MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Pásztor Lili Jázmin

Pásztor Lili Jázmin
0

cm Magasság
kg Súly
Poszt
2003 Születési év
Box score Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 22 3 4.6 15.1 1.9 5.5 34.2 0 0.7 6.6 0.7 1.4 51.6 1.5 0.5 2 1.2 2 1.9 1.5 1.1 0.1 0.2 3.6
Total 22 3 101 332 41 120 34.2 1 15 6.6 16 31 51.6 32 11 43 27 45 42 33 25 3 5 79
40 perc 22 3 12.2 40 4.9 14.5 34.2 0.1 1.8 6.6 1.9 3.7 51.6 3.9 1.3 5.2 3.3 5.4 5.1 4 3 0.4 0.6 9.5
Fejlett statisztikák Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Zónák 2021/2022 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Női Amatőr NB I. Zöld csoport

Összesítés

31.1%
Összesített pontosság
42
sikeres dobás
135
kísérlet

Bontás

2 pontos:41/120 (34,2%)
3 pontos:1/15 (6,7%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női Amatőr NB I. Zöld csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2021. 09. 28. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 72 –31 8 16 4 8 50 0 1 0 0 2 0 1 0 1 1 2 3 2 0 0 0 3
2 2021. 10. 03. BKG Príma BKG Príma 37 –75 2 13 1 5 20 0 1 0 0 0 0 2 0 2 0 2 3 0 0 1 0 -2
3 2021. 10. 10. RADOBASKET RADOBASKET 72 –50 5 13 1 6 16.7 1 2 50 0 0 0 1 1 2 0 1 4 0 3 0 1 3
4 2021. 10. 31. Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 80 –42 4 10 1 5 20 0 0 0 2 2 100 1 0 1 2 1 1 1 1 0 0 4
5 2021. 11. 07. Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 74 –47 * 3 17 1 4 25 0 0 0 1 2 50 1 1 2 0 5 4 4 0 0 0 0
6 2021. 11. 14. Törekvés SE Törekvés SE 71 –76 1 9 0 1 0 0 1 0 1 2 50 0 0 0 1 0 3 1 1 0 0 1
7 2021. 11. 21. Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 48 –58 0 10 0 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 1 3 1 1 0 0 1 -4
8 2021. 12. 05. TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 87 –63 2 8 1 4 25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 0 0 -3
9 2021. 12. 12. ELTE Fortis ELTE Fortis 36 –40 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0 -1
10 2022. 01. 09. Tatai SE Tatai SE 93 –39 10 26 3 11 27.3 0 2 0 4 6 66.7 3 2 5 4 2 2 3 6 0 1 14
14 2022. 02. 13. Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 41 –70 7 11 3 6 50 0 0 0 1 2 50 0 0 0 2 3 0 1 0 0 0 3
15 2022. 02. 20. BKG Príma BKG Príma 90 –45 13 22 6 13 46.2 0 0 0 1 2 50 3 2 5 2 3 2 2 1 1 0 13
16 2022. 02. 27. RADOBASKET RADOBASKET 73 –53 0 11 0 3 0 0 2 0 0 0 0 1 0 1 1 0 2 1 1 0 0 -1
17 2022. 03. 06. Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 57 –62 * 15 34 7 11 63.6 0 1 0 1 2 50 4 0 4 5 2 2 3 0 1 0 20
19 2022. 03. 27. Törekvés SE Törekvés SE 61 –52 0 18 0 4 0 0 1 0 0 4 0 3 1 4 1 2 0 4 1 0 0 -1
20 2022. 04. 03. Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 37 –60 2 11 1 5 20 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 1 0 1 0 0 -2
18 2022. 04. 06. Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 59 –66 10 28 4 9 44.4 0 2 0 2 2 100 3 3 6 2 4 4 5 3 0 0 15
22 2022. 04. 24. ELTE Fortis ELTE Fortis 64 –54 3 19 1 4 25 0 0 0 1 1 100 3 1 4 0 4 2 1 1 0 0 2
23 2022. 05. 08. Tatai SE Tatai SE 53 –80 4 16 2 6 33.3 0 0 0 0 0 0 3 0 3 1 0 2 1 3 0 0 8
24 2022. 05. 15. Kecskeméti KC Kecskeméti KC 50 –63 5 13 2 7 28.6 0 0 0 1 1 100 2 0 2 2 2 1 2 1 0 2 5
25 2022. 05. 25. Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 78 –52 * 4 17 2 3 66.7 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0 2
26 2022. 05. 29. SZPA-HSE SZPA-HSE 77 –69 3 7 1 2 50 0 0 0 1 2 50 0 0 0 1 3 0 1 0 0 0 0
Alapszakasz
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018/2019 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld 4 0 1.35 3.815 0.52 1.56 33.333.3 00 00 00 0.31 0.52 5050 0.31 00 0.31 00 0.83 00 0.52 00 00 00 00
2019/2020 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld 4 17 4.518 32.8131 1.35 7.831 16.116.1 0.31 1.56 16.716.7 1.35 2.811 45.545.5 520 00 520 2.811 7.329 3.313 312 14 00 14 -0.3-1
2020/2021 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld 12 7 5.364 20.3244 1.720 6.881 24.724.7 0.22 1.214 14.314.3 1.518 2.328 64.364.3 2.328 1.214 3.542 1.316 4.453 2.327 2.327 1.720 0.22 0.34 2.935
2021/2022 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld 17 3 4.882 15.3260 1.933 5.898 33.733.7 0.11 0.814 7.27.2 0.813 1.526 5050 1.424 0.610 234 1.423 2.135 2.136 1.628 1.118 0.23 0.23 3.662
4 szezon Szegedi KE Szegedi KE 37 27 4169 18650 1.360 5.4216 24.627.8 0.14 0.934 13.611.8 0.937 1.867 52.955.2 2.273 0.424 2.797 1.450 3.6120 1.976 1.869 0.942 0.15 0.411 1.696
Összesítés 37 27 4169 18650 1.360 5.4216 24.627.8 0.14 0.934 13.611.8 0.937 1.867 52.955.2 2.273 0.424 2.797 1.450 3.6120 1.976 1.869 0.942 0.15 0.411 1.696
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2019/2020 Szegedi KE Szegedi KE Hepp Kupa, Női 1 1 11 2424 00 88 00 00 00 00 11 22 5050 33 11 44 22 55 11 11 44 00 22 -2-2
2020/2021 Szegedi KE Szegedi KE Hepp Kupa, Női 2 2 24 2448 12 510 2020 00 12 00 00 12 00 2.55 0.51 36 0.51 36 2.55 12 12 00 0.51 -1.5-3
2021/2022 Szegedi KE Szegedi KE Hepp Kupa, Női 1 0 00 1111 00 44 00 00 11 00 00 22 00 33 00 33 22 33 00 22 11 00 00 -2-2
3 szezon Szegedi KE Szegedi KE 4 3 15 19.783 0.32 5.722 5.99.1 00 0.73 00 0.31 1.76 2016.7 2.811 0.52 3.313 1.55 3.714 1.26 1.35 27 00 0.83 -1.8-7
Összesítés 4 3 15 19.783 0.32 5.722 5.99.1 00 0.73 00 0.31 1.76 2016.7 2.811 0.52 3.313 1.55 3.714 1.26 1.35 27 00 0.83 -1.8-7
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2018/2019 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld 4 0 1.35 3.815 0.52 1.56 33.333.3 00 00 00 0.31 0.52 5050 0.31 00 0.31 00 0.83 00 0.52 00 00 00 00
2019/2020 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 5 18 3.819 31155 15 7.839 12.812.8 0.21 1.26 16.716.7 1.26 2.613 46.246.2 4.623 0.21 4.824 2.613 6.834 2.814 2.613 1.68 00 1.26 -0.6-3
2020/2021 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 14 9 4.968 20.9292 1.622 6.591 24.224.2 0.12 1.116 12.512.5 1.318 2.130 6060 2.433 1.115 3.448 1.217 4.259 2.332 2.129 1.622 0.12 0.45 2.332
2021/2022 Szegedi KE Szegedi KE Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női 18 3 4.682 15.1271 1.833 5.7102 32.332.3 0.11 0.815 6.76.7 0.713 1.628 46.546.5 1.527 0.610 2.137 1.425 2.138 236 1.730 1.119 0.23 0.23 3.360
4 szezon Szegedi KE Szegedi KE 41 30 3.6174 17.7733 1.262 5.4238 22.826.1 0.14 0.837 12.610.8 0.938 1.773 50.952.1 2.284 0.526 2.6110 1.355 3.5134 1.882 1.774 1.149 0.15 0.414 1.389
Összesítés 41 30 3.6174 17.7733 1.262 5.4238 22.826.1 0.14 0.837 12.610.8 0.938 1.773 50.952.1 2.284 0.526 2.6110 1.355 3.5134 1.882 1.774 1.149 0.15 0.414 1.389