| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 8 | 20.5 | 30.3 | 7 | 11.6 | 60.2 | 0.6 | 1.9 | 33.3 | 4.6 | 6 | 77.1 | 4.8 | 1.9 | 6.6 | 0.8 | 2.1 | 2.4 | 7.3 | 0.9 | 1.4 | 0.4 | 28 | |||||||||
| Total | 8 | 8 | 164 | 242 | 56 | 93 | 60.2 | 5 | 15 | 33.3 | 37 | 48 | 77.1 | 38 | 15 | 53 | 6 | 17 | 19 | 58 | 7 | 11 | 3 | 224 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 8 | 27.1 | 40 | 9.3 | 15.4 | 60.2 | 0.8 | 2.5 | 33.3 | 6.1 | 7.9 | 77.1 | 6.3 | 2.5 | 8.8 | 1 | 2.8 | 3.1 | 9.6 | 1.2 | 1.8 | 0.5 | 37 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 8 | 164 | 252 | 109.87 | 85.15 | 24.72 | 64.06 | 58.8 | 29.12 | 145 | 1.13 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 124/194 | 63.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 4/11 | 36.4% |
| • Közeli 2 pontos közép | 8/18 | 44.4% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 5/12 | 41.7% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/4 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 3/5 | 60% |
| • 3 pontos közép | 4/13 | 30.8% |
| • 3 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 13 | 12 | 17.8231 | 24312 | 6.990 | 11.8153 | 58.858.8 | 0.22 | 0.68 | 2525 | 3.545 | 4.660 | 7575 | 4.862 | 1.925 | 6.787 | 226 | 1.216 | 2.229 | 3.850 | 1.317 | 0.68 | 0.34 | 24.5319 | |||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 13 | 12 | 17.8231 | 24312 | 6.990 | 11.8153 | 58.858.8 | 0.22 | 0.68 | 2525 | 3.545 | 4.660 | 7575 | 4.862 | 1.925 | 6.787 | 226 | 1.216 | 2.229 | 3.850 | 1.317 | 0.68 | 0.34 | 24.5319 | ||||
| Összesítés | 13 | 12 | 17.8231 | 24312 | 6.990 | 11.8153 | 58.858.8 | 0.22 | 0.68 | 2525 | 3.545 | 4.660 | 7575 | 4.862 | 1.925 | 6.787 | 226 | 1.216 | 2.229 | 3.850 | 1.317 | 0.68 | 0.34 | 24.5319 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 8 | 8 | 20.5164 | 30.3242 | 756 | 11.693 | 60.260.2 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 4.637 | 648 | 77.177.1 | 4.838 | 1.915 | 6.653 | 0.86 | 2.117 | 2.419 | 7.358 | 0.97 | 1.411 | 0.43 | 28224 | |||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 8 | 8 | 20.5164 | 30.3242 | 756 | 11.693 | 60.260.2 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 4.637 | 648 | 77.177.1 | 4.838 | 1.915 | 6.653 | 0.86 | 2.117 | 2.419 | 7.358 | 0.97 | 1.411 | 0.43 | 28224 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 20.5164 | 30.3242 | 756 | 11.693 | 60.260.2 | 0.65 | 1.915 | 33.333.3 | 4.637 | 648 | 77.177.1 | 4.838 | 1.915 | 6.653 | 0.86 | 2.117 | 2.419 | 7.358 | 0.97 | 1.411 | 0.43 | 28224 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Magyar Kupa, Női | 3 | 1 | 21.364 | 24.373 | 8.325 | 1339 | 64.164.1 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 5.717 | 4.714 | 10.331 | 1.34 | 26 | 0.72 | 412 | 0.31 | 00 | 0.72 | 29.388 | |||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 3 | 1 | 21.364 | 24.373 | 8.325 | 1339 | 64.164.1 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 5.717 | 4.714 | 10.331 | 1.34 | 26 | 0.72 | 412 | 0.31 | 00 | 0.72 | 29.388 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 21.364 | 24.373 | 8.325 | 1339 | 64.164.1 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 3.711 | 4.313 | 84.684.6 | 5.717 | 4.714 | 10.331 | 1.34 | 26 | 0.72 | 412 | 0.31 | 00 | 0.72 | 29.388 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 24 | 21 | 19.1459 | 26.1627 | 7.1171 | 11.9285 | 6060 | 0.38 | 1.126 | 30.830.8 | 3.993 | 5121 | 76.976.9 | 4.9117 | 2.354 | 7.1171 | 1.536 | 1.639 | 2.150 | 5120 | 125 | 0.819 | 0.49 | 26.3631 | |||
| 1 szezon |
|
KSC-Szekszárd | 24 | 21 | 19.1459 | 26.1627 | 7.1171 | 11.9285 | 6060 | 0.38 | 1.126 | 30.830.8 | 3.993 | 5121 | 76.976.9 | 4.9117 | 2.354 | 7.1171 | 1.536 | 1.639 | 2.150 | 5120 | 125 | 0.819 | 0.49 | 26.3631 | ||||
| Összesítés | 24 | 21 | 19.1459 | 26.1627 | 7.1171 | 11.9285 | 6060 | 0.38 | 1.126 | 30.830.8 | 3.993 | 5121 | 76.976.9 | 4.9117 | 2.354 | 7.1171 | 1.536 | 1.639 | 2.150 | 5120 | 125 | 0.819 | 0.49 | 26.3631 | ||||||