| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 0 | 3 | 10.8 | 1.4 | 3.2 | 44.7 | 0 | 0 | 0 | 0.2 | 0.3 | 66.8 | 1.3 | 0.8 | 2.1 | 0.4 | 0.7 | 0.9 | 0.3 | 0.9 | 0 | 0.3 | 4.2 | |||||||||
| Total | 12 | 0 | 36 | 129 | 17 | 38 | 44.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.8 | 15 | 10 | 25 | 5 | 8 | 11 | 3 | 11 | 0 | 3 | 50 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 0 | 11.2 | 40 | 5.3 | 11.8 | 44.7 | 0 | 0 | 0 | 0.6 | 0.9 | 66.8 | 4.7 | 3.1 | 7.8 | 1.6 | 2.5 | 3.4 | 0.9 | 3.4 | 0 | 0.9 | 15.5 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 10 | 2022. 01. 09. |
|
RADOBASKET | 64 –72 | 4 | 23 | 2 | 7 | 28.6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 12 | 2022. 01. 23. |
|
Kiss Lenke KA | 79 –90 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 14 | 2022. 02. 13. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 86 –78 | 0 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 15 | 2022. 02. 22. |
|
TFSE-MTK U23 | 78 –71 | 2 | 14 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 1 | 7 | ||||
| 16 | 2022. 02. 27. |
|
ELTE Fortis | 64 –66 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 19 | 2022. 03. 27. |
|
Dávid Kornél KA | 50 –97 | 9 | 14 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 3 | 4 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 10 | ||||
| 21 | 2022. 04. 06. |
|
Szolnoki MÁV SE | 47 –102 | 2 | 10 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 25 | 2022. 04. 12. |
|
Kiss Lenke KA | 91 –77 | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 22 | 2022. 04. 23. |
|
BKG Príma | 34 –88 | 2 | 21 | 1 | 9 | 11.1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | ||||
| 23 | 2022. 05. 13. |
|
RADOBASKET | 63 –84 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 24 | 2022. 05. 15. |
|
Tatai SE | 93 –34 | 15 | 15 | 7 | 7 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 21 | ||||
| 26 | 2022. 05. 29. |
|
Törekvés SE | 52 –69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 7 | 0 | 2.417 | 11.480 | 1.18 | 321 | 38.138.1 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 1.712 | 0.75 | 2.417 | 0.11 | 0.64 | 17 | 0.11 | 17 | 00 | 0.32 | 3.726 | |||
| 2022/2023 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 14 | 14 | 9.3130 | 26.6373 | 456 | 7.5105 | 53.353.3 | 0.23 | 0.710 | 3030 | 0.69 | 1.115 | 6060 | 3.954 | 2.130 | 684 | 1.927 | 2.129 | 3.549 | 1.926 | 1.419 | 0.45 | 0.710 | 14.3200 | |||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Fehér | 16 | 7 | 4.470 | 17.1273 | 1.625 | 3.860 | 41.741.7 | 0.34 | 0.47 | 57.157.1 | 0.58 | 0.915 | 53.353.3 | 2.946 | 1.320 | 4.166 | 0.711 | 1.321 | 2.438 | 0.915 | 1.829 | 0.46 | 0.47 | 8.2131 | |||
| 3 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 37 | 21 | 5.4217 | 18.4726 | 2.289 | 4.8186 | 47.147.9 | 0.27 | 0.417 | 40.341.1 | 0.418 | 0.731 | 59.858.1 | 2.8112 | 1.455 | 4.2167 | 0.939 | 1.354 | 2.394 | 142 | 1.455 | 0.211 | 0.519 | 8.7357 | ||||
| Összesítés | 37 | 21 | 5.4217 | 18.4726 | 2.289 | 4.8186 | 47.147.9 | 0.27 | 0.417 | 40.341.1 | 0.418 | 0.731 | 59.858.1 | 2.8112 | 1.455 | 4.2167 | 0.939 | 1.354 | 2.394 | 142 | 1.455 | 0.211 | 0.519 | 8.7357 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 4 | 2.613 | 18.894 | 15 | 2.613 | 38.538.5 | 00 | 15 | 00 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 2.613 | 0.63 | 3.216 | 1.89 | 1.47 | 2.412 | 15 | 1.26 | 0.42 | 00 | 5.628 | |||
| 1 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 5 | 4 | 2.613 | 18.894 | 15 | 2.613 | 38.538.5 | 00 | 15 | 00 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 2.613 | 0.63 | 3.216 | 1.89 | 1.47 | 2.412 | 15 | 1.26 | 0.42 | 00 | 5.628 | ||||
| Összesítés | 5 | 4 | 2.613 | 18.894 | 15 | 2.613 | 38.538.5 | 00 | 15 | 00 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 2.613 | 0.63 | 3.216 | 1.89 | 1.47 | 2.412 | 15 | 1.26 | 0.42 | 00 | 5.628 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 99 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2022/2023 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 00 | 88 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 55 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | -5-5 | |||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 24 | 1326 | 12 | 2.55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | 00 | 36 | 0.51 | 0.51 | 3.57 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 5.511 | |||
| 3 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 4 | 1 | 0.74 | 1043 | 0.32 | 2.29 | 15.422.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.78 | 0.31 | 29 | 0.21 | 1.86 | 1.89 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.25 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 0.74 | 1043 | 0.32 | 2.29 | 15.422.2 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.78 | 0.31 | 29 | 0.21 | 1.86 | 1.89 | 0.21 | 0.53 | 00 | 00 | -0.25 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 8 | 0 | 2.117 | 11.189 | 18 | 2.923 | 34.834.8 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 1.613 | 0.65 | 2.218 | 0.11 | 0.54 | 18 | 0.11 | 0.97 | 00 | 0.32 | 3.125 | |||
| 2022/2023 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 15 | 15 | 8.7130 | 25.4381 | 3.756 | 7.1107 | 52.352.3 | 0.23 | 0.710 | 3030 | 0.69 | 115 | 6060 | 3.755 | 2.131 | 5.786 | 1.827 | 2.334 | 3.350 | 1.726 | 1.319 | 0.35 | 0.710 | 13195 | |||
| 2023/2024 |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | Női Amatőr NB I. Fehér / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 23 | 11 | 3.887 | 17.1393 | 1.432 | 3.478 | 4141 | 0.24 | 0.512 | 33.333.3 | 0.511 | 0.921 | 52.452.4 | 2.865 | 123 | 3.888 | 0.921 | 1.329 | 2.557 | 0.921 | 1.738 | 0.38 | 0.37 | 7.4170 | |||
| 3 szezon |
|
Zsíros Akadémia Kőbánya | 46 | 26 | 4.9234 | 17.9863 | 296 | 4.5208 | 45.746.2 | 0.17 | 0.422 | 31.431.8 | 0.421 | 0.737 | 59.156.8 | 2.7133 | 1.259 | 3.9192 | 0.949 | 1.367 | 2.3115 | 0.948 | 1.364 | 0.213 | 0.419 | 7.8390 | ||||
| Összesítés | 46 | 26 | 4.9234 | 17.9863 | 296 | 4.5208 | 45.746.2 | 0.17 | 0.422 | 31.431.8 | 0.421 | 0.737 | 59.156.8 | 2.7133 | 1.259 | 3.9192 | 0.949 | 1.367 | 2.3115 | 0.948 | 1.364 | 0.213 | 0.419 | 7.8390 | ||||||