11 | 0.47 | 16.1289 | ||||
| Összesítés | 18 | 17 | 14.1254 | 30.6550 | 4.174 | 10.3185 | 4040 | 0.712 | 2.444 | 27.327.3 | 3.970 | 5.9107 | 65.465.4 | 2.749 | 0.610 | 3.359 | 1.628 | 3.257 | 2.850 | 5.8104 | 4.480 | 0.11 | 0.47 | 16.1289 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
PINKK Pécsi 424 | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 19.7118 | 34.8209 | 5.332 | 10.362 | 51.651.6 | 1.27 | 4.225 | 2828 | 5.533 | 6.841 | 80.580.5 | 3.219 | 0.53 | 3.722 | 2.515 | 3.219 | 3.521 | 7.545 | 5.835 | 0.21 | 0.21 | 26.8161 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK Pécsi 424 | 6 | 6 | 19.7118 | 34.8209 | 5.332 | 10.362 | 51.651.6 | 1.27 | 4.225 | 2828 | 5.533 | 6.841 | 80.580.5 | 3.219 | 0.53 | 3.722 | 2.515 | 3.219 | 3.521 | 7.545 | 5.835 | 0.21 | 0.21 | 26.8161 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 19.7118 | 34.8209 | 5.332 | 10.362 | 51.651.6 | 1.27 | 4.225 | 2828 | 5.533 | 6.841 | 80.580.5 | 3.219 | 0.53 | 3.722 | 2.515 | 3.219 | 3.521 | 7.545 | 5.835 | 0.21 | 0.21 | 26.8161 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
PINKK Pécsi 424 | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-out | 24 | 23 | 15.5372 | 31.6759 | 4.4106 | 10.3247 | 42.942.9 | 0.819 | 2.969 | 27.627.6 | 4.3103 | 6.2148 | 69.669.6 | 2.868 | 0.513 | 3.481 | 1.843 | 3.276 | 371 | 6.2149 | 4.8115 | 0.12 | 0.38 | 18.8450 | |||
| 1 szezon |
|
PINKK Pécsi 424 | 24 | 23 | 15.5372 | 31.6759 | 4.4106 | 10.3247 | 42.942.9 | 0.819 | 2.969 | 27.627.6 | 4.3103 | 6.2148 | 69.669.6 | 2.868 | 0.513 | 3.481 | 1.843 | 3.276 | 371 | 6.2149 | 4.8115 | 0.12 | 0.38 | 18.8450 | ||||
| Összesítés | 24 | 23 | 15.5372 | 31.6759 | 4.4106 | 10.3247 | 42.942.9 | 0.819 | 2.969 | 27.627.6 | 4.3103 | 6.2148 | 69.669.6 | 2.868 | 0.513 | 3.481 | 1.843 | 3.276 | 371 | 6.2149 | 4.8115 | 0.12 | 0.38 | 18.8450 | ||||||