| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 8 | 0 | 0 | 1.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | 0 | 0.1 | 0 | 0 | 0.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.1 | |||||||||
| Total | 8 | 0 | 0 | 11 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | |||||||||
| 40 perc | 8 | 0 | 0 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 3.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 0 | 0 | 36 | 0 | 112.57 | -112.57 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 4/8 | 50% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/7 | 0% |
| • 3 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 2/2 | 100% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A | 3 | 0 | 26 | 5.717 | 0.31 | 1.75 | 2020 | 0.31 | 13 | 33.333.3 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.34 | 00 | 0.31 | 0.72 | 0.72 | 00 | 13 | 2.78 | |||
| 2019/2020 |
|
AKSC Szekszárd II. | Női Amatőr NB I. Zöld | 4 | 6 | 9.839 | 17.570 | 2.39 | 6.325 | 3636 | 0.83 | 1.35 | 6060 | 312 | 3.815 | 8080 | 1.56 | 2.39 | 3.815 | 2.39 | 0.52 | 2.39 | 312 | 14 | 0.31 | 0.31 | 14.357 | |||
| 2020/2021 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 10 | 0 | 1.313 | 3.939 | 0.44 | 0.88 | 5050 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.22 | 0.11 | 0.33 | 0.22 | 0.22 | 0.66 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.414 | |||
| 2020/2021 |
|
Szekszárd | Női Amatőr NB I. Piros | 28 | 14 | 10.9306 | 27.1759 | 3.599 | 6.4179 | 55.355.3 | 0.821 | 2.980 | 26.326.3 | 1.645 | 2.159 | 76.376.3 | 3.393 | 2.262 | 5.5155 | 2.674 | 1.849 | 2.466 | 256 | 1.438 | 0.616 | 0.514 | 15.8443 | |||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 18 | 0 | 1.833 | 7.2129 | 0.36 | 0.611 | 54.554.5 | 0.23 | 0.814 | 21.521.5 | 0.712 | 118 | 66.766.7 | 0.35 | 0.23 | 0.48 | 0.48 | 0.47 | 1.221 | 0.917 | 0.610 | 0.12 | 00 | 2.749 | |||
| 2021/2022 |
|
Szekszárd | Női Amatőr NB I. Piros | 14 | 14 | 14.5203 | 29.9418 | 4.360 | 9.5133 | 45.145.1 | 1.318 | 5.172 | 2525 | 2.129 | 3.549 | 59.259.2 | 5.273 | 1.521 | 6.794 | 3.245 | 3.245 | 2.332 | 5.172 | 342 | 0.34 | 0.68 | 19.1268 | |||
| 2022/2023 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 13 | 2 | 3.140 | 10.1131 | 0.912 | 226 | 46.246.2 | 0.23 | 0.912 | 2525 | 0.57 | 0.810 | 7070 | 0.45 | 0.57 | 0.912 | 0.811 | 0.810 | 1.925 | 0.810 | 1.215 | 0.11 | 0.22 | 4.153 | |||
| 2023/2024 |
|
TARR KSC Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 12 | 8 | 2.327 | 8.7104 | 0.67 | 1.316 | 43.743.7 | 0.11 | 0.67 | 14.214.2 | 0.810 | 1.113 | 76.976.9 | 0.56 | 0.45 | 0.911 | 0.45 | 0.45 | 1.619 | 1.417 | 0.11 | 00 | 0.11 | 3.238 | |||
| 2024/2025 |
|
TARR KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 21 | 15 | 5.5115 | 17.8373 | 1.838 | 3.471 | 53.553.5 | 0.37 | 1.633 | 21.221.2 | 0.918 | 1.429 | 62.162.1 | 121 | 1.532 | 2.553 | 1.633 | 1.123 | 2.247 | 241 | 1.123 | 0.12 | 0.48 | 8.3174 | |||
| 2025/2026 |
|
TARR KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 17 | 13 | 10.5179 | 25.5433 | 3.153 | 5.491 | 58.258.2 | 0.814 | 3.152 | 26.926.9 | 1.831 | 351 | 60.860.8 | 1.627 | 0.814 | 2.441 | 1.423 | 1.933 | 2.440 | 3.152 | 1.932 | 0.24 | 0.610 | 11.9202 | |||
| 2026/2027 |
|
KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 6 | 1 | 5.533 | 15.291 | 1.38 | 2.817 | 47.147.1 | 0.74 | 2.716 | 2525 | 0.85 | 16 | 83.383.3 | 0.32 | 16 | 1.38 | 1.38 | 0.74 | 2.213 | 212 | 16 | 00 | 0.32 | 6.841 | |||
| 8 szezon |
|
KSC Szekszárd | 100 | 39 | 4446 | 11.71317 | 1.1129 | 2.2245 | 49.152.7 | 0.334 | 1.3139 | 25.424.5 | 0.886 | 1.1131 | 66.965.6 | 0.669 | 0.668 | 1.1137 | 0.994 | 0.784 | 1.5172 | 1.4152 | 0.891 | 0.19 | 0.327 | 5.1579 | ||||
| 3 szezon |
|
Szekszárd | 46 | 34 | 11.7548 | 24.81247 | 3.4168 | 7.4337 | 45.549.9 | 0.942 | 3.1157 | 30.126.8 | 2.286 | 3.1123 | 71.469.9 | 3.3172 | 292 | 5.3264 | 2.7128 | 1.896 | 2.3107 | 3.4140 | 1.884 | 0.421 | 0.423 | 16.4768 | ||||
| Összesítés | 146 | 73 | 6.1994 | 15.32564 | 1.7297 | 3.6582 | 47.151 | 0.576 | 1.8296 | 27.625.7 | 1.2172 | 1.7254 | 69.167.7 | 1.3241 | 1160 | 2.3401 | 1.4222 | 1180 | 1.8279 | 1.9292 | 1.1175 | 0.130 | 0.450 | 8.21347 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 0 | 00 | 1.811 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | |||
| 2022/2023 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 3 | 0 | 0.31 | 3.711 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.31 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | -0-0 | |||
| 2023/2024 |
|
TARR KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
TARR KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 7 | 1 | 3.424 | 13.997 | 1.39 | 2.618 | 5050 | 0.32 | 2.316 | 12.512.5 | 00 | 0.64 | 00 | 0.32 | 0.75 | 17 | 0.96 | 0.64 | 2.316 | 1.611 | 0.75 | 0.11 | 0.64 | 3.323 | |||
| 2025/2026 |
|
TARR KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport, Play-off | 8 | 6 | 6.653 | 22176 | 1.613 | 3.931 | 41.941.9 | 0.43 | 1.613 | 23.123.1 | 2.318 | 3.427 | 66.766.7 | 1.19 | 1.512 | 2.621 | 0.86 | 1.411 | 3.125 | 2.822 | 18 | 0.32 | 0.43 | 864 | |||
| 5 szezon |
|
TARR KSC Szekszárd | 25 | 7 | 2.178 | 8.3295 | 0.622 | 1.450 | 42.944 | 0.15 | 0.830 | 15.616.7 | 0.519 | 0.933 | 5657.6 | 0.413 | 0.417 | 0.830 | 0.312 | 0.415 | 1.244 | 0.934 | 0.313 | 0.13 | 0.27 | 2.388 | ||||
| Összesítés | 25 | 7 | 2.178 | 8.3295 | 0.622 | 1.450 | 42.944 | 0.15 | 0.830 | 15.616.7 | 0.519 | 0.933 | 5657.6 | 0.413 | 0.417 | 0.830 | 0.312 | 0.415 | 1.244 | 0.934 | 0.313 | 0.13 | 0.27 | 2.388 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Szekszárd II | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 1326 | 2550 | 24 | 714 | 28.628.6 | 12 | 1.53 | 66.766.7 | 612 | 7.515 | 8080 | 48 | 36 | 714 | 24 | 24 | 2.55 | 510 | 24 | 0.51 | 1.53 | 20.541 | |||
| 2019/2020 |
|
KSC-Szekszárd | Magyar Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 36 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | |||
| 2020/2021 |
|
Szekszárd II | Hepp Kupa, Női | 4 | 1 | 11.847 | 23.895 | 3.514 | 6.325 | 5656 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 1.87 | 2.39 | 77.877.8 | 2.39 | 1.87 | 416 | 2.510 | 0.83 | 1.87 | 2.510 | 1.87 | 00 | 0.31 | 1664 | |||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Magyar Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 612 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 12 | 1.53 | 00 | 1.53 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 00 | -1-2 | |||
| 2021/2022 |
|
Szekszárd II | Hepp Kupa, Női | 4 | 4 | 936 | 30.5122 | 0.83 | 4.317 | 17.617.6 | 1.87 | 4.317 | 41.241.2 | 2.39 | 2.510 | 9090 | 4.518 | 1.56 | 624 | 1.87 | 0.52 | 3.313 | 3.514 | 2.39 | 00 | 0.31 | 15.863 | |||
| 2024/2025 |
|
KSC-Szekszárd | Magyar Kupa, Női | 1 | 0 | 88 | 1717 | 22 | 33 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 44 | 44 | 100100 | 00 | 11 | 11 | 33 | 00 | 00 | 55 | 11 | 00 | 11 | 1717 | |||
| 2025/2026 |
|
TARR KSC Szekszárd | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 3 | 3 | 6.319 | 20.361 | 13 | 4.313 | 23.123.1 | 13 | 39 | 33.333.3 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 13 | 1.34 | 2.37 | 1.75 | 13 | 3.711 | 3.310 | 0.72 | 00 | 0.31 | 7.723 | |||
| 3 szezon |
|
Szekszárd II | 10 | 7 | 11.3109 | 26.4267 | 2.121 | 5.856 | 35.737.5 | 1.313 | 3.134 | 40.538.2 | 3.328 | 4.134 | 81.682.4 | 3.635 | 2.119 | 5.754 | 2.121 | 1.19 | 2.525 | 3.734 | 220 | 0.21 | 0.75 | 17.4168 | ||||
| 4 szezon |
|
TARR KSC Szekszárd | 8 | 3 | 3.627 | 11.696 | 0.85 | 217 | 38.329.4 | 0.33 | 0.910 | 28.630 | 1.38 | 1.711 | 8072.7 | 0.55 | 18 | 1.513 | 1.28 | 0.87 | 1.213 | 2.216 | 0.54 | 00 | 0.32 | 639 | ||||
| Összesítés | 18 | 10 | 6.9136 | 17.9363 | 1.326 | 3.673 | 36.535.6 | 0.716 | 1.844 | 37.336.4 | 2.236 | 2.745 | 81.180 | 1.840 | 1.427 | 3.367 | 1.629 | 0.916 | 1.738 | 2.850 | 1.224 | 0.11 | 0.57 | 10.9207 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
KSC-Szekszárd | Női NB I. A / Magyar Kupa, Női | 5 | 0 | 1.26 | 4.623 | 0.21 | 15 | 2020 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 0.21 | 0.42 | 49.949.9 | 0.42 | 0.21 | 0.63 | 0.84 | 0.21 | 0.42 | 0.42 | 0.42 | 00 | 0.63 | 1.89 | |||
| 2019/2020 |
|
AKSC Szekszárd II. | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 6 | 8 | 10.865 | 20120 | 2.213 | 6.539 | 33.333.3 | 0.85 | 1.38 | 62.562.5 | 424 | 530 | 8080 | 2.314 | 2.515 | 4.829 | 2.213 | 16 | 2.314 | 3.722 | 1.38 | 0.32 | 0.74 | 16.398 | |||
| 2020/2021 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A | 10 | 0 | 1.313 | 3.939 | 0.44 | 0.88 | 5050 | 0.11 | 0.22 | 5050 | 0.22 | 0.22 | 100100 | 0.22 | 0.11 | 0.33 | 0.22 | 0.22 | 0.66 | 0.11 | 0.22 | 00 | 0.11 | 1.414 | |||
| 2020/2021 |
|
Szekszárd | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 32 | 15 | 11353 | 26.7854 | 3.5113 | 6.4204 | 55.455.4 | 0.825 | 2.994 | 26.626.6 | 1.652 | 2.168 | 76.576.5 | 3.2102 | 2.269 | 5.3171 | 2.684 | 1.652 | 2.373 | 2.166 | 1.445 | 0.516 | 0.515 | 15.8507 | |||
| 2021/2022 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 26 | 0 | 1.333 | 5.8152 | 0.26 | 0.512 | 5050 | 0.13 | 0.615 | 2020 | 0.512 | 0.820 | 6060 | 0.37 | 0.25 | 0.512 | 0.38 | 0.410 | 0.923 | 0.718 | 0.411 | 0.12 | 00 | 1.848 | |||
| 2021/2022 |
|
Szekszárd | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 18 | 18 | 13.3239 | 30540 | 3.563 | 8.3150 | 4242 | 1.425 | 4.989 | 28.128.1 | 2.138 | 3.359 | 64.464.4 | 5.191 | 1.527 | 6.6118 | 2.952 | 2.647 | 2.545 | 4.886 | 2.851 | 0.24 | 0.59 | 18.4331 | |||
| 2022/2023 |
|
KSC-Szekszárd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 16 | 2 | 2.641 | 8.9142 | 0.712 | 1.727 | 44.444.4 | 0.23 | 0.813 | 23.123.1 | 0.58 | 0.712 | 66.666.6 | 0.46 | 0.47 | 0.813 | 0.711 | 0.610 | 1.727 | 0.711 | 0.915 | 0.11 | 0.12 | 3.353 | |||
| 2023/2024 |
|
TARR KSC Szekszárd | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 13 | 8 | 2.127 | 8104 | 0.57 | 1.216 | 43.743.7 | 0.11 | 0.57 | 14.214.2 | 0.810 | 113 | 76.976.9 | 0.56 | 0.45 | 0.811 | 0.45 | 0.45 | 1.519 | 1.317 | 0.11 | 00 | 0.11 | 2.938 | |||
| 2024/2025 |
|
TARR KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 29 | 16 | 5.1147 | 16.8487 | 1.749 | 3.292 | 53.353.3 | 0.39 | 1.749 | 18.418.4 | 0.822 | 1.337 | 59.559.5 | 0.823 | 1.338 | 2.161 | 1.442 | 0.927 | 2.263 | 257 | 129 | 0.13 | 0.413 | 7.4214 | |||
| 2025/2026 |
|
TARR KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 28 | 22 | 9251 | 23.9670 | 2.569 | 4.8135 | 51.151.1 | 0.720 | 2.674 | 2727 | 1.953 | 383 | 63.963.9 | 1.439 | 1.130 | 2.569 | 1.234 | 1.747 | 2.776 | 384 | 1.542 | 0.26 | 0.514 | 10.3289 | |||
| 2026/2027 |
|
KSC Szekszárd | Női NB I. A csoport | 6 | 1 | 5.533 | 15.291 | 1.38 | 2.817 | 47.147.1 | 0.74 | 2.716 | 2525 | 0.85 | 16 | 83.383.3 | 0.32 | 16 | 1.38 | 1.38 | 0.74 | 2.213 | 212 | 16 | 00 | 0.32 | 6.841 | |||
| 8 szezon |
|
KSC Szekszárd | 133 | 49 | 3.5551 | 10.91708 | 1156 | 2312 | 47.550 | 0.342 | 1.2179 | 24.423.5 | 0.7113 | 1175 | 67.264.6 | 0.587 | 0.693 | 1.1180 | 0.8114 | 0.6106 | 1.5229 | 1.3202 | 0.7108 | 0.112 | 0.336 | 4.5706 | ||||
| 3 szezon |
|
Szekszárd | 56 | 41 | 11.7657 | 25.61514 | 3.1189 | 7.1393 | 43.448.1 | 155 | 3.1191 | 32.628.8 | 2.6114 | 3.5157 | 74.472.6 | 3.5207 | 2.1111 | 5.6318 | 2.6149 | 1.7105 | 2.4132 | 3.5174 | 1.9104 | 0.422 | 0.528 | 16.9936 | ||||
| Összesítés | 189 | 90 | 5.71208 | 14.93222 | 1.5345 | 3.4705 | 45.248.9 | 0.597 | 1.7370 | 28.426.2 | 1.2227 | 1.7332 | 71.268.4 | 1.3294 | 1204 | 2.3498 | 1.3263 | 0.9211 | 1.7361 | 1.9376 | 1212 | 0.134 | 0.364 | 7.91642 | ||||||