| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 4 | 8.6 | 19.8 | 0.8 | 1.8 | 42.9 | 2 | 4.1 | 48.5 | 1.1 | 1.3 | 90 | 2.9 | 0.3 | 3.1 | 0.8 | 1.3 | 3 | 1.6 | 0.9 | 0.3 | 0.3 | 10.8 | |||||||||
| Total | 8 | 4 | 69 | 158 | 6 | 14 | 42.9 | 16 | 33 | 48.5 | 9 | 10 | 90 | 23 | 2 | 25 | 6 | 10 | 24 | 13 | 7 | 2 | 2 | 86 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 4 | 17.5 | 40 | 1.5 | 3.5 | 42.9 | 4.1 | 8.4 | 48.5 | 2.3 | 2.5 | 90 | 5.8 | 0.5 | 6.3 | 1.5 | 2.5 | 6.1 | 3.3 | 1.8 | 0.5 | 0.5 | 21.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 7 | 4 | 69 | 173 | 100.05 | 91.86 | 8.19 | 66.35 | 63.83 | 18.84 | 62 | 1.11 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 28/53 | 52.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Közeli 2 pontos közép | 6/11 | 54.5% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 4/4 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 3/3 | 100% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal sarok | 5/11 | 45.5% |
| • 3 pontos bal | 11/31 | 35.5% |
| • 3 pontos közép | 5/10 | 50% |
| • 3 pontos jobb | 22/61 | 36.1% |
| • 3 pontos jobb sarok | 7/16 | 43.8% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
NKE-FCSM Csata | Női NB I. A | 21 | 17 | 13.2278 | 30.4639 | 2.757 | 5.2109 | 52.352.3 | 2.246 | 5.2110 | 41.841.8 | 1.226 | 1.430 | 86.686.6 | 362 | 0.715 | 3.777 | 1.225 | 2.348 | 3.165 | 1.837 | 2.654 | 0.24 | 0.25 | 14.6307 | |||
| 2020/2021 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 17 | 7 | 9.3158 | 21.4364 | 1.830 | 3.661 | 49.249.2 | 1.628 | 4.475 | 37.337.3 | 0.814 | 0.916 | 87.687.6 | 2.949 | 0.47 | 3.356 | 0.916 | 1.627 | 2.339 | 1.118 | 1.933 | 0.23 | 0.35 | 10.4177 | |||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 21 | 8 | 9.2194 | 23.4492 | 1.838 | 3.267 | 56.756.7 | 1.634 | 4.696 | 35.435.4 | 0.816 | 0.817 | 94.194.1 | 362 | 0.714 | 3.676 | 1.735 | 1.735 | 3.778 | 1.123 | 2.145 | 0.13 | 0.13 | 11.9249 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 21 | 20 | 10.1212 | 22.1464 | 1.430 | 2.858 | 51.751.7 | 2.246 | 6126 | 36.536.5 | 0.714 | 0.816 | 87.587.5 | 2.961 | 0.37 | 3.268 | 1.124 | 1.634 | 2.348 | 0.918 | 1.735 | 0.12 | 0.13 | 10.2215 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 20 | 19 | 11.6232 | 23.6471 | 2.549 | 4.794 | 52.152.1 | 1.733 | 4.998 | 33.733.7 | 1.835 | 2.244 | 79.579.5 | 480 | 0.714 | 4.794 | 1.224 | 1.836 | 2.142 | 2.549 | 2.652 | 0.36 | 0.24 | 15.1302 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 1236 | 25.376 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 2.78 | 5.316 | 5050 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 39 | 1.75 | 4.714 | 26 | 26 | 1.34 | 0.72 | 6.319 | 00 | 00 | 1957 | |||
| 1 szezon |
|
NKE-FCSM Csata | 21 | 17 | 13.2278 | 30.4639 | 2.757 | 5.2109 | 52.352.3 | 2.246 | 5.2110 | 41.841.8 | 1.226 | 1.430 | 86.686.6 | 362 | 0.715 | 3.777 | 1.225 | 2.348 | 3.165 | 1.837 | 2.654 | 0.24 | 0.25 | 14.6307 | ||||
| 2 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 38 | 15 | 9.3352 | 22.4856 | 1.868 | 3.4128 | 52.753.1 | 1.662 | 4.5171 | 36.436.3 | 0.830 | 0.933 | 90.690.9 | 2.9111 | 0.521 | 3.5132 | 1.351 | 1.662 | 3117 | 1.141 | 278 | 0.26 | 0.28 | 11.1426 | ||||
| 3 szezon |
|
Sopron Basket | 44 | 42 | 11.2480 | 23.71011 | 1.783 | 3.6162 | 48.351.2 | 2.287 | 5.4240 | 40.136.2 | 1.353 | 1.464 | 87.382.8 | 3.3150 | 0.926 | 4.2176 | 1.454 | 1.876 | 1.994 | 1.369 | 3.5106 | 0.18 | 0.17 | 14.8574 | ||||
| Összesítés | 103 | 74 | 10.91110 | 24.42506 | 1.9208 | 3.8399 | 50.552.1 | 2195 | 5.1521 | 39.337.4 | 1.1109 | 1.2127 | 87.985.8 | 3.1323 | 0.762 | 3.9385 | 1.4130 | 1.8186 | 2.5276 | 1.3147 | 2.9238 | 0.218 | 0.220 | 13.51307 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 8 | 6 | 1080 | 26.6213 | 1.19 | 3.326 | 34.634.6 | 2.419 | 5.443 | 44.244.2 | 0.65 | 0.65 | 100100 | 2.419 | 0.65 | 324 | 1.512 | 1.310 | 3.125 | 0.97 | 1.613 | 0.32 | 0.54 | 10.987 | |||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 7 | 4 | 9.969 | 22.6158 | 0.96 | 214 | 42.942.9 | 2.316 | 4.733 | 48.548.5 | 1.39 | 1.410 | 9090 | 3.323 | 0.32 | 3.625 | 0.96 | 1.410 | 3.424 | 1.913 | 17 | 0.32 | 0.32 | 12.386 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 10 | 10 | 11.1111 | 28.5285 | 1.515 | 440 | 37.537.5 | 2.222 | 4.444 | 5050 | 1.515 | 1.717 | 88.288.2 | 3.535 | 110 | 4.545 | 110 | 0.77 | 2.626 | 1.717 | 1.414 | 0.22 | 0.33 | 14.3143 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport, Play-off | 7 | 7 | 9.466 | 26.7187 | 214 | 4.129 | 48.348.3 | 1.611 | 5.136 | 30.530.5 | 0.75 | 0.96 | 83.383.3 | 4.632 | 0.43 | 535 | 0.75 | 2.316 | 3.323 | 1.39 | 321 | 0.11 | 00 | 11.480 | |||
| 2 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 15 | 10 | 9.9149 | 24.6371 | 115 | 2.640 | 37.837.5 | 2.335 | 576 | 46.246.1 | 114 | 115 | 9393.3 | 2.842 | 0.57 | 3.349 | 1.218 | 1.320 | 3.349 | 1.420 | 1.320 | 0.34 | 0.46 | 11.6173 | ||||
| 2 szezon |
|
Sopron Basket | 17 | 17 | 10.3177 | 27.6472 | 1.829 | 4.169 | 4342 | 1.933 | 4.880 | 39.541.2 | 1.120 | 1.323 | 86.687 | 467 | 0.713 | 4.880 | 0.915 | 1.523 | 2.949 | 1.526 | 2.235 | 0.23 | 0.23 | 12.9223 | ||||
| Összesítés | 32 | 27 | 10.1326 | 26.1843 | 1.444 | 3.3109 | 40.940.4 | 2.168 | 4.9156 | 4343.6 | 134 | 1.238 | 89.589.5 | 3.4109 | 0.620 | 4129 | 133 | 1.443 | 3.198 | 1.446 | 1.855 | 0.27 | 0.39 | 12.2396 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
NKE-FCSM Csata | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 1313 | 3131 | 11 | 66 | 16.716.7 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 00 | 55 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 11 | 1111 | |||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Magyar Kupa, Női | 3 | 1 | 1133 | 2781 | 13 | 39 | 33.333.3 | 39 | 7.723 | 39.139.1 | 00 | 00 | 00 | 4.313 | 1.75 | 618 | 26 | 1.75 | 2.78 | 13 | 1.34 | 00 | 00 | 1339 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 1818 | 3434 | 11 | 22 | 5050 | 44 | 88 | 5050 | 44 | 44 | 100100 | 88 | 00 | 88 | 11 | 11 | 33 | 22 | 11 | 11 | 00 | 2525 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 3 | 3 | 14.343 | 26.379 | 0.31 | 2.78 | 12.512.5 | 412 | 618 | 66.766.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 4.714 | 13 | 5.717 | 0.72 | 1.75 | 2.78 | 1.75 | 2.37 | 00 | 0.31 | 18.355 | |||
| 1 szezon |
|
NKE-FCSM Csata | 1 | 1 | 1313 | 3131 | 11 | 66 | 16.716.7 | 33 | 77 | 42.942.9 | 22 | 22 | 100100 | 55 | 00 | 55 | 11 | 11 | 11 | 11 | 11 | 00 | 11 | 1111 | ||||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 3 | 1 | 1133 | 2781 | 13 | 39 | 33.333.3 | 39 | 7.723 | 39.139.1 | 00 | 00 | 00 | 4.313 | 1.75 | 618 | 26 | 1.75 | 2.78 | 13 | 1.34 | 00 | 00 | 1339 | ||||
| 2 szezon |
|
Sopron Basket | 4 | 4 | 16.261 | 30.2113 | 0.72 | 2.310 | 28.620 | 416 | 726 | 57.161.5 | 2.89 | 310 | 94.590 | 6.322 | 0.53 | 6.825 | 0.83 | 1.36 | 2.811 | 1.87 | 1.78 | 0.51 | 0.21 | 21.780 | ||||
| Összesítés | 8 | 6 | 14.1107 | 29.6225 | 0.86 | 3.425 | 24.424 | 3.528 | 7.256 | 48.850 | 1.911 | 212 | 95.891.7 | 5.540 | 0.78 | 6.248 | 1.210 | 1.312 | 2.320 | 1.411 | 1.413 | 0.31 | 0.32 | 16.8130 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
NKE-FCSM Csata | Női NB I. A / Magyar Kupa, Női | 22 | 18 | 13.2291 | 30.5670 | 2.658 | 5.2115 | 50.450.4 | 2.249 | 5.3117 | 41.941.9 | 1.328 | 1.532 | 87.587.5 | 367 | 0.715 | 3.782 | 1.226 | 2.249 | 366 | 1.738 | 2.555 | 0.24 | 0.36 | 14.5318 | |||
| 2020/2021 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 25 | 13 | 9.5238 | 23.1577 | 1.639 | 3.587 | 44.844.8 | 1.947 | 4.7118 | 39.839.8 | 0.819 | 0.821 | 90.590.5 | 2.768 | 0.512 | 3.280 | 1.128 | 1.537 | 2.664 | 125 | 1.846 | 0.25 | 0.49 | 10.6264 | |||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 31 | 13 | 9.5296 | 23.6731 | 1.547 | 2.990 | 52.252.2 | 1.959 | 4.9152 | 38.838.8 | 0.825 | 0.927 | 92.692.6 | 3.298 | 0.721 | 3.8119 | 1.547 | 1.650 | 3.5110 | 1.339 | 1.856 | 0.25 | 0.25 | 12.1374 | |||
| 2024/2025 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 32 | 31 | 10.7341 | 24.5783 | 1.446 | 3.1100 | 4646 | 2.272 | 5.6178 | 40.440.4 | 133 | 1.237 | 89.289.2 | 3.3104 | 0.517 | 3.8121 | 1.135 | 1.342 | 2.477 | 1.237 | 1.650 | 0.25 | 0.26 | 12383 | |||
| 2025/2026 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 30 | 29 | 11.4341 | 24.6737 | 2.164 | 4.4131 | 48.948.9 | 1.956 | 5.1152 | 36.836.8 | 1.545 | 1.956 | 80.480.4 | 4.2126 | 0.720 | 4.9146 | 131 | 1.957 | 2.473 | 2.163 | 2.780 | 0.27 | 0.25 | 14.6437 | |||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 1236 | 25.376 | 1.34 | 3.310 | 4040 | 2.78 | 5.316 | 5050 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 39 | 1.75 | 4.714 | 26 | 26 | 1.34 | 0.72 | 6.319 | 00 | 00 | 1957 | |||
| 1 szezon |
|
NKE-FCSM Csata | 22 | 18 | 13.2291 | 30.5670 | 2.658 | 5.2115 | 50.450.4 | 2.249 | 5.3117 | 41.941.9 | 1.328 | 1.532 | 87.587.5 | 367 | 0.715 | 3.782 | 1.226 | 2.249 | 366 | 1.738 | 2.555 | 0.24 | 0.36 | 14.5318 | ||||
| 2 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 56 | 26 | 9.5534 | 23.31308 | 1.586 | 3.2177 | 48.248.6 | 1.9106 | 4.8270 | 39.339.3 | 0.844 | 0.948 | 91.691.7 | 2.9166 | 0.633 | 3.5199 | 1.375 | 1.587 | 3.1174 | 1.164 | 1.8102 | 0.210 | 0.314 | 11.3638 | ||||
| 3 szezon |
|
Sopron Basket | 65 | 63 | 11.3718 | 24.81596 | 1.6114 | 3.6241 | 45.347.3 | 2.3136 | 5.3346 | 42.539.3 | 1.382 | 1.597 | 88.784.5 | 3.5239 | 142 | 4.4281 | 1.472 | 1.7105 | 2.1154 | 1.3102 | 3.5149 | 0.112 | 0.111 | 15.2877 | ||||
| Összesítés | 143 | 107 | 11.11543 | 25.23574 | 1.8258 | 3.7533 | 47.348.4 | 2.1291 | 5.2733 | 41.439.7 | 1.1154 | 1.3177 | 89.187 | 3.2472 | 0.890 | 4562 | 1.3173 | 1.8241 | 2.5394 | 1.3204 | 2.8306 | 0.226 | 0.231 | 13.81833 | ||||||