| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 1.1 | 5.6 | 0.6 | 1.3 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1.9 | 0.4 | 2.3 | 0 | 0.9 | 0.7 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 2.1 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 8 | 39 | 4 | 9 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13 | 3 | 16 | 0 | 6 | 5 | 0 | 0 | 2 | 0 | 15 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 8.2 | 40 | 4.1 | 9.2 | 44.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 13.3 | 3.1 | 16.4 | 0 | 6.2 | 5.1 | 0 | 0 | 2.1 | 0 | 15.4 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2021. 09. 26. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 80 –42 | 4 | 6 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 7 | ||||
| 2 | 2021. 10. 01. |
|
TFSE-MTK U23 | 40 –54 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 4 | 2021. 10. 31. |
|
Szegedi KE | 80 –42 | 2 | 7 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 5 | 2021. 11. 04. |
|
Kecskeméti KC | 62 –84 | 2 | 10 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 9 | 2021. 12. 12. |
|
BKG Príma | 69 –60 | 0 | 9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | ||||
| 11 | 2022. 01. 16. |
|
Tatai SE | 80 –88 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 26 | 2022. 05. 29. |
|
Törekvés SE | 52 –69 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 0 | 1.117 | 6.9103 | 0.57 | 1.624 | 29.229.2 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.34 | 74.974.9 | 1.117 | 0.58 | 1.725 | 0.12 | 0.35 | 0.69 | 0.34 | 0.23 | 0.12 | 00 | 230 | |||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 0 | 1.38 | 6.338 | 0.74 | 1.59 | 44.544.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.213 | 0.53 | 2.716 | 00 | 16 | 0.85 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 2.515 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 21 | 0 | 1.225 | 6.6141 | 0.611 | 1.633 | 36.633.4 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 0.14 | 74.974.9 | 1.730 | 0.511 | 2.241 | 0.12 | 0.711 | 0.714 | 0.14 | 0.13 | 0.24 | 00 | 2.245 | ||||
| Összesítés | 21 | 0 | 1.225 | 6.6141 | 0.611 | 1.633 | 36.633.4 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 0.14 | 74.974.9 | 1.730 | 0.511 | 2.241 | 0.12 | 0.711 | 0.714 | 0.14 | 0.13 | 0.24 | 00 | 2.245 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 15 | 0 | 1.117 | 6.9103 | 0.57 | 1.624 | 29.229.2 | 00 | 00 | 00 | 0.23 | 0.34 | 74.974.9 | 1.117 | 0.58 | 1.725 | 0.12 | 0.35 | 0.69 | 0.34 | 0.23 | 0.12 | 00 | 230 | |||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 0 | 1.38 | 6.338 | 0.74 | 1.59 | 44.544.5 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 2.213 | 0.53 | 2.716 | 00 | 16 | 0.85 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 2.515 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 21 | 0 | 1.225 | 6.6141 | 0.611 | 1.633 | 36.633.4 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 0.14 | 74.974.9 | 1.730 | 0.511 | 2.241 | 0.12 | 0.711 | 0.714 | 0.14 | 0.13 | 0.24 | 00 | 2.245 | ||||
| Összesítés | 21 | 0 | 1.225 | 6.6141 | 0.611 | 1.633 | 36.633.4 | 00 | 00 | 00 | 0.13 | 0.14 | 74.974.9 | 1.730 | 0.511 | 2.241 | 0.12 | 0.711 | 0.714 | 0.14 | 0.13 | 0.24 | 00 | 2.245 | ||||||