| Box score | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 12 | 8 | 8 | 23.9 | 2.8 | 6.7 | 41.3 | 0.4 | 2 | 20.9 | 1.3 | 1.9 | 65.2 | 2.6 | 0.8 | 3.4 | 2.2 | 2.1 | 1.7 | 2.2 | 2 | 0.1 | 0.5 | 9.6 | |||||||||
| Total | 12 | 8 | 96 | 287 | 33 | 80 | 41.3 | 5 | 24 | 20.9 | 15 | 23 | 65.2 | 31 | 10 | 41 | 26 | 25 | 20 | 26 | 24 | 1 | 6 | 115 | |||||||||
| 40 perc | 12 | 8 | 13.4 | 40 | 4.6 | 11.1 | 41.3 | 0.7 | 3.3 | 20.9 | 2.1 | 3.2 | 65.2 | 4.3 | 1.4 | 5.7 | 3.6 | 3.5 | 2.8 | 3.6 | 3.3 | 0.1 | 0.8 | 16 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Zöld csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 6 | 2021. 11. 14. |
|
Törekvés SE | 71 –76 | 7 | 23 | 1 | 4 | 25 | 0 | 1 | 0 | 5 | 8 | 62.5 | 4 | 1 | 5 | 2 | 7 | 2 | 6 | 3 | 0 | 1 | 9 | ||||
| 7 | 2021. 11. 21. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 48 –58 | 3 | 19 | 1 | 7 | 14.3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 1 | 5 | 5 | 3 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 4 | ||||
| 8 | 2021. 12. 05. |
|
TFSE-MTK U23 | 87 –63 | 9 | 22 | 2 | 3 | 66.7 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 0 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 9 | 2021. 12. 12. |
|
ELTE Fortis | 36 –40 | * | 4 | 26 | 1 | 5 | 20 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 0 | 3 | 2 | 2 | 4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | |||
| 20 | 2022. 04. 03. |
|
Nyíregyházi Kosársuli | 37 –60 | 6 | 14 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 18 | 2022. 04. 06. |
|
Kiss Lenke KA | 59 –66 | * | 6 | 23 | 3 | 3 | 100 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | |||
| 21 | 2022. 04. 10. |
|
TFSE-MTK U23 | 38 –46 | * | 9 | 25 | 3 | 5 | 60 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 3 | 2 | 0 | 4 | 0 | 2 | 11 | |||
| 22 | 2022. 04. 24. |
|
ELTE Fortis | 64 –54 | * | 8 | 25 | 4 | 8 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 10 | |||
| 23 | 2022. 05. 08. |
|
Tatai SE | 53 –80 | * | 11 | 19 | 4 | 7 | 57.1 | 1 | 5 | 20 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 13 | |||
| 24 | 2022. 05. 15. |
|
Kecskeméti KC | 50 –63 | * | 11 | 36 | 5 | 15 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 2 | 2 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 10 | |||
| 25 | 2022. 05. 25. |
|
Dávid Kornél KA | 78 –52 | * | 7 | 23 | 3 | 7 | 42.9 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 4 | 2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 | 17 | |||
| 26 | 2022. 05. 29. |
|
SZPA-HSE | 77 –69 | * | 15 | 32 | 4 | 10 | 40 | 2 | 4 | 50 | 1 | 2 | 50 | 2 | 1 | 3 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 0 | 2 | 14 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 24 | 8 | 4.3102 | 21.1507 | 1.127 | 4.4105 | 25.725.7 | 0.24 | 123 | 17.417.4 | 1.536 | 2.969 | 52.252.2 | 1.741 | 124 | 2.765 | 1.127 | 247 | 1.844 | 2.252 | 0.716 | 0.12 | 0.511 | 3.687 | |||
| 2019/2020 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 17 | 3 | 2.848 | 17.1291 | 117 | 3.966 | 25.825.8 | 0.12 | 0.915 | 13.413.4 | 0.58 | 1.118 | 44.544.5 | 0.916 | 0.916 | 1.932 | 0.58 | 1.322 | 2.136 | 1.220 | 0.712 | 0.23 | 0.46 | 1.729 | |||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 21 | 17 | 8.9186 | 28.3594 | 2.553 | 7146 | 36.336.3 | 0.714 | 2.655 | 25.525.5 | 1.838 | 3.369 | 55.155.1 | 2.553 | 121 | 3.574 | 1.735 | 2.655 | 1.225 | 3.165 | 1.837 | 0.36 | 0.816 | 8.7183 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 17 | 17 | 6.9118 | 31.2530 | 2.644 | 5.594 | 46.846.8 | 0.23 | 1.830 | 1010 | 1.221 | 1.933 | 63.663.6 | 2.950 | 1.830 | 4.780 | 2.950 | 3.254 | 2.136 | 2.238 | 2.441 | 0.46 | 0.24 | 11.2190 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 612 | 2754 | 12 | 48 | 2525 | 12 | 36 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 48 | 36 | 714 | 4.59 | 24 | 1.53 | 1.53 | 48 | 0.51 | 00 | 15.531 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 81 | 47 | 5.8466 | 24.91976 | 1.6143 | 4.9419 | 33.334.1 | 0.425 | 1.8129 | 23.119.4 | 1.2105 | 2.2193 | 53.954.4 | 2.4168 | 1.597 | 4265 | 2.1129 | 2.2182 | 1.8144 | 2178 | 1.9114 | 0.318 | 0.437 | 8.1520 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi KE | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | ||||
| Összesítés | 87 | 55 | 5.8501 | 24.32103 | 1.7153 | 4.9447 | 33.734.2 | 0.426 | 1.9141 | 20.418.5 | 1.3117 | 2.3210 | 57.355.7 | 2.5184 | 1.4101 | 3.9285 | 2.1141 | 2.3197 | 1.7152 | 2.1192 | 1.8122 | 0.218 | 0.439 | 7.9560 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 8 | 8 | 6.854 | 31.6253 | 2.419 | 6.653 | 35.835.8 | 0.43 | 324 | 12.512.5 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.334 | 1.814 | 648 | 2.822 | 2.318 | 2.117 | 1.915 | 1.915 | 00 | 0.54 | 9.979 | |||
| 1 szezon |
|
Kecskeméti KC | 8 | 8 | 6.854 | 31.6253 | 2.419 | 6.653 | 35.835.8 | 0.43 | 324 | 12.512.5 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.334 | 1.814 | 648 | 2.822 | 2.318 | 2.117 | 1.915 | 1.915 | 00 | 0.54 | 9.979 | ||||
| Összesítés | 8 | 8 | 6.854 | 31.6253 | 2.419 | 6.653 | 35.835.8 | 0.43 | 324 | 12.512.5 | 0.97 | 1.19 | 77.877.8 | 4.334 | 1.814 | 648 | 2.822 | 2.318 | 2.117 | 1.915 | 1.915 | 00 | 0.54 | 9.979 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2019/2020 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 2 | 0 | 36 | 17.535 | 12 | 48 | 2525 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 12 | 00 | 12 | 36 | 0.51 | 00 | 1.53 | 00 | 0.51 | 0.51 | 510 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 33 | 2929 | 11 | 33 | 33.333.3 | 00 | 22 | 00 | 11 | 22 | 5050 | 00 | 33 | 33 | 33 | 44 | 00 | 22 | 11 | 00 | 00 | 33 | |||
| 2 szezon |
|
Kecskeméti KC | 3 | 1 | 39 | 23.364 | 13 | 3.511 | 28.627.3 | 00 | 1.33 | 00 | 13 | 1.54 | 66.775 | 0.52 | 1.53 | 25 | 39 | 2.35 | 00 | 1.85 | 0.51 | 0.31 | 0.31 | 413 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 39 | 23.364 | 13 | 3.511 | 28.627.3 | 00 | 1.33 | 00 | 13 | 1.54 | 66.775 | 0.52 | 1.53 | 25 | 39 | 2.35 | 00 | 1.85 | 0.51 | 0.31 | 0.31 | 413 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros | 24 | 8 | 4.3102 | 21.1507 | 1.127 | 4.4105 | 25.725.7 | 0.24 | 123 | 17.417.4 | 1.536 | 2.969 | 52.252.2 | 1.741 | 124 | 2.765 | 1.127 | 247 | 1.844 | 2.252 | 0.716 | 0.12 | 0.511 | 3.687 | |||
| 2019/2020 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 19 | 3 | 2.854 | 17.2326 | 119 | 3.974 | 25.725.7 | 0.12 | 0.816 | 12.512.5 | 0.510 | 1.120 | 5050 | 0.918 | 0.816 | 1.834 | 0.714 | 1.223 | 1.936 | 1.223 | 0.612 | 0.24 | 0.47 | 2.139 | |||
| 2020/2021 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 21 | 17 | 8.9186 | 28.3594 | 2.553 | 7146 | 36.336.3 | 0.714 | 2.655 | 25.525.5 | 1.838 | 3.369 | 55.155.1 | 2.553 | 121 | 3.574 | 1.735 | 2.655 | 1.225 | 3.165 | 1.837 | 0.36 | 0.816 | 8.7183 | |||
| 2021/2022 |
|
Szegedi KE | Női Amatőr NB I. Zöld | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | |||
| 2025/2026 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 26 | 26 | 6.7175 | 31.2812 | 2.564 | 5.8150 | 42.742.7 | 0.26 | 2.256 | 10.710.7 | 1.129 | 1.744 | 65.965.9 | 3.284 | 1.847 | 5131 | 2.975 | 2.976 | 253 | 2.155 | 2.257 | 0.26 | 0.38 | 10.5272 | |||
| 2026/2027 |
|
Kecskeméti KC | Női Amatőr NB I. Zöld | 2 | 2 | 612 | 2754 | 12 | 48 | 2525 | 12 | 36 | 33.333.3 | 12 | 24 | 5050 | 48 | 36 | 714 | 4.59 | 24 | 1.53 | 1.53 | 48 | 0.51 | 00 | 15.531 | |||
| 5 szezon |
|
Kecskeméti KC | 92 | 56 | 5.7529 | 252293 | 1.6165 | 5483 | 32.534.2 | 0.428 | 1.9156 | 22.718 | 1.2115 | 2.2206 | 54.655.8 | 2.5204 | 1.5114 | 4318 | 2.2160 | 2.1205 | 1.7161 | 2198 | 1.9130 | 0.319 | 0.442 | 8.1612 | ||||
| 1 szezon |
|
Szegedi KE | 6 | 8 | 5.835 | 21.2127 | 1.710 | 4.728 | 35.735.7 | 0.21 | 212 | 8.48.4 | 212 | 2.817 | 70.670.6 | 2.716 | 0.74 | 3.320 | 212 | 2.515 | 1.38 | 2.314 | 1.38 | 00 | 0.32 | 6.740 | ||||
| Összesítés | 98 | 64 | 5.8564 | 24.32420 | 1.6175 | 4.9511 | 3334.2 | 0.429 | 1.9168 | 20.217.3 | 1.3127 | 2.3223 | 57.957 | 2.5220 | 1.4118 | 3.9338 | 2.2172 | 2.2220 | 1.6169 | 2.1212 | 1.8138 | 0.219 | 0.444 | 7.8652 | ||||||